خدمات فریت بار هوایی

خدمات فریت بار هوایی Air Freight

امروزه حمل و توزیع ایمن کالا نقش مهمی در رونق تجارت بین المللی دارد. بدین منظور شرکت هایی در این زمینه فعالیت دارند که حمل و نقلی ایمن و سریع را تضمین می کنند. هر روزه هزاران بسته توسط این شرکت ها از مقصدی به مقصد دیگر ارسال می شود، که در این بین برخی کالاها تجاری هستند و برخی دیگر جنبه تجاری نداشته و بار شخصی محسوب می شوند. به طور کلی در صنعت حمل و نقل، فریت بار به بارهای غیرتجاری اطلاق می شود که به روش های مختلف دریایی، هوایی، زمینی و ریلی حمل می شوند.

air freight شرکت SPD

ماهیت فریت بار هوایی

همان طور که گفته شد برخی از بارها ماهیت تجاری نداشته و نوعی بار خصوصی هستند که با هزینه کمتر به کشور مقصد ارسال می شود. در حمل و نقل هوایی با توجه به اینکه مسافران می توانند حجم مشخص و محدودی از بار را وارد هواپیمای مسافربری کنند و بیشتر از آن حجم مشمول اضافه بار شده که هزینه زیادی برای مسافر به همراه دارد، به همین منظور می توانند از خدمات فریت بار استفاده کنند.

در فریت بار، شما مجاز به حمل هر میزان بار شخصی و غیرتجاری (مانند ارسال اسناد و مدارک)، با پرداخت مبلغ بسیار پایین تری نسبت به اضافه بار هستید. از سوی دیگر افرادی هم که قصد مهاجرت دارند و مایل هستند برخی از لوازم منزل را همراه خود ببرند، می توانند از خدمات فریت بار استفاده کنند. بدین منظور شرکت های معتبری وجود دارند که ارسال این نوع کالاها را با هزینه کم فراهم می کنند. البته شرکت هایی که خدمات فریت بار ارائه می دهند، یک محدوده وزنی دارند که هزینه‌ های دریافتی از مسافران نیز بر اساس وزن بار آن‌ ها محاسبه می‌ شود. 

همان طور که گفته شده روش های ارسال متعددی همچون ریلی، دریایی، زمینی و هوایی جهت فریت بار وجود دارد اما فریت بار هوایی به دلیل دارا بودن سرعت انتقال بالاتر در حمل و نقل کالا مورد توجه می ­باشد.

خدمات فریت بار اسپیدی به سراسر جهان قابل انجام می باشد شما می توانید برای آشنایی بیشتر با خدمات فریت بار به کانادا  مقاله خدمات ارسال و دریافت بار به کانادا را مطالعه کنید. 

خدمات شرکت SPD در زمینه فریت بار هوایی

شرکت پست بین المللی SPD با ارائه سرویس فریت بار هوایی به عنوان یکی از سریع ترین و امن ترین خدمات ارسال کالا، تا به حال توانسته است رضایت مشتریان را جلب نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار هوایی و همچنین خدمات دیگر شرکت SPD با کارشناسان ما با شماره تلفن 02143000143 در تماس باشید.

Open chat
تماس
از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.