حمل بار هوایی خارجی

حمل بار هوایی خارجی

شرکت حمل بار هوایی بین المللی

حمل بار هوایی خارجی یکی از امن ترین روش های ارسال کالا است که به علت سرعت بالایی که دارد، مورد توجه بسیاری از بازرگانان و تجار قرار گرفته است. این روش ارسال می تواند براساس ارزش کالا و وزن آن  به صورت خدمات کارگو و یا کوریر اکسپرس ( courier express) توسط شرکت های حمل و نقل بین المللی انجام شود.

شرکت خدمات بار هوایی شایا پارت دنا (SPD) با تجربیات ارزنده ای که دارد می‌تواند بارهای تجاری را با بهترین قیمت و بیشترین سرعت ممکن حمل نماید.

انواع حمل بار هوایی به خارج از کشور 

حمل بار هوایی خارجی شامل جابه جایی فریت بار و بار کارگو است. فریت بار دارای ماهیت تجاری نیست و مربوط به مسافرانی است که قصد سفر یا مهاجرت دارند که لوازم شخصی و مایحتاج زندگی در این دسته بندی قرار می گیرد. بار کارگو نوع دیگر محمولات بین المللی است که شامل کالاهای تجاری است که توسط شرکت های حمل و نقل بین المللی جا به جا می شود. سرویس حمل بار هوایی خارجی می تواند براساس دریافت و تحویل کالا در محل یا فرودگاه انجام شود. از این جهت این سرویس به روش های زیر قابل ارائه است:

 • Door to Door
 • Door to Airport
 • Airport to Door
 • Airport to Airport

هزینه حمل بار با هواپیما

نرخ بار هوایی هزینه ایست که بابت انتقال محموله خود به سایر کشورها پرداخت خواهید کرد و به عوامل متعددی از جمله وزن و حجم بسته بستگی دارد. قابل ذکر است تعرفه های شرکت های هواپیمایی و قیمت ارز در هر کشوراز جمله  فاکتورهای مهم در تعیین این هزینه می باشند. برای ارسال بار هوایی به خارج از کشور بهتر است از یک شرکت معتبر در این حوزه بهره بگیرید تا با اطمینان خاطر محموله را به آن ها واگذار نمایید. برای دریافت استعلام بار هوایی و ثبت سفارش از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

air freight شرکت SPD

مزایای حمل بار هوایی خارجی

این شیوه حمل و نقل برای ارسال اقلامی با ارزشی کاربرد دارد که دارای وزن و حجم بالایی نیست و از طرف دیگر سرعت انتقال از اهمیت زیادی برخوردار است. به طور کلی مزایای حمل بار هوایی خارجی شامل موارد زیر است: 

 • سرعت بالا
 • مدیریت زمان دریافت و تحویل کالا
 • امکان ارسال و دریافت کالا از سراسر جهان
 • ترخیص سریع کالا
 • ایمنی بالا تحت اقدامات امنیتی فرودگاه ها

حمل و نقل هوایی بار چقدر طول می کشد؟

زمان حمل بار هوایی بستگی به موقعیت مکانی شما، مقصد کالا و محموله شما دارد علاوه بر آن در موارد اختلال و تعطیلی، رسیدن کالا به مقصد ممکن است تا یک هفته یا بیشتر طول بکشد. پس از فرود هواپیما، کالاها با هواپیما و به مقصد منتقل می شوند.

 

انواع بارهای ارسالی در حمل و نقل هوایی بین المللی

به طور کلی محموله ها به دو دسته عمومی و ویژه تقسیم می شوند که در زیر به اختصار توضیح داده شده است:

بار عمومی

محموله های عمومی اقلامی هستند که در دسته های ویژه بار قرار نمی گیرند و نیازی به اقدامات احتیاطی اضافی یا جابجایی خاصی در حین حمل و نقل هوایی ندارند. این نوع اقلام عبارتند اشیای معمولی و کالاهای خشک، سخت افزار، منسوجات و غیره.

بار ویژه

محموله های ویژه کالاهایی هستند که به دلیل ماهیت، وزن، ابعاد و ارزش ممکن است دارای الزامات خاصی از جمله بسته بندی، برچسب زدن، مستندات و جابجایی از طریق زنجیره حمل و نقل باشند. حمل و نقل این کالاها از طریق مقررات خاصی انجام می شود که هنگام تهیه، عرضه، پذیرش و جابجایی این محموله باید رعایت شود. اقلام شامل کالاهای خطرناک، حیوانات زنده، محموله های فاسد شدنی، محموله های مرطوب، محصولات حساس به زمان و دما از جمله موارد دیگر است.

محدودیت های ارسال محموله هوایی خارجی

روش حمل بار هوایی تحت تاثیر قوانین بین المللی مشمول محدودیت هایی می شود. به طور مثال براساس قوانین کشورهای مبدا و مقصد، کالاهایی مانند تجهیزات نظامی، مواد مخدر، مشروبات الکلی، کتاب های خطی، عتیقه جات و کالاهای مشابه در حمل و نقل بار هوایی ممنوع می باشند.

بسته بندی در حمل بار هوایی خارجی

یکی از نکاتی که در هنگام حمل بار هوایی خارجی باید به آن توجه ویژه داشت، بسته بندی صحیح و ایمن است. چرا که این مرحله می تواند به نحو قابل توجهی میزان هزینه های ناخواسته حمل را کاهش دهد. بهترین کار برای ارسال بار سپردن آن به شرکت های حمل و نقل بین المللی است که خدمات بار هوایی را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهند. شرکت SPD با سال ها تجربه در زمینه ارایه این خدمات می تواند شما را در این امر یاری نماید. شرکت پست سریع بین المللی SPD کالاهای تجاری، لوازم شخصی و بارهای مسافری شما به شیوه اصولی بسته بندی کرده و تمام مراحل اداری و گمرکی را انجام می دهد. بدین ترتیب فرستنده و دریافت کننده کالا با خیالی آسوده می توانند از این خدمات بهره مند شوند.

air cargo شرکت SPD

حمل بار هوایی خارجی SPD

برخی از خدمات SPD در حوزه حمل و نقل بین المللی هوایی شامل موارد زیر است:

 • مشاوره رایگان
 • امکان بارگیری کالا از محل فرستنده
 • پیگیری و امکان رهگیری آنلاین در طول روند انتقال کالا
 • پشتیبانی آنلاین
 • تحویل به موقع کالا در مقصد

جهت اطلاع از خدمات شرکت SPD می توانید با کارشناسان ما با شماره 02143000143 در تماس باشید.

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Open chat
تماس
از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.