حمل بار از انگلیس

شرکت حمل و نقل اسپیدی، با تجربه طولانی در زمینه حمل کالا از انگلیس ، خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی و ریلی را به مشتریان خود ارائه می دهد. اسپیدی با استفاده از امکانات و دانش فنی خود، قادر است در ارسال بار به انگلستان و حمل بار از انگلستان به ایران، در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، حمل کند.

توضیحات تکمیلی

ارسال بار به انگلیس و حمل بار از انگلستان به ایران چه قوانینی دارد؟

قوانین ارسال بار به انگلیس

ارسال بار به انگلیس طبق قوانین و مقررات کشورهای انگلیس و جمهوری اسلامی ایران و کشورهای ترانزیت انجام می‌شود. این قوانین شامل قوانین گمرکی، مقررات صادرات و واردات و سایر قوانین مرتبط است. نیز این قوانین شامل قوانین یاتا و فورواردری و قوانین داخلی شرکت یا شرکت های کوریر مسئول حمل کالا می باشد.

  • قوانین گمرکی: تمامی کالاهای وارداتی به ایران باید از گمرک عبور کنند و تحت مقررات گمرکی ایران قرار گیرند. این مقررات شامل پرداخت عوارض گمرکی، مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌های مرتبط می‌شوند.
  • قوانین صادراتی انگلیس: در ارسال بار به انگلیس باید توجه کرد که برخی از کالاها از جمله مواد مخدر، اسلحه و برخی اقلام نظامی از صادرات از انگلیس منع شده‌اند.
  • قوانین وارداتی ایران: برخی از کالاها از جمله مواد مخدر، مشروبات الکلی و برخی اقلام نظامی از واردات به ایران منع شده‌اند.
  • قوانین حمل‌ونقل بین‌المللی: قوانین حمل‌ونقل بین‌المللی نیز بر ارسال بار به انگلیس و همچنین ارسال بار از انگلیس به ایران تأثیرگذار هستند. این قوانین شامل قوانین مربوط به ایمنی حمل‌ونقل، بسته‌بندی کالا و سایر مسائل مرتبط می‌شوند.

برای حمل بار از انگلیس به ایران و ارسال فریت بار به انگلیس ، لازم است که فرستنده بار، تمامی قوانین و مقررات مربوطه را رعایت کند. در صورت عدم رعایت قوانین، ممکن است بار به گمرک بازگردانده شود و یا مشمول جریمه‌های سنگین شود. شما می توانید برای اطلاع از آخرین قوانین مربوط به ارسال بار به انگلیس قبل از هر گونه اقدام با شرکت اسپیدی تماس بگیرید.

همیشه در دسترس هستیم و به تمام سوالات شما در حمل و نقل بین المللی پاسخ می دهیم

با تیم پشتیبانی شرکت حمل و نقل بین المللی اسپیدی برای حمل سریع کالای خود تماس بگیرید تا سوال یا ابهامی که در مورد حمل و نقل بین المللی یا باربری جهانی دارید را پاسخگو باشیم. مهم نیست کجای جهان باشید، اس پی دی با چشم انداز بزرگترین شرکت حمل و نقل بین المللی ایران راه های ارتباطی زیادی برای شما فراهم کرده است.
حمل و نقل بین المللی با SPD به انگلیس با خیال راحت و مطمئن خواهد بود. از طریق راه های حمل و نقل بین المللی معتبر و همکاران ما در انگلستان ، اطمینان می‌دهیم که بار شما به مقصد با امنیت و سریع منتقل می‌شود. با سابقه و تخصص ما در حمل و نقل بین المللی، قادر خواهید بود به راحتی کالای خود را از انگلستان دریافت کنید. همچنین، با سیستم رهگیری پیشرفته ما، شما قادر خواهید بود مسیر حرکت بار خود را در هر لحظه پیگیر باشید. با این شرکت، حمل و نقل بین المللی به انگلستان به راحتی، اقتصادی، قابل اعتماد خواهد بود.

ارسال بار به انگلیس و حمل کالا از انگلستان با کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان

شرکت حمل‌ونقل بین المللی اسپیدی با سال‌ها سابقه در حوزه ارسال کالا به انگلستان ، خدمات حمل‌ونقل دریایی، هوایی و ریلی را با کمترین قیمت و در سریع‌ترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه می‌دهد. ما با بهره‌گیری از امکانات و دانش فنی، می‌توانیم بار شما را از هر نقطه از ایران به هر نقطه‌ از اروپا حمل کنیم. برای اطلاع از هزینه و زمان ارسال بار به انگلستان ، می‌توانید از طریق استعلام سایت ما یا با تماس کارشناسان ما، استعلام قیمت حمل و نقل را بگیرید .

شرکت حمل‌ونقل SPD ، همراه شما در ارسال بار به انگلیس

دیدگاه کاربران

شبکه مطمئن

دسترسی به شبکه ای مطمئن حمل و نقل به سراسر دنیا

شفافیت

دسترسی کامل شما به تمام نرخ نامه های مصوب و اطلاع از تمامی هزینه های ارسال

بهره وری بالا

فرآیندهای خسته کننده اداری را به ما واگذار می کنید

ردیابی

مسیرهای محموله خود را می توانید رصد و پیگیری کنید.