خدمات انبارداری کالا

خدمات انبارداری کالا در پست بین المللی

همانطور که از نام انبارداری مشخص است انبارداری به هرگونه دریافت کالا از خارج شرکت و نگهداری آنها گفته می شود که براساس قوانین و ضوابط خاصی انجام می شود.

کارکرد اصلی یک انبار ذخیره کالاها  قبل از انتقال آنها به مکان دیگری است. انبارداری در حمل و نقل نقش بسیار مهمی دارد و در صنعت حمل بار هوایی یکی می تواند به حمل بهینه انتقال کالاها کمک نماید. از مزایای این صنعت برای تجار و بازرگانان می توان به اقتصادی بودن و سرعت روند حمل کالا اشاره کرد. یکی از عواملی که به این کارایی کمک می کند، خدمات انبارداری در روند حمل و ترخیص کالا است که اهمیت ویژه دارد.

هرچند در حمل و نقل هوایی به دلیل کوتاه بودن مدت زمان انتقال بار و به خصوص سرعت در انجام ترخیص کالا و خدمات گمرکی معمولا نیاز به انبار داری کمتر است، با این حال انبارداری در هر شیوه ای از حمل و نقل کالا جزئی جدایی ناپذیر از فرایند پست هوایی می باشد.

Warehousing شرکت SPD

خدمات انبارداری مدرن در پست هوایی

امروزه شرکت ها در تلاش هستند تا با استفاده از روش های مدرن باعث افزایش بهره وری و کیفیت کار انبارداری شوند و اشتباهات در روند انبارداری را کاهش دهند که این خود موجب کاهش هزینه ها می شود.

از مزایای استفاده از تکنولوژی انبارداری مدرن می توان به مواردی زیر اشاره کرد:

  • کنترل بهتر امور
  • صرفه جویی در انرژی و نیروی انسانی و هزینه حمل
  • امکان هماهنگ سازی محصولات
  •  کاهش هزینه های عملیاتی
  • کاهش حوادث مربوط به کار
  •  کاهش اشتباهات رایج در انبارداری

خدمات شرکت SPD در زمینه انبارداری

شرکت پست بین المللی SPD با ارائه خدمات انبارداری مناسب تا به حال توانسته است رضایت مشتریان اعم از تجار، بازرگانان و … را جلب نماید. شرکت SPD  قادر است این خدمات را به بهینه ترین شکل ممکن فراهم نماید. پیشنهاد می کنیم برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

Open chat
تماس
از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.