ترخیص کالا با شرکت ترخیص کار گمرک معتبر [ سریع + هزینه مناسب]

در ترخیص کالا ، کالاهای وارداتی یا صادراتی، از نظر قانونی و گمرکی ، آماده ورود یا خروج از کشور می‌شوند. شرکت‌ ترخیص کالای اسپیدی با داشتن ترخیصکار گمرک متخصص، می‌تواند ترخیص کالا را به سرعت و با دقت انجام دهند تا صاحبان کالا بتوانند بارهای خود را به موقع و بدون مشکل با هزینه ترخیص کالا از گمرک مناسب وارد یا خارج از کشور کنند.

توضیحات تکمیلی

خدمات ترخیص کالا و خدمات گمرکی سریع با ترخیص کار گمرک شرکت اسپیدی

خدمات گمرکی و ترخیص کالا (Customs and clearance services) شامل مراحلی است که کالاهای اظهار شده به گمرک برای وارد کننده یا صادر کننده آزاد گردد و در حقیقت به اقداماتی گفته می شود که طی آن کالا مجوز وارد شدن یا صادر شدن به یک کشور را دریافت می کنند. امروزه با توسعه‌ تجارت در سطح جهان و با آزادسازی تجارت و عضویت در سازمان جهانی تجارت (WTO) ، انجام صادرات و واردات امری اجتناب‌ناپذیر و ضروری به‌ نظر می‌رسد. طبیعتاً انجام هرگونه فعالیت تجاری بین المللی نیازمند انجام خدمات گمرکی است، در واقع خدمات گمرکی یا همان خدمات ترخیص کالا از الزامات حمل و نقل بار از کشور A به کشور B در سراسر جهان است. 
 
ترخیص کالا
 
 
شناخت قوانین و مقررات گمرکی اگرچه می تواند برای بازرگانان و تجار مفید باشد اما به دلیل مشغله های کاری و پیچیدگی اداری بهتر است که برای انجام فعالیت های تجاری خود از شرکت های فعال در این زمینه کمک بگیرند. معمولا خدمات گمرکی توسط کارمندان گمرک در نقاط خاص ترانزیتی و هاب ها در مناطق آزاد گمرکی ارائه می شوند که این امر توسط شرکت های پستی مختلفی پشتیبانی می گردد. شرکت حمل و نقل بین المللی اسپیدی می تواند با به کارگیری چندین ترخیص کار گمرک حرفه ای و کارشناسان خبره خود پیچیدگی های گمرکی را آسان کند و شما را در ترخیص بار از گمرک همراهی کند. برای ترخیص بار هوایی و اطلاع از مدارک مورد نیاز ترخیص کالا ، ثبت سفارش و یا دریافت استعلام هزینه ترخیص کالا از گمرک با شرکت اسپیدی تماس گرفته و یا با استعلام حمل بار بین المللی اقدام به ثبت اطلاعات نمایید.

ترخیص کار گمرک و نکات مهمی که باید در مورد او بدانید!

ترخیص کار گمرک شخصی است که با داشتن دانش و تجربه در قوانین و مقررات گمرکی، فرآیند ترخیص کالا را از گمرک انجام می‌دهد. ترخیص کالا فرآیندی است که در آن کالاهای وارداتی یا صادراتی، از نظر قانونی و گمرکی، آماده ورود یا خروج از کشور می‌شوند. این فرآیند شامل مراحل مختلفی مانند اخذ مجوزهای لازم، پرداخت عوارض و مالیات، و اظهار کالا به گمرک است.

 

ترخیص کار گمرک اسپیدی

 

نکات مهمی که باید در مورد ترخیص کار گمرک بدانید

 1.     ترخیص کار گمرک باید دارای کارت بازرگانی و پروانه ترخیص کالا باشد.
 2.     ترخیص کارهای گمرک باید دانش و تجربه کافی در قوانین و مقررات گمرکی داشته باشند.
 3.     ترخیص کار گمرک باید بتواند با سرعت و دقت، فرآیند ترخیص کالا را انجام دهد.
 4.     ترخیص کار در گمرک باید بتواند با صاحب کالا و گمرک ارتباط موثری برقرار کند.

ترخیص کار گمرک

اهمیت ترخیص کار گمرک

افراد ترخیص کار نقش مهمی در تسهیل تجارت بین‌المللی دارد. این افراد با دانش و تجربه خود، می‌توانند فرآیند ترخیص کالا را به سرعت و بدون مشکل انجام دهند. این امر باعث می‌شود که صاحبان کالا بتوانند کالاهای خود را به موقع و بدون هزینه اضافی وارد یا خارج از کشور کنند. با انتخاب یک ترخیص کار گمرک مجرب و ماهر، می‌توانید فرآیند ترخیص کالا را به راحتی و با اطمینان انجام دهید. شرکت اسپیدی با حضور افراد ترخیص کار گمرک حرفه ای می تواند ترخیص انواع کالا از جمله ترخیص کانتینر دریایی و یا ترخیص بار زمینی شما را در اسرع وقت و با هزینه ترخیص کالا از گمرک مناسب انجام دهد.

هزینه ترخیص کالا از گمرک چقدر است؟

هزینه ترخیص کالا از گمرک شامل مبالغی است که باید پرداخت شود تا کالا از گمرک مجوز خروج بگیرد. از مهمترین هزینه ها در این حوزه هزینه های آزمایشگاه، هزینه بازرسی کالا، هزینه حمل و نقل ، هزینه ترانزیت و ترانشیپ کالا، هزینه بارگیری ، هزینه انبارداری ، هزینه تخلیه کالا و ... اشاره کرد. در ادامه به برخی دیگر از هزینه های گمرکی اشاره می کنیم. به طور کلی، هزینه ترخیص کالا از گمرک شامل دو بخش اصلی است:

 •  عوارض و مالیات: عوارض و مالیات بر اساس ارزش کالا و تعرفه‌های گمرکی محاسبه می‌شود.
 •  هزینه‌های خدمات گمرکی: همچنین هزینه‌ ترخیص کالا از گمرک هزینه های خدمات گمرکی شامل هزینه‌های کارشناسی، انبارداری، و حمل و نقل کالا تشکیل می شود.

تعرفه‌های گمرکی برای انواع مختلف کالا متفاوت است. برای محاسبه عوارض و مالیات کالا، باید ارزش کالا را بر اساس تعرفه‌ گمرکی ضرب کرد.  هزینه ترخیص کالا از  گمرک و سایر هزینه‌های خدمات گمرکی نیز به عوامل مختلفی مانند نوع کالا، وزن کالا، و مدت زمان نگهداری کالا در گمرک بستگی دارد. در ایران، تعرفه ترخیص کالا از گمرک معمولا بین 5 تا 10 درصد ارزش کالا است. البته به طور کلی باید گفت نرخ ترخیص کالا از گمرک می‌تواند برای کالاهای خاص، مانند کالاهای فسادپذیر یا کالاهایی که نیاز به مجوزهای خاص دارند، بیشتر باشد. جهت استعلام هزینه ترخیص کالا و یا بهره گیری از خدمات ترخیص کار گمرک با کارشناسان ترخیص کالا کلیه گمرکات شرکت اسپیدی تماس بگیرید.

 

مدت زمان ترخیص کالا از گمرک و کاهش آن توسط شرکت اسپیدی

شرکت حمل و نقل بین المللی اسپیدی با بهره‌گیری از کارشناسان و مشاوران متخصص و چندین ترخیص کار گمرک حرفه ای ، فرآیند ترخیص کالا از گمرک را برای مشتریان خود به صورت کامل و جامع انجام می‌دهد. ترخیص کالا از گمرک یک فرآیند پیچیده است که شامل مراحل مختلفی مانند اخذ مجوزهای لازم، پرداخت عوارض و مالیات، و اظهار کالا به گمرک است. شرکت اسپیدی با داشتن تجربه و دانش کافی در این زمینه، می‌تواند فرآیند ترخیص کالا را به سرعت و دقت انجام دهد.

ترخیص کالا

مدت زمان ترخیص کالا از گمرک به عوامل مختلفی مانند نوع کالا، ارزش کالا، کشور مبدا، و کشور مقصد بستگی دارد. به طور کلی، مدت زمان ترخیص بار از گمرک در ایران می‌تواند بین 3 تا 7 روز کاری طول بکشد. شرکت اسپیدی با بهره‌گیری از دانش و تجربه خود، توانسته است علاوه بر کاهش هزینه ترخیص کالا از گمرک ، مدت زمان ترخیص کالا از گمرک را برای مشتریان خود کاهش دهد. این شرکت ترخیص کالا از گمرک با همکاری نزدیک با گمرک و دیگر مراجع ذی‌صلاح، می‌تواند ترخیص بار اکسپرس را به سرعت و بدون مشکل انجام دهد.

ترخیص کالا از گمرک چگونه توسط شرکت اسپیدی انجام می شود؟

اسپیدی به عنوان شرکت خدمات ترخیص کالا با بهره‌گیری از ترخیص کار گمرک حرفه ای ، کارشناسان و مشاوران متخصص، فرآیند ترخیص کالا از گمرك در انواع بارها مثل ترخیص بار دریایی را برای مشتریان خود به صورت کامل و جامع انجام می‌دهد. ترخیص کالا از گمرکات یک فرآیند پیچیده است که شامل مراحل مختلفی مانند اخذ مجوزهای لازم، پرداخت عوارض و مالیات، و اظهار کالا به گمرک است. شرکت اسپیدی با داشتن چندین ترخیص کار گمرک با تجربه و دارای دانش کافی در این زمینه، می‌تواند فرآیند ترخیص کالا را به سرعت و با دقت انجام دهد.


مراحل ترخیص کالا از گمرک توسط شرکت اسپیدی به شرح زیر است:

مراحل ترخیص کالا توسط شرکت اسپیدی به شرح زیر است:

مرحله شرح
اخذ مجوزهای لازم شرکت ترخیص کالا اسپیدی با همکاری کارشناسان حقوقی و بازرگانی، مجوزهای لازم برای ترخیص کالا را از مراجع ذی‌صلاح اخذ می‌کند.
 پرداخت عوارض و مالیات شرکت ترخیص کالا از گمرک اسپیدی با همکاری کارشناسان حسابداری، عوارض و مالیات مربوط به کالا را محاسبه و پرداخت می‌کند.
اظهار کالا به گمرک شرکت اسپیدی با همکاری کارشناسان گمرکی، کالا را به صورت صحیح و کامل به گمرک اظهار می‌کند.


شرکت SPD به عنوان شرکت ترخیص کار گمرک حرفه ای با ارائه خدمات ترخیص کالا از گمرک، به مشتریان خود کمک می‌کند تا کالاهای خود را به سرعت و بدون مشکل وارد یا خارج از کشور کنند و در مورد ترخیص کالا و واردات از کشورهای مختلف مثل واردات از چین کنار مشتریان خود هست. همچنین باید گفت اسپیدی در انواع ترخیص کالا مثل ترخیص بار هوایی و ترخیص بار دریایی تجربه زیادی دارد و با چندین ترخیص کار حرفه ای می تواند در کنار شما برای بهره برده از این خدمات باشد. 

ترخیص سریع کالا یکی از خدمات گمرکی شرکت اسپیدی

انجام امور گمرکی و خدمات ترخیص کالا به شکل بهینه به مهارت های کلی ترخیص کار گمرک بستگی دارد و روند انجام امور گمرکی پیچیده است. نکته مهم اینکه بر اساس کشور مبدا یا مقصد میزان پیچیدگی انجام امور گمرکی و ترخیص کالا اهمیت بیشتری پیدا می کند؛ به ویژه در روند ترخیص کالا متناسب با نوع کالا اطلاعات خاصی نیاز است و اظهار نادرست گمرکی می تواند شما را در معرض هزینه های بالا و غیر قابل پیش بینی قرار دهد. در این سایت صفر تا صد ترخیص بار از گمرک گفته شده است. مراحل تیم گمرکی ما با مشاوره درست می تواند یاری شما در این راه باشد. شرکت SPD به عنوان یک شرکت ترخیصکار گمرک با تجربه با همکاری چندین کارشناس و ترخیص کار گمرک با تجربه و دارا بودن سابقه کافی در این زمینه می تواند پاسخگوی نیاز مشتریان در ترخیص بار اکسپرس باشد

آیا می توان هزینه ترخیص کالا از گمرک را کاهش داد ؟

هزینه ترخیص کالا از گمرک به عوامل مختلفی مانند نوع کالا، ارزش کالا، کشور مبدا، و کشور مقصد بستگی دارد. با این حال، با رعایت برخی نکات می توان هزینه ترخیص کالا را تا حد زیادی کاهش داد. در ادامه به برخی از این نکات در خصوص ترخیص از گمرک اشاره می کنیم:

 • استفاده از یک شرکت ترخیص کار گمرک معتبر : شرکت های ترخیص کار گمرک با تجربه و دانش کافی، می توانند در کاهش هزینه های ترخیص کالا به شما کمک کنند. این شرکت ها با آشنایی با قوانین و مقررات گمرکی، می توانند فرآیند ترخیص کالا را به سرعت و با کمترین هزینه انجام دهند.
 • ارسال کالا از کشوری با تعرفه گمرکی پایین : تعرفه گمرکی هر کشور برای انواع کالاها متفاوت است. بنابراین، ارسال کالا از کشوری با تعرفه گمرکی پایین می تواند در کاهش هزینه های ترخیص کالا موثر باشد.
 • استفاده از روش های نوین ترخیص کالا : روش های نوین ترخیص کالا مانند ترخیص کالا به صورت الکترونیکی، می توانند هزینه های ترخیص کالا را کاهش دهند. این روش ها، فرآیند ترخیص کالا را ساده تر و سریع تر می کنند.
 • تجمیع کالاها : تجمع کالاها در یک ترخیصیه، می تواند هزینه های ترخیص کالا را کاهش دهد. این به این دلیل است که در این حالت، هزینه های گمرکی و سایر هزینه ها بر تعداد کمتری از کالاها تقسیم می شود.
 • انجام تشریفات گمرکی به صورت خودکار : انجام تشریفات گمرکی به صورت خودکار، می تواند هزینه های ترخیص کالا را کاهش دهد. این به این دلیل است که در این حالت، نیازی به حضور نماینده گمرکی در محل نیست و هزینه های مربوطه نیز کاهش می یابد.
شرکت اسپیدی به عنوان یک شرکت ترخیص کالا در تهران می تواند برای مشاوره و پشتیبانی در این زمینه و همچنین جهت کاهش هزینه ترخیص کالا از گمرکی در کنار شما باشد.

 

همیشه در دسترس هستیم و به تمام سوالات شما در حمل و نقل بین المللی پاسخ می دهیم

با تیم پشتیبانی شرکت حمل و نقل بین المللی اسپیدی برای حمل سریع کالای خود تماس بگیرید تا سوال یا ابهامی که در مورد حمل و نقل بین المللی یا باربری جهانی دارید را پاسخگو باشیم. مهم نیست کجای جهان باشید، اس پی دی با چشم انداز بزرگترین شرکت حمل و نقل بین المللی ایران راه های ارتباطی زیادی برای شما فراهم کرده است.
در شرکت SPD ترخیص کالا به عنوان یکی از خدمات اصلی در حمل و نقل بین المللی تلقی می‌شود. با تیم ترخیص کار گمرک مجرب و حرفه‌ای ما که در حوزه ترخیص کالا دارای تخصص فراوانی هستند، میتوانیم به شما کمک کنیم که کالاهای شما بدون هیچ گرفتاری و انسدادی ترخیص با هزینه ترخیص کالا از گمرک مناسب و به وقت خود راهی مقصد شوند. همچنین، با آگاهی کامل از قوانین و مقررات گمرکی و مالی ، سرعت و دقت ما در انجام فرایند ترخیص کالا، بالاترین سطح رضایت شما را فراهم می‌کند. با شرکت ما، ترخیص کالا از نگرانی‌های شما خارج می‌شود و فرآیند حمل و نقل بین المللی شما به‌راحتی و به‌صورت بی‌درنگ ادامه پیدا می‌کند.

ترخیص کالا از گمرک با شرکت اسپیدی

ترخیص کالا از گمرک یک فرآیند پیچیده و وقت‌گیر است. شرکت اسپیدی به عنوان یک شرکت ترخیص کالا با تجربه با بهره‌گیری از کارشناسان و مشاوران و البته ترخیص کار گمرک حرفه ای و متخصص، می‌تواند فرآیند ترخیص کالا را برای شما به سرعت و بدون مشکل انجام دهد. ما با ارائه خدمات زیر، فرآیند ترخیص کالا را برای شما آسان می‌کنیم:

 •     اخذ مجوزهای لازم
 •     پرداخت عوارض و مالیات
 •     اظهار کالا به گمرک
 •     حمل و نقل کالا
همچنین ما با کاهش مدت زمان ترخیص کالا ، می‌توانیم به شما کمک کنیم تا کالاهای خود را به موقع و بدون مشکل وارد یا خارج از کشور کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات گمرکی و ترخیص کالا و دریافت مشاوره رایگان و همچنین استعلام هزینه ترخیص کالا از گمرک با کارشناسان ما در پشتیبانی تماس بگیرید.

 

ویژگی‌های ترخیص کالا با اسپیدی

خدمات ترخیص کالا از گمرک با اسپیدی به عنوان یک شرکت ترخیص کالا از گمرک دارای ویژگی‌های زیر است:
 • سرعت و دقت : شرکت اسپیدی با بهره‌گیری از امکانات و تجهیزات مدرن، فرآیند ترخیص کالا از گمرک را با سرعت و دقت بالا انجام می‌دهد.
 • تجربه و دانش : شرکت اسپیدی با بیش از 15 سال تجربه در زمینه ترخیص کالا، دانش و تجربه کافی برای ارائه خدمات با کیفیت را دارد.
 • مشاوره و پشتیبانی : شرکت اسپیدی در تمامی مراحل ترخیص کالا، از مشاوره و پشتیبانی مشتریان برخوردار است.

 

دانستنی های مرتبط با ترخیص کالا

دیدگاه کاربران

 • icon علی قاسم ابادی
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳

  نمی دونستم ترخیص کالا هم انجام می دیدن

شبکه مطمئن

دسترسی به شبکه ای مطمئن حمل و نقل به سراسر دنیا

شفافیت

دسترسی کامل شما به تمام نرخ نامه های مصوب و اطلاع از تمامی هزینه های ارسال

بهره وری بالا

فرآیندهای خسته کننده اداری را به ما واگذار می کنید

ردیابی

مسیرهای محموله خود را می توانید رصد و پیگیری کنید.