ارسال بسته به آلمان ( هزینه ارسال بار به آلمان کم + سریع و امن )

شرکت حمل‌ونقل اسپیدی، با سابقه درخشان در زمینه ارسال بار به آلمان طیف گسترده‌ای از خدمات حمل‌ونقل دریایی، هوایی و زمینی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. اسپیدی با بهره‌گیری از امکانات و دانش فنی کارشناسان خود، می‌تواند کالاهای شما را به سرعت و با کیفیت بالا از ایران به آلمان و بالعکس به صورت امن حمل کند.

توضیحات تکمیلی

ارسال بار به آلمان و حمل بار از آلمان به ایران چه قوانینی دارد؟

قوانین ارسال بار به آلمان

ارسال بار به آلمان  طبق قوانین و مقررات کشورهای آلمان و جمهوری اسلامی ایران و کشورهای ترانزیت  انجام می‌شود. این قوانین شامل قوانین گمرکی، مقررات صادرات و واردات و سایر قوانین مرتبط است. نیز این قوانین شامل قوانین یاتا و فورواردری و قوانین داخلی شرکت یا شرکت های کوریر مسئول حمل کالا می باشد.

 

  • قوانین گمرکی: تمامی کالاهای وارداتی به ایران باید از گمرک عبور کنند و تحت مقررات گمرکی ایران قرار گیرند. این مقررات شامل پرداخت عوارض گمرکی، مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌های مرتبط می‌شوند.
  • قوانین صادراتی آلمان : در ارسال بار به آلمان باید توجه کرد که برخی از کالاها از جمله مواد مخدر، اسلحه و برخی اقلام نظامی از صادرات از آلمان منع شده‌اند.
  • قوانین وارداتی ایران: برخی از کالاها از جمله مواد مخدر، مشروبات الکلی و برخی اقلام نظامی از واردات به ایران منع شده‌اند.
  • قوانین حمل‌ونقل بین‌المللی: قوانین حمل‌ونقل بین‌المللی نیز بر حمل بار از آلمان به ایران تأثیرگذار هستند. این قوانین شامل قوانین مربوط به ایمنی حمل‌ونقل، بسته‌بندی کالا و سایر مسائل مرتبط می‌شوند.

برای حمل بار از آلمان به ایران  ، لازم است که فرستنده بار، تمامی قوانین و مقررات مربوطه را رعایت کند. در صورت عدم رعایت قوانین، ممکن است بار به گمرک بازگردانده شود و یا مشمول جریمه‌های سنگین شود. شما می توانید برای اطلاع از آخرین قوانین مربوط به ارسال بار به آلمان قبل از هر گونه اقدام با شرکت اسپیدی تماس بگیرید.

حمل بار از آلمان و فریت بار به آلمان با شرکت اسپیدی

 ارسال بار به آلمان از ایران به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. نکته ای که در ارسال بسته به آلمان توجه کرد این است که باید با مشاور کارشناسان انجام شود زیرا می تواند زمان‌بر و پرهزینه باشد و فرستنده باید با مقررات گمرکی و حمل‌ونقل بین‌المللی آشنا باشند. شرکت‌ اسپیدی با توجه به تجربه و دانش فنی کارشناسان خود می‌تواند در زمینه ارسال بار به آلمان به مشتریان خود کمک کند. این شرکت‌ می‌تواند با ارائه مشاوره و خدمات حمل‌ونقل، ترخیص کالا از گمرک و توزیع کالا در بازار، فرآیند ارسال بار به از آلمان را برای واردکنندگان آسان‌تر کند.

هزینه ارسال بار به آلمان چقدر است؟

هزینه ارسال بار به آلمان به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از مهم ترین آنها عبارتند از:

  • وزن و حجم بار: روش حمل بار نیز بر هزینه ارسال بار تأثیر می گذارد. به طور کلی، هزینه حمل بار هوایی بیشتر از هزینه حمل بار زمینی یا دریایی است. این امر به دلیل هزینه بالای سوخت و تجهیزات مورد استفاده در حمل و نقل هوایی است.
  • روش حمل بار: روش حمل بار نیز بر هزینه ارسال بار تأثیر می گذارد. به طور کلی، هزینه حمل بار هوایی بیشتر از هزینه حمل بار زمینی یا دریایی است.
  • فاصله مبدأ و مقصد: فاصله مبدأ و مقصد نیز بر هزینه ارسال بار تأثیر می گذارد. به طور کلی، هرچه فاصله مبدأ و مقصد بیشتر باشد، هزینه ارسال بار نیز بیشتر خواهد شد. این امر به دلیل افزایش هزینه های حمل و نقل و سوخت است.
  • شرایط نگهداری بار: شرایط نگهداری بار نیز بر هزینه ارسال بار تأثیر می گذارد. به طور کلی، اگر بار نیاز به شرایط نگهداری ویژه ای داشته باشد، هزینه ارسال آن نیز بیشتر خواهد بود. به عنوان مثال، اگر بار نیاز به حمل در دمای کنترل شده داشته باشد، هزینه ارسال آن بیشتر خواهد بود.
  • نرخ ارز:نرخ ارز نیز بر هزینه ارسال بار تأثیر می گذارد. به طور کلی، هرچه نرخ ارز افزایش یابد، هزینه ارسال بار نیز بیشتر خواهد شد. این امر به دلیل افزایش هزینه های حمل و نقل و بیمه است.

برای اطلاع از هزینه دقیق ارسال بار به آلمان، می توانید با شرکت اسپیدی تماس بگیرید و از آنها اطلاعات لازم را کسب کنید. 

 

همیشه در دسترس هستیم و به تمام سوالات شما در حمل و نقل بین المللی پاسخ می دهیم

با تیم پشتیبانی شرکت حمل و نقل بین المللی اسپیدی برای حمل سریع کالای خود تماس بگیرید تا سوال یا ابهامی که در مورد حمل و نقل بین المللی یا باربری جهانی دارید را پاسخگو باشیم. مهم نیست کجای جهان باشید، اس پی دی با چشم انداز بزرگترین شرکت حمل و نقل بین المللی ایران راه های ارتباطی زیادی برای شما فراهم کرده است.

ارسال بار به آلمان و حمل کالا از آلمان با کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان با شرکت اسپیدی

شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی اسپیدی ، با سال‌ها تجربه در زمینه ارسال بار به  آلمان ، خدمات حمل‌ونقل دریایی، هوایی و زمینی را با کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان ممکن خدمات ارسال بسته به آلمان را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. ما با بهره‌گیری از امکانات و تجهیزات پیشرفته و همچنین با تنوعی از انواع خدمات از جمله پست درب به درب ، می‌توانیم کنار شما باشیم و بار شما را از هر نقطه‌ای از ایران به هر نقطه‌ای از آلمان و یا بالعکس حمل کنیم. برای اطلاع از هزینه پست به آلمان ، می‌توانید از طریق استعلام وب‌سایت ما یا تماس با کارشناسان ما، استعلام هزینه ارسال بار به آلمان را بگیرید.

 

 

دیدگاه کاربران

شبکه مطمئن

دسترسی به شبکه ای مطمئن حمل و نقل به سراسر دنیا

شفافیت

دسترسی کامل شما به تمام نرخ نامه های مصوب و اطلاع از تمامی هزینه های ارسال

بهره وری بالا

فرآیندهای خسته کننده اداری را به ما واگذار می کنید

ردیابی

مسیرهای محموله خود را می توانید رصد و پیگیری کنید.