ارسال بار به کانادا با هزینه مناسب و امن

شرکت حمل‌ونقل اسپیدی با سابقه درخشان در زمینه ارسال بسته به کانادا با پست ، طیف گسترده‌ای از حمل‌ دریایی، هوایی و زمینی را با هزینه ارسال بار به کانادا مناسب به مشتریان خود ارائه می‌دهد. اسپیدی با بهره‌گیری از امکانات و دانش فنی می‌تواند فریت بار به کانادا را به سرعت و با کیفیت بالا به صورت امن حمل کند.

توضیحات تکمیلی

ارسال بار به کانادا و حمل بار از کانادا به ایران چه قوانینی دارد؟

ارسال بار به کانادا طبق قوانین و مقررات آن کشور و جمهوری اسلامی ایران و کشورهای ترانزیت انجام می‌شود. این قوانین شامل قوانین گمرکی، مقررات صادرات و واردات و سایر قوانین مرتبط است. قوانین ارسال بار به کانادا شامل قوانین یاتا و فورواردری و قوانین داخلی شرکت یا شرکت های کوریر مسئول حمل کالا می باشد.

 • قوانین گمرکی: تمامی کالاهای وارداتی به ایران باید از گمرک عبور کنند و تحت مقررات گمرکی ایران قرار گیرند. این مقررات شامل پرداخت عوارض گمرکی، مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌های مرتبط می‌شوند.
 • قوانین صادراتی: در ارسال بار به کانادا باید توجه کرد که برخی از کالاها از جمله مواد مخدر، اسلحه و برخی اقلام نظامی از صادرات از این کشور منع شده‌اند.
 • قوانین وارداتی ایران: برخی از کالاها از جمله مواد مخدر، مشروبات الکلی و برخی اقلام نظامی از واردات به ایران منع شده‌اند.
 • قوانین حمل‌ونقل بین‌المللی: قوانین حمل‌ونقل بین‌المللی نیز بر ارسال بار از کانادا به ایران تأثیرگذار هستند. این قوانین شامل قوانین مربوط به ایمنی حمل‌ونقل، بسته‌بندی کالا و سایر مسائل مرتبط می‌شوند.

بنابراین حمل بار به کانادا تابع قوانین و مقررات خاص خود است. شرکت حمل و نقل باید از این قوانین و مقررات آگاه باشد و در هنگام ارسال بار به آن‌ها پایبند باشد. برای حمل بار از کانادا به ایران و ارسال فریت بار به کانادا ، لازم است که فرستنده بار، تمامی قوانین و مقررات مربوطه را رعایت کند. در صورت عدم رعایت قوانین، ممکن است بار به گمرک بازگردانده شود و یا مشمول جریمه‌های سنگین شود. شما می توانید برای اطلاع از آخرین قوانین مربوط به زمان پست به کانادا قبل از هر گونه اقدام با شرکت اسپیدی تماس بگیرید و هزینه ارسال بار به کانادا و سوالات دیگر را بپرسید.

ارسال بار به کانادا با شرکت حمل و نقل بین المللی اسپیدی

ارسال بار به کانادا با پست ، فرآیند حمل و نقل کالا یا محموله از یک کشور به آن کشور است. این فرآیند می‌تواند به صورت هوایی، دریایی یا زمینی انجام شود. همان طور گفته شد ارسال بار به کانادا از ایران به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. اما باید گفت که برای انتخاب روش مناسب ارسال بار از ایران به کانادا باید شرایط مختلف و عوامل مختلفی رادر نظر گرفت. نکته ای که در ارسال بسته به این کشور توجه کرد این است که باید با مشاور کارشناسان انجام شود زیرا فرستادن فریت بار به این کشور می تواند زمان‌بر و پرهزینه باشد و فرستنده باید با مقررات گمرکی و حمل‌ونقل بین‌المللی آشنا باشند.

ارسال بار به کانادا

شرکت‌ حمل‌ونقل بین‌المللی اسپیدی با توجه به تجربه و دانش فنی کارشناسان خود می‌تواند در زمینه ارسال انواع بار از جمله خرده بار و کانتینر و فریت و همچنین در زمینه ارسال بار به ایران از کانادا به مشتریان خود کمک کند. این شرکت‌ می‌تواند با ارائه مشاوره و خدمات حمل‌ونقل ، ترخیص کالا از گمرک و توزیع کالا در بازار، فرآیند ارسال بار به کانادا را برای واردکنندگان آسان‌تر کند. شما می توانید برای اطلاع از هزینه ارسال بار به کانادا قبل از هر گونه اقدام در این زمینه با شرکت اسپیدی تماس بگیرید.

هزینه ارسال بار به کانادا ۱۴۰۳ و ارسال بار از آن کشور به ایران با شرکت اسپیدی چقدر است؟

قیمت ارسال بار به کانادا به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

 • وزن و حجم بار: وزن و حجم بار تأثیر مستقیمی بر هزینه حمل بار دارد. در پست از ایران به کانادا نیز هرچه وزن و حجم بار بیشتر باشد، هزینه حمل نیز بیشتر خواهد بود.
 • فاصله مقصد: فاصله مقصد نیز بر هزینه ارسال بار به کانادا تأثیر می‌گذارد. هرچه فاصله مقصد بیشتر باشد، هزینه حمل نیز بیشتر خواهد بود. برای مثال هزینه ارسال بار به تورونتو با هزینه ارسال بار به ونکور فرق دارد.
 • نوع حمل و نقل: نوع حمل و نقل نیز بر هزینه حمل بار تأثیر دارد. حمل و نقل دریایی معمولاً هزینه کمتری نسبت به حمل و نقل هوایی دارد. همچنین ارسال بار به کانادا با پست با کارگو فرق دارد.

در مجموع، ارسال بار به کانادا فرایندی پیچیده است که به عوامل مختلفی بستگی دارد. در پایان باید گفت شرکت‌ حمل و نقل بین‌المللی اسپیدی می‌تواند به مشتریان خود در زمینه حمل فریت بار به کانادا و انتخاب روش حمل و نقل مناسب، محاسبه هزینه حمل و انجام تشریفات گمرکی کمک کند و بهتر است قبل از هر گونه اقدام در زمینه ارسال کالا از این کشور به ایران با شرکت اسپیدی تماس گرفته و مشاوره لازم را در خصوص هزینه پست ایران به کانادا دریافت نمایید تا از ضرر احتمالی جلوگیری کنید.

 

مقایسه هزینه ارسال بسته به کانادا در انواع روش ها

هزینه ارسال بسته به کانادا در روش های مختلف متفاوت است . در جدول زیر به مقایسه آنها می پردازیم:
 
روش حمل مدت زمان حمل هزینه ارسال پست به کانادا مزایا معایب
حمل هوایی کوتاه گرانترین

سریعترین ، مناسب برای کالاهای حساس یا با ارزش

محدودیت وزن و حجم محموله
حمل دریایی و ترکیبی طولانی مقرون به صرفه

مناسب برای کالاهای غیر حساس، امکان حمل محموله های سنگین و حجیم و کارگو به کانادا

کندترین، محدودیت در حمل کالاهای حساس یا با ارزش

لازم به ذکر است که مناسب است قبل از هر گونه اقدام به ارسال بار به تورنتو و ونکور و صادرات و واردات در این زمینه با شرکت اسپیدی تماس گرفته و از شرایط روز و همچنین هزینه پست به کانادا مطلع شوید و همچنین مشاوره لازم را در خصوص ارسال بسته به کانادا و ارسال بسته از کانادا به ایران دریافت نمایید تا از ضرر احتمالی اجتناب کنید.

 

شرایط ارسال بسته به کانادا و ترخیص کالا از کانادا به ایران

شرایط حمل و ترخیص کالا از کانادا به ایران به قوانین و مقررات دو کشور بستگی دارد. در اینجا به برخی از مهم‌ترین شرایط پست به کانادا و ترخیص کالا از کانادا به ایران اشاره می‌کنیم:

 

شرایط حمل کالا در پست ایران به کانادا

 • نوع کالا: در ارسال بار به کانادا باید توجه داشته که برخی از کالاها از جمله مواد مخدر، اسلحه و برخی اقلام نظامی از حمل و نقل از آن کشور منع شده‌اند.
 • وزن و حجم کالا: در ارسال بار به کانادا باید توجه شود که وزن و حجم کالا باید مطابق با مقررات حمل و نقل باشد.
 • بسته‌بندی کالا: در ارسال بسته به کانادا این نکته بسیار مهم است که کالا باید به طور ایمن بسته‌بندی شود تا در طول حمل و نقل آسیب نبیند.
 • ارزش کالا: آنچه که باید توجه شود این است که در ارسال فریت بار به کانادا ارزش کالا باید مطابق با مقررات گمرکی باشد.

 

شرایط ترخیص کالا به کانادا

یکی از موارد مهم در ارسال بار به کانادا شرایط ترخیص آن است که در ذیل به آن می پردازیم: 

 • ارائه مدارک لازم: برای ترخیص کالا از گمرک، یکی از شرایط پست ایران به کانادا این است که واردکننده باید مدارک لازم مانند فاکتور خرید، بارنامه و بیمه‌نامه را ارائه دهد.
 • پرداخت عوارض و مالیات: در حمل بار به کانادا واردکننده باید عوارض و مالیات گمرکی کالا را پرداخت کند.
 • ترخیص کالا از گمرک: پس از ارائه مدارک لازم و پرداخت عوارض و مالیات، کالا از گمرک ترخیص می‌شود.

شما می توانید از طریق سامانه شرکت اسپیدی هزینه ارسال بار از کانادا به ایران و بر عکس را استعلام بگیرید.

 

ارسال بار به کانادا با شرکت اسپیدی به چه شیوه هایی امکانپذیر است؟

 امروزه بیشتر از آنکه ارسال بار به کانادا به صورت تجاری باشد ارسال بسته به کانادا بیشتر برای جا به جایی بار شخصی انجام می شود و به همین جهت مناسب است افراد در مورد ارسال پست اطلاعات لازم را داشته باشند. ارسال کالا به طور کلی به دو روش انجام می شود:
 • حمل و نقل دریایی: حمل و نقل دریایی یکی از محبوب‌ترین روش‌های ارسال بار به کانادا است زیرا در این روش هزینه پست به کانادا کمتر است. این روش به دلیل هزینه‌های مقرون به صرفه و دسترسی گسترده، برای بسیاری از شرکت‌ها و افراد گزینه مناسبی است.
 • حمل و نقل هوایی: حمل و نقل هوایی معمولاً برای ارسال بارهای حساس و ظریف یا بارهایی که باید در زمان کوتاهی به مقصد برسند، در ارسال بسته به کانادا استفاده می‌شود. این روش به دلیل سرعت بالا، برای بسیاری از شرکت‌ها و افراد ضروری است.

ارسال بار به کانادا

لازم به ذکر است که بهتر است قبل از هر گونه اقدام در زمینه ارسال بار به کانادا با شرکت اسپیدی تماس بگیرید و از شرایط روز حمل فریت بار به کانادا به طور کامل مطلع شوید تا متوجه ضرر احتمالی در خصوص پست از ایران به کانادا نگردید همچنین شما می توانید هزینه ارسال بار به تورنتو، مونترال، ونکوور، ادمونتون، اتاوا، وینی پگ، کلگری را از طریق همین سایت مطلع شوید.

در ارسال بسته به کانادا توسط شرکت اسپیدی به چه نکاتی باید توجه شود ؟

در هنگام ارسال بسته به کانادا ، فرستنده باید به نکات زیر توجه کند:
 • در ارسال بار از ایران به کانادا فروشنده باید توجه کند که مرسوله باید به درستی بسته بندی شود تا در طول مسیر آسیب نبیند.
 • وزن و حجم مرسوله باید مطابق با محدودیت‌ های حمل باشد.
 • فرستنده در هنگام ارسال بسته باید اطلاعات دقیق خود و گیرنده را در فرم حمل وارد کنند.
 • برای ارسال بسته در مورد برخی از کالاها نیاز به مجوزهای خاص است.
 • برای صرفه جویی در هزینه ارسال بار به کانادا بهتر است تا جای ممکن وزن و حجم بسته را کاهش دهید زیرا به دلیل طولانی بودن مسیر ممکن است هزینه پست از کانادا به ایران و بر عکس مبلغ بسیار بالایی شود.
 • مقررات گمرکی را مطالعه کنید: قبل از ارسال بار به کانادا ، مقررات گمرکی این کشور را مطالعه کنید تا از ممنوعیت ورود یا محدودیت‌های ورود کالاهای خاص آگاه شوید.
 • تمام مدارک لازم را تهیه کنید: قبل از ارسال بسته به کانادا ، تمام مدارک لازم، مانند گواهی مبدا، فاکتور تجاری و لیست بسته بندی را تهیه کنید.

البته از آنجا که شرایط و هزینه ارسال بسته به کانادا ممکن است تغییر کند مناسب است قبل از اقدام با شرکت اسپیدی تماس گرفته و از شرایط هر زمان و قیمت ارسال بسته پستی به کانادا مطلع شوید تا از ضرر احتمالی جلوگیری کنید.

 

چگونه می توان هزینه ارسال بار به کانادا را کاهش داد ؟

یکی از عوامل مهم در ارسال بار از ایران به کانادا هزینه آن است و این بار تا حدی مهم است که ممکن است موجب شود شخص از ارسال بسته به کانادا منصرف شود . چند نکته وجود دارد که می توانید برای کاهش هزینه ارسال بار به کانادا استفاده کنید:
 • وزن و اندازه بار خود را کاهش دهید: قبل از ارسال بسته به کانادا توجه کنید که تا حد ممکن حجم و وزن بسته به حداقل رسیده باشد.
 • از شیوه حمل و نقل مناسب شرایط بار و موقعیت استفاده کنید.
 • از تخفیف ها و پیشنهادات استفاده کنید : گاهی به علت سنگین بودن بار بهتر است از تخفیف ها و پیشنهادات ویژه استفاده کنید.
 • بار خود را به طور مناسب بسته بندی کنید : در پست ایران به کانادا باید توجه نمود که بسته بندی نامناسب موجب می شود هزینه ارسال بار به کانادا افزایش پیدا کند.
 • مقایسه قیمت ارسال بسته پستی به کانادا :در پست از ایران به کانادا می توانید از چندین شرکت هزینه ارسال پست به کانادا را استعلام بگیرید و بعد از مقایسه اقدام به پست ایران به کانادا کنید.
البته بهتر است برای دریافت اطلاعات به روز و کامل در مورد هزینه ارسال بار از کانادا به ایران با شرکت اسپیدی تماس بگیرید تا بتوانید هزینه پست از کانادا به ایران را تا حد زیادی کاهش دهید.
 

انواع روش‌های ارسال بار به کانادا

ارسال بسته پستی به کانادا به دو دسته کلی تقسیم می‌شود:
 • ارسال بار مسافری: این نوع ارسال، برای ارسال کالاهای شخصی مسافران از یک کشور به کشور دیگر انجام می‌شود.
 • ارسال بار تجاری: این نوع ارسال، برای ارسال کالاهای تجاری از ایران به آن کشور انجام می‌شود. ارسال بار تجاری نیز خود به دو دسته تقسیم می‌شود:
 1. ارسال بار کامل به کانادا : در این روش، یک کانتینر کامل به صورت اختصاصی برای ارسال بار تجاری رزرو می‌شود که می تواند ارسال کارگو به کانادا نیز محسوب شود.
 2. ارسال بار خرده به کانادا : در این روش، بار تجاری به صورت خرده‌باری در یک کانتینر مشترک با کالاهای تجاری دیگر حمل می‌شود.

شرکت اسپیدی یکی از شرکت های موفق در زمینه پست ایران به کانادا به روش های مختلف است و شما می توانید برای ارسال بسته به کانادا با کارشناسان این شرکت صحبت کنید و هزینه پست از کانادا به ایران را استعلام کنید تا دچار ضرر احتمالی نشوید.

مقایسه روش‌های مختلف ارسال بار به کانادا

همانطور که گفته شد برای ٖارسال بسته به کانادا روش های مختلفی وجود دارد. لازم به ذکر است که روش های مختلف در خصوص انواع بار می تواند متفاوت باشد برای نمونه شرایط ارسال فریت بار به کانادا با کارگو فرق دارد و هر یک از روش‌های ارسال بار به کانادا، مزایا و معایب خاص خود را دارند.
 

مزایا و معایب ارسال بار هوایی به کانادا 

 • مزایای حمل هوایی به کانادا : این روش از پست ایران به کانادا بسیار پرطرفدار است زیرا سریع‌ترین روش ارسال بار به کانادا است و البته این روش مناسب برای ارسال کالاهای حساس یا فاسدشدنی است و همچنین مناسب  ارسال بسته و یا حمل فریت بار به کانادا می باشد و این روش ارسال کالا مناسب برای ارسال کالاهای سنگین یا حجیم نیست. 
 • معایب ارسال بار هوایی به کانادا : ارسال بار با پست هوایی گران‌ترین روش ارسال است و چون هزینه فریت بار به کانادا در این روش گران است، افراد به دلیل اینکه مدت زمان ارسال بسته پستی به کانادا برایشان اهمیت ندارد تصمیم می گیرند که از روش های دیگر برای ارسال بسته از ایران به کانادا استفاده کنند. همچنین باید توجه نمود که در روش حمل هوایی به کانادا محدودیت در وزن بار ارسالی و همینطور حجم بار وجود دارد به همین جهت است که این روش بیشتر برای ارسال مدارک از کانادا به ایران و یا ارسال مواد غذایی به آن کشور و به طور کلی بارهای سبک انتخاب می شود.

 

مزایا و معایب ارسال بار دریایی به کانادا 

 1. مزایا پست ایران به کانادا از طریق دریا : این روش ارزان‌ترین روش ارسال بار از ایران به کانادا است و هزینه پست از ایران به کانادا در این روش به صرفه تر است. همچنین می توان گفت این روش از ارسال پست به کانادا مناسب برای ارسال کالاهای سنگین یا حجیم است و به همین جهت است که گفته می شود این روش برای فرستادن فریت بار به کانادا مناسب نیست.

 2. معایب پست دریایی ایران به کانادا : این نوع حمل و نقل کندترین روش پست از ایران به کانادا است و مدت زمان ارسال بسته پستی به کانادا نسبت به پست هوایی بسیار بیشتر است. همین طور محدودیت در ارسال کالاهای حساس یا فاسدشدنی در پست از ایران به کانادا وجود دارد.

 

مراحل ارسال بار به کانادا با شرکت اسپیدی

مراحل ارسال بسته پستی از کانادا به ایران به شرح زیر است:
 1. دریافت اطلاعات لازم از مشتری: در زمان ارسال فریت بار به کانادا ، شرکت حمل و نقل باید اطلاعات کاملی از بار، از جمله وزن، حجم، نوع کالا، مقصد ارسال و سایر اطلاعات مورد نیاز را از مشتری دریافت کند.
 2. بسته‌بندی بار: بار باید به صورت صحیح و اصولی بسته‌بندی شود تا در طول مسیر آسیب نبیند.
 3. پرداخت هزینه فریت بار به کانادا : بدیهی است که پرداخت هزینه در خدماتی مثل حمل قبل از اقدام به آن است.
 4. اعلام محموله به گمرک: شرکت حمل و نقل باید محموله را به گمرک آن کشور اعلام کند و برای آن اظهارنامه گمرکی صادر کند.
 5. حمل بار به کانادا : شرکت حمل و نقل اس پی دی بار را با استفاده از روش انتخابی مشتری ب مقصد حمل می کند.
 6. تخلیه بار: در فرآیند پست کانادا شرکت حمل و نقل اسپیدی بار را در مقصد تعیین‌شده در آن کشور تخلیه و ترخیص می کند.
شما می توانید در خصوص استعلام هزینه ارسال بسته به کانادا وارد سایت اسپیدی شده و یا با شرکت اسپیدی تماس بگیرید تا از شرایط و قیمت مطلع شوید.

مدت زمان ارسال بسته پستی به کانادا

مدت زمان ارسال بسته پستی به کانادا به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:
 •  روش ارسال: در میان روش‌های ارسال بار به کانادا باید توجه کرد که برخی روش ها مثل اکسپرس یا روش های دارای اولویت معمولاً سریع‌تر از روش‌های ارسال استاندارد هستند لذا چنانچه عجله دارید می توانید از روش هایی که سرعت بیشتری دارد استفاده کنید.
 •  مبدا و مقصد: ارسال از یک شهر به شهر دیگر ممکن است زمان بیشتری ببرد.
 •  خدمات ارائه‌دهنده: شرکت‌های ارسال مختلف پست کانادا به ایران ممکن است مدت زمان تحویل متفاوتی داشته باشند. برخی از شرکت‌های پستی و شرکت‌های ارسال بین‌المللی ممکن است سرویس‌های سریع‌تر و موثرتری داشته باشند.
به طور کلی، مدت زمان ارسال بسته پستی به کانادا از ایران بین 5 تا 10 روز است. این مدت زمان برای بسته‌هایی با وزن کمتر و ارسال از طریق پست پیشتاز است. برای بسته‌های سنگین‌تر یا ارسال از طریق روش‌های دیگر، ممکن است مدت زمان بیشتری طول بکشد. توجه داشته باشید که این مدت زمان‌ها فقط تخمینی هستند و ممکن است بسته شما زودتر یا دیرتر از این زمان‌ها به مقصد برسد. همچنین، ممکن است در طول مسیر بسته شما با تاخیراتی مواجه شود که در این صورت مدت زمان تحویل افزایش خواهد یافت.

چالش های ارسال بار به کانادا

ارسال بار به کانادا ، مانند سایر کشورهای جهان، با چالش‌هایی همراه است که باید قبل از اقدام به پست به کانادا ، آنها را در نظر گرفت. برخی از این چالش‌ها عبارتند از:

 • هزینه‌ ارسال بار به کانادا : هزینه‌های حمل و نقل بار به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله وزن بار، حجم بار، نوع حمل و نقل، و مبدا و مقصد بار. برای کاهش هزینه‌های حمل کارگو به کانادا ، بسته بندی و وزن بار خود را تغییر دهید. همچنین برای کاهش هزینه ارسال پست به آن کشور ، می‌توانید از خدمات باربری ترکیبی استفاده کنید که در آن بار شما با بار سایر افراد به صورت مشترک حمل می‌شود.
 • قوانین و مقررات گمرکی : این کشور دارای قوانین و مقررات گمرکی خاصی است که باید قبل از پست کانادا و ارسال بار به این کشور، آنها را مطالعه کرد. عدم رعایت قوانین و مقررات گمرکی ممکن است منجر به جریمه یا توقیف بار شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قوانین و مقررات گمرکی آن کشور، می‌توانید از وب‌سایت گمرک یا از یک وکیل متخصص در امور گمرکی کمک بگیرید.
 • زبان : زبان رسمی این کشور انگلیسی و فرانسوی است. بنابراین، اگر با یکی از این زبان‌ها آشنا نیستید، ممکن است در هماهنگی لازم پست ایران به کانادا در برقراری ارتباط با شرکت‌های حمل و نقل یا انجام امور گمرکی با مشکل مواجه شوید. برای رفع این مشکل، می‌توانید از یک مترجم یا شرکتی که خدمات ترجمه ارائه می‌دهد، کمک بگیرید. همچنین، می‌توانید از شرکت‌های حمل و نقلی که با زبان فارسی آشنا هستند، استفاده کنید.
 • فاصله: این کشور، کشوری بزرگ است و فاصله بین شهرهای مختلف آن می‌تواند زیاد باشد. بنابراین، زمان تحویل بار به مقصد ممکن است طولانی شود. برای کاهش زمان تحویل بار، می‌توانید از شرکت‌های حمل و نقلی که خدمات حمل و نقل سریع ارائه می‌دهند، استفاده کنید. همچنین، می‌توانید از خدمات باربری ترکیبی استفاده کنید که در آن بار شما با بار سایر افراد به صورت مشترک حمل می‌شود تا تعرفه حمل بار به کانادا کاسته شود.

با آگاهی از چالش‌های ارسال کالا به کانادا می‌توانید با برنامه‌ریزی و اتخاذ اقدامات لازم، این چالش‌ها را برطرف کنید و فرآیند ارسال بسته پستی به کانادا را به راحتی و بدون مشکل انجام دهید.

 

بهترین روش ارسال بار به کانادا : راهنمای جامع برای انتخاب هوشمندانه

ارسال بار به کانادا چه برای مهاجرت باشد، چه برای تحصیل یا تجارت، می‌تواند کاری پیچیده و سردرگم‌کننده به نظر برسد. حجم و اندازه، سرعت و هزینه، هریک فاکتورهایی هستند که باید به دقت در نظر بگیرید تا بهترین روش ارسال را انتخاب کنید. روش های مختلفی برای ارسال بار به کانادا وجود دارد که فریت بار به کانادا از بقیه شناخته شده تر است.  فریت بار به کانادا به نوعی از ارسال بار گفته می‌شود که همراه با مسافر به آن کشور منتقل می‌شود. این روش برای حجم‌های کم و وسایلی که خودتان به آن‌ها نیاز دارید، مناسب است. توجه داشته باشید که قوانین خاصی برای فریت بار وجود دارد که حتماً باید از آن‌ها مطلع باشید. برای تصمیم‌گیری بهتر، به نکات زیر توجه کنید:
 • حجم و وزن بار: برای بارهای کم‌حجم، ارسال هوایی یا فریت بار می‌تواند مناسب باشد. اما برای حجم‌های زیاد، ارسال دریایی یا زمینی مقرون‌به‌صرفه‌تر است.
 • سرعت: اگر به سرعت دریافت بار اهمیت می‌دهید، ارسال هوایی بهترین گزینه است. اما اگر زمان برایتان اولویت ندارد، می‌توانید از روش‌های دریایی یا زمینی استفاده کنید.
 • بودجه: ارسال هوایی گران‌ترین روش است، در حالی که ارسال دریایی کمترین هزینه را دارد. فریت بار نیز معمولاً از روش‌های زمینی و دریایی مقرون‌به‌صرفه‌تر است.
 • نوع اقلام: برخی اقلام مانند مواد غذایی، داروها یا مواد خطرناک، محدودیت‌هایی برای ارسال دارند. حتماً پیش از اقدام به ارسال، از قوانین گمرکی کانادا و شرکت‌های حمل و نقل مطلع شوید.

 نکات ایمنی پست به کانادا 

 • در فریت بار به کانادا بسته‌بندی اصولی و ایمن بار، فارغ از روش انتخابی، اهمیت زیادی دارد.
 •  قبل از ارسال، لیست دقیق اقلام را تهیه کرده و ارزش آن‌ها را مشخص کنید. این کار به سریع تر شدن مراحل گمرکی کمک می‌کند.
 •  از شرکت‌های حمل و نقل بخواهید بیمه بار را برای شما انجام دهند تا در صورت بروز هرگونه خسارتی، بتوانید غرامت دریافت کنید.
با در نظر گرفتن این نکات و مشورت با شرکت‌های معتبر حمل و نقل، می‌توانید بهترین روش ارسال بار به کانادا را انتخاب کنید و از یک تجربه آسان و بدون دردسر لذت ببرید. فراموش نکنید که این مقاله صرفاً جنبه راهنمایی دارد و برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر و به‌روز، حتماً با ما مشورت کنید.

همیشه در دسترس هستیم و به تمام سوالات شما در حمل و نقل بین المللی پاسخ می دهیم

با تیم پشتیبانی شرکت حمل و نقل بین المللی اس پی دی برای حمل سریع کالای خود تماس بگیرید تا سوال یا ابهامی که در مورد حمل و نقل بین المللی یا باربری جهانی دارید را پاسخگو باشیم. مهم نیست کجای جهان باشید، شرکت اسپیدی با چشم انداز بزرگترین شرکت حمل و نقل بین المللی ایران راه های ارتباطی زیادی برای شما فراهم کرده است.
با SPD حمل و نقل بین المللی و ارسال بار به کانادا با پست همیشه آسان و مطمئن خواهد بود. از طریق خطوط حمل و نقل بین المللی معتبر و همکاران ما در این کشور ، ما اطمینان می‌دهیم که بارهای شما به مقصد به‌طور سریع و امن ارسال می‌شود. با تجربه و تخصص ما در حمل فریت بار به کانادا ، قادر خواهید بود به راحتی بسته‌های خود را از این کشور دریافت کنید. همچنین، با راه‌اندازی سیستم رهگیری پیشرفته، شما قادر خواهید بود مسیر حرکت بار خود را در هر لحظه پیگیری کنید و هزینه ارسال بسته به کانادا را استعلام بگیرید. با ما، حمل و نقل بین المللی به این کشور همچنان ساده، قابل اعتماد و به‌صرفه خواهد بود.

ارسال بار به کانادا و حمل کالا از آن کشور با کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان

شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی اسپیدی ، با سال‌ها تجربه در زمینه ارسال بسته به کانادا و حمل کالا از آن کشور ، خدمات حمل‌ونقل دریایی و هوایی و ترکیبی را با کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان ممکن خدمات ارسال بسته به آن کشور را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. ما با بهره‌گیری از امکانات و تجهیزات پیشرفته، می‌توانیم در ارسال بار و ارسال مدارک به کانادا کنار شما باشیم و بار شما را از هر نقطه‌ای از ایران به هر نقطه‌ای از آن کشور از جمله شهرهای تورنتو، مونترال، ونکوور، ادمونتون، اتاوا، وینی پگ، کلگری و ... حمل کنیم. همچنین باید گفت که خدمات شرکت اسپیدی در خصوص پست به کانادا متنوع است و علاوه بر خدمات پست درب به درب ارسال بارهای سبک نیز فعال است. برای اطلاع از هزینه ارسال بار به کانادا به ایران ، انواع بار از جمله ارسال خرده بار ، فریت ، کارگو و کانتینر می‌توانید از طریق استعلام وب‌سایت ما یا تماس با کارشناسان ما، استعلام هزینه ارسال بار  را بگیرید. 

 

دانستنی های مرتبط با ارسال بار به کانادا

سوالات متداول

روش فریت بار به تورنتو به دلایل زیر انتخاب می شود: سرعت: فریت بار سریع ترین روش ارسال بار به تورنتو است. معمولاً بارهای فریت بار در عرض چند روز به مقصد می رسند. این در حالی است که ارسال بار با هواپیما به صورت اضافه بار، می تواند چندین روز یا حتی هفته ها طول بکشد. صرفه جویی در هزینه: فریت بار می تواند نسبت به ارسال بار به صورت اضافه بار، مقرون به صرفه تر باشد. به ویژه اگر مقدار بار شما زیاد باشد، فریت بار می تواند گزینه ای بسیار اقتصادی باشد. ایمنی: فریت بار به صورت حرفه ای و ایمن بسته بندی و حمل می شود. این امر به حفظ سلامت و ایمنی بار شما کمک می کند. امکان ارسال انواع بار: فریت بار امکان ارسال انواع بار، از جمله بارهای تجاری، شخصی و حساس را فراهم می کند.

بهترین روش ارسال بسته به کانادا به نیازها و شرایط شما بستگی دارد. اگر به دنبال سریعترین روش هستید، حمل و نقل هوایی بهترین گزینه است. اگر هزینه ارسال بار به کانادا برای شما اهیت دارد و ترجیح می دهید هزینه آن ارزان باشد ، حمل و نقل دریایی بهترین گزینه است.

دیدگاه کاربران

 • icon حسین قاسمی
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۵

  بسیار عالی ممنون از اطلاعاتی که درباره ارسال بار به کانادا دادین کاربردی بود

 • icon فاطمه قنبری
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۶

  چقد اطلاعات خوبی بود

 • icon امیررضا مهدوی
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۵

  هزینه ارسال بار به کانادا در صورت قصد انتقال کل اثاث منزل چقد میشه ؟

شبکه مطمئن

دسترسی به شبکه ای مطمئن حمل و نقل به سراسر دنیا

شفافیت

دسترسی کامل شما به تمام نرخ نامه های مصوب و اطلاع از تمامی هزینه های ارسال

بهره وری بالا

فرآیندهای خسته کننده اداری را به ما واگذار می کنید

ردیابی

مسیرهای محموله خود را می توانید رصد و پیگیری کنید.