شرکت اس پی دی

درباره spd

خدمات بار هوایی اس پی دی (SPD)

خدمات بار هوایی شایا پارت دنا (SPD) کلیه امور مربوط به حمل و نقل مرسولات، شامل حمل محمولات کارگو و اکسپرس، انجام امور گمرکی در ایران و سرویس حمل کالا را از ابتدا تا انتها به صورت درب به درب عهده دار و پیگیر خواهد بود. ” شرکت اس پی دی ” در تلاش است با کمترین هزینه و حداقل زمان ممکن، با حفظ بالاترین کیفیت حمل و نقل سریع هوایی (اکسپرس) و بارهای سنگین (کارگو) آسودگی خاطر مشتریان گرانقدر را فراهم  نماید.

-ارائه بهترین نرخ های حمل هوایی و ترخیص گمرکی در کوتاه ترین زمان ممکن  
-قدرت و سرعت در برقراری ارتباط با مبدأ و مقصد
-سرویس پیگیری آنلاین

-خدمات پشتیبانی

خدمات تخصصی شرکت

حمل و نقل بین المللی SPD

خدمات کارگو
صادرات و واردات
خدمات فریت بار
خدمات کوریر اکسپرس
خدمات گمرکی و ترخیص کالا
بسته بندی مرسولات و ارسال مدارک
حمل و نقل هوایی، دریایی، زمینی و ریلی

شرکت حمل و نقل بین المللی و پست سریع SPD با مجموعه ای متشکل از کارشناسان کارآزموده با رویکردی نوین به جهت ارائه هرچه بهتر انواع خدمات  حمل، خرید، ترخیص و تحویل کالا، در کوتاه ترین زمان ممکن، با بالاترین کیفیت سرویس دهی، ارزان ترین قیمت و شفاف سازی اطلاعات در زمینه واردات و صادرات به تمام نقاط دنیا فعالیت می نماید.

هم اکنون بسـیاری از بخـش های بازرگانی، تجاری، صنایع خودرو سازی، فلزی، الکترونیک و شرکت های بین المللی در سطح کشور در زمینه واردات، صادرات و ترخیص کالا از خدمات شرکت اس پی دی بهره مند می شوند. SPD با همکاری نماینده های توانمند و شعب تخصصی در کشورهای چین، امارات، آلمان، عمان، انگلیس، فرانسه، ایتالیا، ترکیه، کره جنوبی، هند و… توانایی خود را در این زمینه به تجار و صنعت گران به اثبات رسانده و آماده ارائه خدمات در نقاط مختلف جهان می باشد.

Open chat
تماس
از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.