واردات کالا از چین سریع و امن

شرکت حمل و نقل اسپیدی با سابقه درخشان در زمینه واردات از چین و حمل کالا توانسته رضایت مشتریان را در خدمات حمل‌ بار از چین جلب کند. در واردات کالا از چین به ایران اسپیدی با بهره‌گیری از امکانات و دانش فنی می‌تواند ارسال بار را در سریع‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت حمل کند.

توضیحات تکمیلی

واردات کالا از چین و حمل بار از چین به ایران چه قوانینی دارد؟

حمل بار از چین به ایران طبق قوانین و مقررات آن کشور و همچنین جمهوری اسلامی ایران و البته کشورهای ترانزیت انجام می‌شود. این قوانین شامل قوانین گمرکی ، مقررات صادرات و واردات کالا از چین و سایر قوانین مرتبط است. نیز این قوانین شامل قوانین یاتا و فورواردری و قوانین داخلی شرکت یا شرکت های کوریر مسئول ارسال بار از چین به ایران می باشد. بنابراین برای وارد کردن و حمل کالا قوانین داخلی شرکت ها نیز مهم است و باید آن ها را نیز مطالعه نمود

 

حمل بار از چین

قوانین گمرکی حمل بار از چین

حمل بار از چین به ایران مشمول قوانین گمرکی جمهوری اسلامی ایران است. طبق این قوانین، برای واردات از چین واردکنندگان باید قبل از حمل کالا از چین ، مدارک گمرکی مربوطه را آماده و یا تهیه کنند. این مدارک شامل اظهارنامه گمرکی ، فاکتور خرید ، بارنامه و گواهی مبدا و سایر مدارک مورد نیاز است. لازم به ذکر است که باید توجه نمود بعضی از شرکت ها مجوز صادرات از آن کشور را ندارند و یا مسئولیت انجام فرآیندهای صادرات و حمل کالا از چین به ایران را نمی پذیرند و محموله را بصورت EXW / اکسورک تحویل نماینده خریدار می دهند در این صورت نیاز است یک شرکت واردات از چین انجام فرآیندهای گمرک در آن کشور را جهت حمل و واردات کالا از چین به ایران بر عهده بگیرد. در این خصوص ، در اظهارنامه گمرکی ، اطلاعات کاملی مانند نوع کالا، وزن، حجم، مبدأ و مقصد، ارزش کالا و سایر اطلاعات مورد نیاز گمرک ذکر می‌شود. فاکتور خرید ، سندی است که نشان می‌دهد کالا از کجا و به چه قیمتی خریداری شده است. بارنامه، سندی است که نشان می‌دهد کالا از مبدأ به مقصد حمل شده است. گواهی مبدا سندی است که نشانگر کشور مبدا ساخت آن کالا می باشد و در این کشور دفتری با عنوان " CHINA COUNCIL FOR THE PROMOTION OF INTERNATIONAL TRADE "  مسئول صدور آن می باشد.

 

حمل بار از چین

 

مقررات صادرات و واردات از چین و حمل بار از چین

حمل بار از چین به ایران همچنین مشمول مقررات صادرات و واردات جمهوری اسلامی ایران است. طبق این مقررات، واردکنندگان باید رویه ترخیص محموله از گمرک را انجام داده و در صورت لزوم  از مجوزهای لازم برای واردات کالای خود برخوردار باشند. مهمترین مسئله در واردات از چین مشخص کردن رویه ترخیص بار از گمرک می باشد. عمده رویه های گمرکی واردات ، رویه پته دستی و یا پته سیستمی و یا پته مسافری برای محمولات کم ارزش  و رویه های ثبت سفارش و ثبت سفارش ارزی و واردات در قبال صادرات و واردات برای خط تولید و غیره رویه های دیگر ترخیص بار از گمرک می باشند. لازم به ذکر است که اشخاص حقیقی و حقوقی بایستی از قبل تمهیدات لازم از قبیل انجام کدینگ گمرکی و اخذ کارت بازرگانی را انجام داده باشند نیز می توانند از شرکت واردات از چین اشخاص دیگری که مجوز ترخیص بار از گمرک را دارند و به عنوان حق العمل کار شناخته می شوند استفاده نمایند. شایان ذکر است که مدیریت شخصیت حقوقی و یا شخص حقیقی در هر صورت مسئول مستقیم عملیات گمرکی بوده و منافع مالی و یا عواقب حقوقی و کیفری اظهار نامه های گمرکی عینا متوجه ایشان خواهد بود. لازم به ذکر است شما می توانید جهت اطلاع از قوانین واردات کالا از چین با شرکت اسپیدی تماس گرفته و با کارشناسان خبره آن در خصوص ترخیص کالا از چین مشورت نمایید.
 

حمل پستی از چین به ایران

حمل پستی از چین به ایران نیز طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود. این قوانین شامل قوانین گمرکی، مقررات صادرات و واردات و سایر قوانین مرتبط است. برای واردات از چین واردکنندگان باید از طریق شرکت‌های پستی معتبر مانند شرکت اسپیدی اقدام کنند. این رویه مخصوص حمل کالاهای غیر تجاری می باشد مگر اینکه وارد کننده با علم به تجاری بودن کالا مسئولیت عملیات گمرکی را از قبل بر عهده گرفته باشد. این شرکت ها مدارک گمرکی را از واردکنندگان تهیه می‌کنند و کالا را از مبدأ به مقصد حمل می‌کنند و در صورت امکان طبق قانون عملیات گمرکی را نیابتا و وکالتا از طرف گیرنده انجام می دهند. بدیهی است در صورت تشخیص تجاری بودن کالا از طرف گمرک اجرایی ذیربط قبض انبار محموله وارداتی تحویل نماینده وارد کننده خواهد شد. شما می توانید برای اطلاع از جزییات پست هوایی از چین به ایران می توانید با شرکت اسپیدی که وارد کننده از چین است جهت مشاوره تماس گرفته و با کارشناسان خبره آن در خصوص ارسال بار از چین به ایران و همچنین ارسال بسته به چین مشورت نمایید.

 

ویژگی و مزیت های واردات از چین و ارسال بسته به چین با شرکت حمل و نقل بین المللی اسپیدی

واردات از چین یکی از مهم‌ترین بخش‌های تجارت بین‌المللی است. این کشور به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده و صادرکننده کالا در جهان، نقش مهمی در تأمین نیازهای کشورهای مختلف دارد. ایران نیز یکی از کشورهایی است که از این کشور کالا وارد می‌کند. واردات کالا از چین به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. یکی از روش‌های رایج، واردات مستقیم از چین است. در این روش، واردکننده به‌طور مستقیم با تولیدکننده یا فروشنده قرارداد می‌بندد و کالا را خریداری می‌کند. درد این نوع واردات واردکننده باید مراحل مختلفی را طی کند. این مراحل شامل انتخاب کالا، مذاکره با تولیدکننده یا فروشنده، عقد قرارداد، حمل‌ بار از چین ، ترخیص کالا و توزیع کالا در بازار است.

ویژگی‌های واردات از چین با شرکت اسپیدی

شرکت حمل و نقل بین‌المللی اسپیدی در زمینه واردات کالا از چین  به واردکنندگان ایرانی کمک می کند. واردات از چین به ایران با شرکت اسپیدی دارای ویژگی‌های زیر است:
 
ویژگی ها توضیح
سرعت و دقت در واردات ایران از چین شرکت اسپیدی با بهره‌گیری از امکانات و تجهیزات مدرن، فرآیند واردات را با سرعت و دقت بالا انجام می‌دهد.
تجربه و دانش

کارشناسان شرکت اسپیدی با بیش از 15 سال تجربه در زمینه پست هوایی از چین و به طور کلی واردات از چین ، دانش و تجربه کافی برای ارائه خدمات با کیفیت را دارند.

مشاوره و پشتیبانی شرکت اسپیدی در تمامی مراحل واردات از چین به واردکنندگان خدمات مشاوره و پشتیبانی ارائه می دهد.

بنابراین می توان گفت در خدمات مختلفی مثل خرید از چین آنلاین مثل خرید از سایت علی بابا چین شرکت اسپیدی از شرکت های پیشگام در حوزه حمل سریع کالا از چین است و مناسب است قبل از هر گونه اقدام در خصوص واردات کالا از چین و یا ارسال کالا از چین به ایران با این شرکت تماس گرفته و مشاوره لازم را در مورد حمل کارگو چین به ایران دریافت نمایید.

 

واردات از چین

 

مزایای واردات کالا از چین

در زیر به برخی از مزایای واردات از چین اشاره شده است:
 • رشد اقتصادی : این کشور بعد از ایالات متحده آمریکا دومین GDP را در بین کشورهای جهان دارا می باشد. تولید ناخالص ملی این کشور  ظرف ده سال اخیر از رتبه دهم به رتبه دوم ارتقا یافته و انتظار می رود این روند صعودی باعث شود طی پنج سال آتی این کشور نخستین رتبه را در این خصوص بدست آورد، که دلیل رشد اقتصادی این کشور در مدیریت تولید و تسهیل فرآیندهای تولیدی و اختصاص بودجه های کلان در جهت مهیا نمودن مولفه های دخیل در امر تولید مانند انرژی و راه سازی و ایجاد روابط اقتصادی منطقه ای و فرامنطقه ای با سایر کشورهای جهان می باشد. این امر سبب شده که تاجران کشور ما نیز همچون سایر فعالان اقتصادی کشورهای دیگر جذب محصولات با کیفیت و در عین حال ارزان تولید این کشور کشور گردند و رو به واردات کالا از چین بیاورند. لذا یکی از مزایای واردات کالا از این کشور را می توان ارزان بودن قیمت کالاهای این کشور عنوان کرد که علت آن هم را می توان به کارگیری نیروی کار ارزان قیمت دانست و به همین جهت است که بازرگانان و تاجران تمایل به واردات از چین دارند. 
 • کالاهای منحصر به فرد : از دیگر مزیت های واردات وجود کالاهای منحصربه فردی است که مشابه آن در جاهای دیگر کمتر باشد و به نوعی جنبه نوآورانه داشته باشد از دیگر مزایای این نوع واردات است .
 • تنوع در سطح کیفی: وجود کالای متنوع در سطح کیفیتی متفاوت و با گوناگونی زیاد که قابل استفاده برای طبقات بیشتری از جامعه باشد، از دیگر مزیت های واردات کالا از چین است.

شرکت اسپیدی در مراحل مختلف واردات و حمل خرده بار از چین و همچنین از سفارش کالا گرفته تا ارسال نمونه کالا از چین در کنار شما خواهد بود.

 

هزینه واردات از چین با شرکت اسپیدی چقدر است؟

محاسبه هزینه واردات از چین و ارسال بار به چین به عوامل مختلفی بستگی دارد که در جدول زیر به عوامل موثر در هزینه کارگو از چین می پردازیم : 

عامل شرح
نوع کالا هزینه کارگو از چین در مورد برخی از کالاها، مانند کالاهای خطرناک ، شیمیایی ، پودرها، کالاها با ابعاد نامتجانس، مایعات ، کالاها نیاز به شرایط دمایی خاص ، بیشتر است.
وزن و حجم کالا در حمل کارگو چین به ایران وزن و حجم کالا نیز بر هزینه حمل‌ونقل تأثیر می‌گذارد.  در روش های مختلف حمل محدودیت های ابعادی و وزنی داریم که در بخش های مربوطه به ذکر آنها پرداخته ایم. لذا در برخی موارد با توجه به کلیه شرایط می توان گفت حمل خرده بار از چین نسبت به هزینه حمل کانتینر از چین و یا بارهای صنعتی یا سنگین ارزان تر است.
مبدأ و مقصد هزینه حمل کالا از چین به ایران با هزینه حمل‌ونقل از چین به سایر کشورها متفاوت است. همچنین به دلیل وسعت زیاد این کشور هزینه حمل داخلی چین تا مبادی بندری یا فرودگاهی بسیار متفاوت می تواند باشد.
روش حمل‌ونقل در حمل بار از چین هزینه حمل بار هوایی از چین به ایران بیشتر از هزینه حمل دریایی و یا ترکیبی است.

لذا هزینه حمل کارگو از چین با توجه به شرایط مختلف فرق دارد مثلا هزینه هر کیلو بار هوایی از چین با هزینه حمل کانتینر دریایی از چین می تواند متفاوت باشد. به طور کلی باید گفت برای محاسبه هزینه واردات از چین از آنجا که به اطلاعات بیشتر در خصوص حمل از چین نیاز است به قسمت مربوطه مراجعه نموده و فرم پر کنید تا کارشناسان اسپیدی در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 

هزینه واردات از چین شامل چه مواردی است ؟

هزینه واردات از چین شامل هزینه‌های مختلفی است، از جمله:

 • هزینه خرید کالا : هزینه خرید کالا از تولیدکننده یا فروشنده 
 • هزینه حمل‌ونقل کالا : این مورد شامل هزینه حمل‌ کالا از چین به ایران و هزینه های حمل داخلی در ان کشور و هزینه دلیوری در ایران و بیمه بار می باشد و البته باید توجه داشت که در خصوص هزینه حمل‌ بار از چین به ایران هزینه حمل هوایی از چین با هزینه حمل دریایی کالا از چین متفاوت است . لذا برای مثال هزینه پست هوایی از چین به ایران با توجه به شرایط کلی باید محاسبه شود.
 • هزینه گمرک واردات از چین : علاوه بر هزینه حمل بار از چین به ایران هزینه های گمرکی نیز وجود دارد که هزینه‌های گمرکی مبدا و مقصد شامل عوارض گمرکی و حقوق ورودی و خروجی ، هزینه اخذ مجوزهای لازمه، مالیات بر ارزش افزوده و هزینه های مربوط به بازرسی و گمرک کالا  و هزینه های ثبت سفارش و تخصیص ارز در صورت نیاز و انبارداری و سایر هزینه‌های جانبی می شود. برای اطلاع دقیق از هزینه گمرک واردات از چین با ما تماس بگیرید.

 

محاسبه هزینه واردات از چین

هزینه واردات از چین را می‌توان به صورت زیر محاسبه کرد:

هزینه واردات از چین = هزینه خرید کالا + هزینه حمل‌ونقل + هزینه گمرکی

برای محاسبه دقیق هزینه ارسال بسته از چین به ایران و ارسال بار به چین باید اطلاعات دقیقی در مورد نوع کالا، اچ اس کد ، وزن و حجم کالا، مبدأ و مقصد، روش حمل‌ونقل و ارزش کالا داشته باشید و با توجه به عواملی مثل نوع کالا و وزن و حجم آن است که هزینه ارسال بسته از چین به ایران متغیر می شود. لذا برای محاسبه هزینه حمل دریایی کالا از چین نوع کالا نیز مورد توجه قرار میگیرد.

 

هزینه واردات کالا از چین شامل چه هزینه هایی می باشد؟

قابل ذکر است طبق تعریف حقوق ورودی برابر با حقوق گمرکی معادل چهار درصد ارزش گمرکی کالا به اضافه سود بازرگانی که توسط هیأت وزیران تعیین میگردد به علاوه وجوهی که به موجب قانون، گمرک مسئول وصول آن است و به واردات قطعی کالا تعلق میگیرد ولی شامل هزینه های انجام خدمات نمی شود. برای ترخیص کالا  از گمرک نیازمند پرداخت هزینه خدمات مانند انبارداری، باسکول و … می باشد. شما می توانید جهت استعلام هزینه حمل و نقل کالا و واردات کالا از چین با کارشناسان شرکت اسپیدی تماس بگیرید و هزینه پست بین المللی را به حداقل برسانید.
 

مقایسه هزینه واردات از چین در انواع روش ها

علاوه بر این که هزینه کارگو از چین با هزینه فریت متفاوت است باید گفت که هزینه ارسال بسته از چین در روش های مختلف متفاوت است . در جدول زیر به مقایسه روش های ارسال بار از چین می پردازیم:
 
روش ارسال بار به چین هزینه  مدت زمان
حمل بار هوایی از چین بالاترین سریع ترین
حمل دریایی و ترکیبی پایین ترین کندترین

لذا باید گفت هزینه حمل بار هوایی از چین به ایران و واردات دریایی از چین متفاوت است و با توجه به شرایط مختلف هزینه پست هوایی از چین به ایران و همچنین حمل و نقل از سایر روش ها متفاوت است. این نکات زمانی اهمیت پیدا می کنند که برای مثال بخواهیم حمل سریع کالا از چین داشته باشیم و با توجه به کلیه شرایط و هزینه واردات کالا از چین می توانیم تصمیم بگیریم از کدام روش استفاده کنید و مثلا در پست چین به ایران حمل هوایی از چین مناسب تر است یا ترکیبی.

شرایط واردات از چین ، حمل و ترخیص کالا از چین با شرکت اسپیدی چگونه است؟

واردات کالا از چین و حمل و ترخیص کالا از چین ، فرآیندی پیچیده و چند مرحله‌ای است که نیازمند آشنایی با قوانین و مقررات گمرکی هر دو کشور است. برای حمل کالا از چین به ایران ، واردکننده باید با یک شرکت حمل‌ونقل بین المللی معتبر مانند اسپیدی قرارداد ببندد. شرکت حمل‌ونقل کالا را به ایران حمل می‌کند و مدارک گمرکی را برای ترخیص کالا از گمرک ایران آماده می‌کند.

حمل بار از چین

 

مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از چین

برای واردات خرده بار از چین و یا حتی در حمل کارگو باید مدارکی را مانند تمامی فرآیندهای اداری دیگر تهیه کرد که در ذیل به تفصیل به آن می پردازیم:

 1.  ترخیصیه (DELIVERY ORDER) : در واردات کالا از چین به ایران یکی از اسناد مهم برای ترخیص کالا از گمرک ترخیصیه است که توسط شرکت حمل صادر می شود و شامل مشخصات گیرنده، شماره بارنامه، وزن کالا، شرح کالا، مشخصات وسیله حمل بار، فهرست کل بار و … می باشد.
 2. پروفرما اینویس (PROFORMA INVOICE) :  در پروفرما اینویس در حمل کالا از چین به ایران اطلاعات مربوط به تعداد کالا، قیمت هر واحد، نحوه پرداخت، وزن و کشور سازنده در پروفرما ثبت می شود.
 3. پکینگ لیست (PACKING LIST) : پکینگ لیست (فهرست عدل بندی) توسط فروشنده صادر می شود که از طریق آن صحت اطلاعات مربوط به کالا تضمین می شود.
 4. گواهی مبدا (CERTIFICATE OF ORIGIN) : این سند معمولا توسط اتاق های بازرگانی صادر می شود و سندی است که در آن مبدا کالا و محل ساخت آن مشخص می شود.
 5. گواهی بازرسی کالا : گواهی بازرسی کالا سندی است که در فرآیند حمل بار از چین توسط شرکت بازرسی کالا صادر شده و کمیت و کیفیت کالا را مورد بررسی قرار می‌دهد.
 6.  مجوزهای قانونی : مجوزهای قانونی که توسط نهادهایی همچون وزارت بهداشت، انرژی اتمی، وزارت فرهنگ و ارشاد و غیره صادر می‌گردد. تعیین این مجوزها بستگی به نوع کالا دارد.
 7. بارنامه : در واردات بارنامه به منزله سند قرارداد حمل، رسید دریافت کالا و سند مالکیت کالا است.
 8. مجوز واردات : گاهی مجوز گواهی واردات از چین برای وارد کردن کالاهای خاص توسط دولت اجباری می شود. بنابراین دولت مجوز واردات را به عنوان یکی از اسناد مورد نیاز برای ترخیص ارسال می‌کند تا محموله ازگمرک اجرایی مربوطه بتواند ترخیص گردد.
 9. سایر اسناد : در واردات کالا از چین باید توجه داشت برخی دیگر از اسناد ترخیص شامل قبض انبار، ثبت سفارش بازرگانی، بیمه نامه و اسناد بانکی در صورت نیاز می‌باشد.

اسناد مربوط به صاحب کالا برای ترخیص کالا از چین

در ترخیص از چین علاوه مدارک مربوط به کالا، مدارک مربوط به صاحب کالا نیز می بایست ارائه گردد که در ادامه به آن اشاره شده است. مدارک ضروری در این مورد اصل و کپی کارت بازرگانی صاحب کالا ، اصل و کپی کارت ملی صاحب کالا می باشد.

 

اسناد مربوط به نماینده صاحب کالا برای ترخیص از گمرک

در صورتی که ترخیص کالا از چین توسط صاحب کالا انجام نگیرد نماینده او با ارائه مدارکی می تواند کالا را ترخیص نماید. این مدارک شامل اصل و کپی کارت ملی نماینده ، اصل و کپی وکالت نامه محضری و اصل و کپی معرفی نامه برای گمرک میباشد. واردات دریایی از چین و حمل هوایی از چین و حمل خرده بار از چین و همچنین حمل بار از چین به دبی یکی دیگر از خدمات شرکت واردات از چین شرکت اسپیدی می باشد که همواره تلاش شده است با بهره گیری از تیم متخصص و حرفه ای خود، فرآیند حمل سریع کالا از چین و ترخیص کالا از چین را به بهترین نحوه ممکن و با سرعت و دقت به انجام رساند.

 

شرایط حمل بار از چین به چه صورت است ؟

در ادامه به برخی از مواردی که می بایست در خصوص شرایط حمل کالا از چین در نظر گرفته شود اشاره شده است:
 • اندازه استاندارد بار : در واردات کالا از چین اندازه محموله باید به گونه ای باشد که بتواند در کانتینر 20 یا 40 فوت مخصوص رویه حمل دریایی و یا ترکیبی گنجانده شود نیز در مورد حمل هوایی استاندارد های حمل بار کوریری با کارگو متفاوت می باشد.
 • در نظر گرفتن زمان متعارف : زمان کافی برای چیدن بار را می بایست در نظر گرفت زیرا اغلب اوقات توسط تولیدکنندگان و دلالان نادیده گرفته می شود.
 • چیدن بار : در واردات از چین دقت در چیدن بار در حمل و نقل کارگو چین به ایران و یا برعکس حائز اهمیت است زیرا بی توجهی به آن منجر به آسیب رساندن به محموله ارسالی خواهد شد. 
 • مسئولیت خسارت : در خصوص واردات کالا از چین و یا حتی واردات عمده از چین ذکر این نکته ضروری می باشد که فرستنده مسئول بسته بندی کالا بوده و در صورت بروز خسارت ممکن است شرکت بیمه به دلیل بسته بندی بد و نامناسب کالا حقوقی به صاحب کالا / فرستنده پرداخت نگردد نیز شرکت کوریر نیز می تواند کالاها با بسته بندی نامطلوب را پذیرش نکنند.

واردات از چین

قابل ذکر است شرکت حمل و نقل بین المللی اسپیدی در حوزه حمل کارگو چین به ایران و با سالها تجربه و داشتن کارشناسان حرفه ای و برخوردار از دانش فنی و همچنین با داشتن دفاتر در این کشور با امکان دریافت و ارسال نمونه کالا از چین را در سریع ترین زمان ممکن را فراهم نموده است.

 
 

واردات کالا از چین امن با شرکت اسپیدی

شرکت اسپیدی با سالها سابقه فعالیت در زمینه واردات از چین یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه است. این شرکت با بهره گیری از تیمی مجرب و متخصص، توانسته است به بهترین وجه ممکن خدمات واردات کالا از چین را به صورت جامع و تخصصی ارائه می دهد. همچنین با قرار دادن امکان بررسی قیمت به صورت کاملا آنلاین توانسته رضایت در مشتریان خود ایجاد کند.
 
واردات کالا از چین

تجربه شرکت اسپیدی

شرکت اسپیدی در طول سال های فعالیت خود، موفق به واردات کالا از چین به ایران شده است. این شرکت واردات کالاهایی از قبیل لوازم خانگی، لوازم الکتریکی، پوشاک، مواد غذایی، و تجهیزات صنعتی را به صورت عمده و خرده انجام می دهد.
 

تخصص شرکت اسپیدی

شرکت اسپیدی در زمینه های واردات هوایی از چین و حمل بار و ترخیص کالا از چین تخصص دارد. تجربه و تخصص در انواع مختلف حمل و نقل  می تواند به این شرکت کمک کند تا خدمات خود را به طور موثرتر ارائه دهند. به عنوان مثال، یک شرکت حمل و نقل بین المللی که تجربه و تخصص در حمل و نقل هوایی دارد می تواند خدمات حمل و نقل هوایی خود را با سرعت و دقت بیشتری ارائه دهد. همچنین، این شرکت می تواند راه حل های حمل و نقل مقرون به صرفه تری برای مشتریانی که نیاز به حمل و نقل کالاهای سریع و حساس در فرآیند واردات کالا از چین دارند ارائه دهد.
 
 

ارائه خدمات با کیفیت

شرکت اسپیدی همواره تلاش می کند تا خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه دهد. این شرکت با بهره گیری از سیستم های پیشرفته مدیریتی و فناوری های نوین و یا ارسال بسته پستی به چین را برای مشتریان خود ساده و آسان می کند. تجربه و تخصص در فناوری های جدید حمل و نقل مانند سیستم های رهگیری آنلاین و امکان محاسبه انلاین هزینه پست و سیستم های مدیریت انبار موجب شده شرکت اسپیدی خدمات خود را به طور کارآمدتر و اثربخش تری ارائه دهند. بنابراین با امکان پیگیری وضعیت بار در حمل بار هوایی از چین بار مشتری می تواند کمک کند تا مشتری موقعیت و وضعیت کالای خود را در طول مسیر حمل و نقل به طور دقیق ردیابی کند و نگران سلامت و امنیت بار خود نباشد. همچنین این امر می تواند به شرکت کمک کند تا مشکلات احتمالی را در تمام مراحل پست هوایی از چین به ایران از ابتدا تا ترخیص کالا از چین در اسرع وقت شناسایی و حل کند.
 

اعتماد مشتریان

شرکت اسپیدی با ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت مشتریان خود، توانسته است اعتماد آنها را در واردات مستقیم از چین به خود جلب کند. این شرکت با استفاده از خدمات حمل بار مطمئن و سریع مشتریان خود را به ایران ارسال می کند. در نهایت، این شرکت با بهره گیری از کارشناسان گمرکی مجرب، کالاهای مشتریان خود را با کمترین هزینه از گمرک ترخیص می کند. با توجه به تجربه، تخصص و کیفیت خدمات شرکت اسپیدی، این شرکت واردات از چین به ایران می تواند گزینه مناسبی برای مشتریانی باشد که قصد واردات کالا از چین به ایران و  یا ارسال نمونه کالا از چین را دارند.

مراحل واردات کالا از چین به ایران

در شروع یکی از رایج ترین سوالات این است که چگونه از چین کالا وارد کنیم واردات کالا از چین به ایران، فرآیندی پیچیده است که شامل مراحل مختلفی است. صفر تا صد واردات از چین عبارتند از:

 • شناسایی فرصت های وارداتی: اولین قدم در واردات از چین، شناسایی فرصت های وارداتی است. تجار می توانند با بررسی بازارهای هدف، شناسایی نیازهای مشتریان ایرانی، و برقراری ارتباط با تأمین کنندگان چینی، فرصت های وارداتی را شناسایی کنند.

 • تحقیق در مورد کالا: پس از شناسایی فرصت های واردات کالا از چین ، بازرگان ها باید در مورد کالای مورد نظر تحقیق کنند. این تحقیق باید شامل این موارد باشد: ویژگی های کالا ، کیفیت کالا ، قیمت کالا و قوانین و مقررات واردات کالا.

 • پیدا کردن تأمین کنندگان چینی: تاجرها می توانند از روش های مختلفی برای پیدا کردن تأمین کنندگان چینی استفاده کنند. برخی از این روش ها عبارتند از: جستجوی آنلاین ، شرکت در نمایشگاه های تجاری و استفاده از خدمات واسطه

 • مذاکره با تأمین کنندگان و استعلام قیمت: پس از پیدا کردن تأمین کنندگان،تاجرها باید با آنها مذاکره کنند و قیمت کالا را استعلام کنند. در این مذاکره، تاجران باید به دنبال بهترین قیمت و شرایط ممکن باشند. 
 • بستن قرارداد با تأمین کننده: پس از توافق بر روی قیمت و شرایط، باید با تأمین کننده قرارداد بسته شود. این قرارداد باید شامل این موارد باشد: مشخصات کالا ، شرایط ارسال نمونه کالا از چین ، قیمت کالا ، شرایط پرداخت ، شرایط حمل و نقل و شرایط بیمه . 

 • ثبت سفارش کالا و اخذ مجوزهای موردنیاز: پس از بستن قرارداد، شرکت ها باید سفارش کالا را ثبت کنند. در برخی موارد، افراد و شرکتهای واردکننده باید برای واردات کالا مجوزهای خاصی را از سازمان های دولتی جهت حمل بار از چین به ایران دریافت کنند.

 • تخصیص ارز و خرید کالا: پس از ثبت سفارش واردات از چین ، تجار باید ارز مورد نیاز برای خرید کالا را دریافت کنند. این ارز می تواند از طریق بانک ها یا مؤسسات مالی تأمین شود.

 • انتخاب بهترین روش حمل : انتخاب روش حمل در مورد به ویژه برای صرفه جویی در هزینه ها از اهمیت زیادی برخوردار است برای نمونه باید توجه نمود که حمل هوایی از چین هزینه بیشتر نسبت به سایر روش ها دارد.

 • حمل و ترخیص کالا از چین : پس از دریافت ارز، کالا باید برای حمل بار به ایران آماده شود. این حمل و نقل می تواند از طریق دریا، هوا، یا زمین انجام شود. برای واردات کالا از چین تجار باید برای کالای خود بیمه نامه تهیه کنند. پس از رسیدن کالا به ایران، وارد کننده باید آن را از گمرک ترخیص کند. این فرآیند ترخیص کالا از چین معمولاً توسط یک کارگزار گمرکی انجام می شود.

امیدواریم توانسته باشیم مراحل واردات را به صورت خلاصه به شما ارايه داده باشیم توجه کنید که در مطالب بعدی نیز در این خصوص مواردی آورده شده است. در صورتی قصد حمل بار هوایی از چین دارید شما می توانید با شرکت اسپیدی تماس بگیرید و با کارشناسان آن مشورت نمایید.

 

 

در واردات از چین به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟

۱. در واردات کالا از چین قیمت پایین را هدف قرار ندهید: همیشه کالاهای تولیدکننده اصلی ارزان‌تر هستند. با این حال، این به این معنا نیست که همه کالاهای این کشور ارزان هستند. قیمت‌های عجیب و غریب، نشانه‌ی شکست تجارت واردات از چین است. برای تعیین قیمت مناسب یک کالا، می‌توانید از چند فروشنده در سایت هایی مثل تائو بائو استعلام قیمت بگیرید. بنابراین  قیمت پایین، نشانه‌ی کیفیت پایین است. برای تعیین قیمت مناسب، باید قیمت‌های مختلف را مقایسه کنید و همچنین هزینه‌های حمل بار از چین و ترخیص کالا از چین را نیز در نظر بگیرید.
 
خرید عمده از چین
 
۲. قبل از خرید عمده ، نمونه بگیرید: در واردات کالا از چین اگر قیمت یک کالا مناسب به نظر می‌رسد، عجله نکنید و قبل از خرید عمده ، نمونه بگیرید. این کار به شما کمک می‌کند تا کیفیت کالا را بررسی کنید و بهترین تولیدکننده را انتخاب کنید. نگران راه دور و هزینه حمل و نقل نباشید اسپیدی ارسال سمپل از چین در کنار شماست. بنابراین قبل از خرید عمده، درخواست ارسال نمونه کالا از چین کنید ، این کار به شما کمک می‌کند تا کیفیت کالا را بررسی کنید و بهترین تولیدکننده را انتخاب کنید. شرکت اسپیدی می تواند برای ارسال نمونه بار از چین به شما کمک کند.
 
۳. می‌توانید تکنولوژی را وارد کنید: این کشور روابط اقتصادی خوبی با ایران دارد. اگر قصد واردات از چین دارید، می‌توانید تکنولوژی تولید کالای مورد نظر خود را نیز وارد کنید. اسپیدی در ارسال بار از چین به ایران به شما کمک می‌کند تا با شرکت‌های چینی ارتباط برقرار کنید و تکنولوژی مورد نظر خود را وارد کنید. در بسیاری از موارد، تولید کالا در داخل کشور به صرفه‌تر است. با کمک اسپیدی، می‌توانید شرکت مورد نظر خود را پیدا کنید و تکنولوژی آن را وارد کنید. برای واردات از چین باید نکات مهمی را در نظر بگیرید. از جمله این نکات، توجه به قیمت، دریافت نمونه کالا و واردات تکنولوژی است. بنا بر آنچه گفته شد شما می‌توانید تکنولوژی تولید کالای مورد نظر خود را وارد کنید و اسپیدی در زمینه ارسال بار از چین به ایران به شما کمک می‌کند.
 
۴. انتخاب روش حمل مناسب :‌ انتخاب روش مناسب حمل از اهمیت زیادی برخوردار است برای نمونه با توجه به زمان حمل و نوع و حجم بار و بودجه و شرایط کلی بار گاهی حمل هوایی از چین مناسب است و گاهی حمل دریایی توصیه می شود.

خرید از چین بدون واسطه ؛ راهنمای کامل، مزایا و معایب

چین به عنوان کارخانه‌ی بزرگ دنیا، طیف وسیعی از کالاها را با قیمت‌های رقابتی به بازار جهانی عرضه می‌کند. همین موضوع باعث شده است که خرید از چین بدون مواسطه برای بسیاری از افراد، به ویژه تجار و بازرگانان، جذابیت داشته باشد. اما آیا خرید کالا از چین بدون واسطه برای همه‌ی افراد و در هر شرایطی توصیه می‌شود؟ در این بخش قصد داریم به مزایا، معایب و نکات مهم خرید مستقیم از چین بپردازیم تا شما بتوانید با دید بازتری نسبت به این روش خرید تصمیم بگیرید.

خرید از چین

مراحل خرید از چین بدون واسطه :

 1. مرحله اول؛ انتخاب کالا و تامین‌کننده: کالای مورد نظر خود را به طور دقیق مشخص کنید. در مورد برندها، مدل‌ها و قیمت‌های مختلف تحقیق کنید. با استفاده از پلتفرم‌های آنلاین مانند علی بابا چین، تامین‌کنندگان مختلف را جستجو و مقایسه کنید. از صحت اطلاعات، اعتبار و سابقه‌ی تامین‌کنندگان اطمینان حاصل نمایید.
 2. مرحله دوم؛ مذاکره و انعقاد قرارداد: با تامین‌کننده مورد نظر خود تماس گرفته و مذاکرات را آغاز کنید. در مورد قیمت، شرایط پرداخت، حمل و نقل، گمرک و سایر جزئیات به توافق برسید. یک قرارداد رسمی با تامین‌کننده منعقد کنید. در این قرارداد، تمامی جزئیات مربوط به کالا، قیمت، شرایط پرداخت، حمل و نقل و ... به طور شفاف و دقیق ذکر شود.
 3. مرحله سوم؛ پرداخت وجه: از روش‌های امن و مطمئن مانند اعتبار اسنادی (LC) برای پرداخت وجه به تامین‌کننده استفاده کنید. از پرداخت پیش‌پرداخت‌های هنگفت بدون دریافت ضمانت‌های لازم خودداری کنید.
 4. مرحله چهارم؛ حمل و نقل: با توجه به نوع کالا، حجم سفارش و شرایط، بهترین روش حمل و نقل را انتخاب کنید. از شرکت‌های حمل و نقل معتبر و با سابقه استفاده کنید. تمامی اسناد و مدارک مربوط به حمل و نقل را به دقت بررسی کنید.
 5. مرحله پنجم؛ ترخیص کالا از گمرک: با قوانین و مقررات گمرک ایران آشنا شوید. نسبت به اخذ مجوزهای لازم برای ترخیص کالا اقدام کنید. از خدمات شرکت‌های ترخیص کالا در صورت نیاز استفاده کنید.

 

خرید از چین بدون واسطه چه زمانی پیشنهاد می شود ؟ 

 • حجم واردات کالا از چین : اگر قصد دارید مقدار زیادی کالا را از این کشور وارد کنید، واردات مستقیم از چین گزینه بهتری است. این امر به این دلیل است که هزینه‌های حمل خرده بار از چین به ایران و گمرک در واردات مستقیم کمتر است.
 • نوع کالا: اگر قصد دارید کالاهای حساس یا خطرناک را از این کشور وارد کنید، واردات مستقیم کالا از چین گزینه بهتری است. این امر به این دلیل است که واردات این نوع کالاها از طریق شرکت‌های کارگو ایرانی دشوارتر است.
 • تجربه و دانش: اگر تجربه و دانش کافی در زمینه حمل بار از چین ندارید، واردات غیرمستقیم گزینه بهتری است. این امر به این دلیل است که شرکت‌های کارگو ایرانی می‌توانند در تمام مراحل واردات از چین ، از جمله انتخاب تامین‌کننده، حمل و نقل و گمرک، شما را همراهی کنند.

 

مزایای واردات مستقیم از چین

 • کاهش هزینه‌ها: خرید مستقیم از تامین‌کننده چینی، واسطه‌ها را حذف کرده و می‌تواند منجر به کاهش قابل توجه قیمت تمام شده‌ی کالا شود. این صرفه‌جویی در هزینه به خصوص برای خرید عمده از چین بسیار چشمگیر است.
 • قیمت‌های رقابتی: قیمت‌های کالاها در این کشور معمولاً ارزان‌تر از سایر کشورها است. این امر باعث می‌شود که واردات مستقیم از چین از نظر اقتصادی مقرون‌به‌صرفه‌تر باشد.
 • کنترل بیشتر بر کیفیت کالا: در خرید از چین بدون واسطه ، امکان برقراری ارتباط مستقیم با تولیدکننده و ارائه‌ی مشخصات دقیق کالا وجود دارد. این امر می‌تواند به کنترل بیشتر بر کیفیت نهایی محصول و تطابق آن با نیازهای خریدار کمک کند.
 • دسترسی به طیف وسیع‌تری از کالاها و تنوع محصولات: این کشور طیف گسترده‌ای از محصولات را تولید می‌کند. این امر باعث می‌شود که بتوانید کالاهای مورد نیاز خود را با سهولت بیشتری به صورت حمل خرده بار از چین به ایران یا عمده پیدا کنید. با خرید مستقیم از چین، امکان دسترسی به تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان بیشتری فراهم می‌شود. این موضوع باعث می‌شود تا خریداران بتوانند کالای مورد نظر خود را با تنوع بیشتر در طرح، جنس و کیفیت پیدا کنند.
 • امکان سفارشی‌سازی کالا: در واردات از چین باید توجه نمود که برخی از تولیدکنندگان امکان سفارشی‌سازی کالا بر اساس نیازهای خاص خریداران را فراهم می‌کنند. این قابلیت برای کسب‌وکارهایی که به دنبال محصولات منحصر به فرد هستند، می‌تواند بسیار ارزشمند باشد.

 

معایب خرید از چین بدون واسطه

 • هزینه‌های بالاتر: هزینه‌های حمل و نقل و گمرک در واردات مستقیم معمولاً بالاتر از واردات غیرمستقیم است.
 • نیاز به تجربه و دانش: واردات مستقیم نیاز به تجربه و دانش کافی در زمینه تجارت بین‌المللی دارد.
 • ریسک‌های مرتبط با کیفیت کالا: خریداران در صورت عدم شناخت کافی از تامین‌کنندگان چینی، ممکن است با کالاهای بی‌کیفیت یا تقلبی مواجه شوند. برای جلوگیری از این امر، لازم است پیش از خرید، اعتبار و حسن شهرت تامین‌کننده را به خوبی بررسی کنید. البته واردات مستقیم از چین با ریسک‌های بیشتری همراه است، مانند عدم دریافت کالا یا دریافت کالای معیوب.
 • قیمت‌های بالاتر کالا : قیمت‌های کالاها در واردات غیر مستقیم معمولاً بالاتر از واردات مستقیم است. این امر به دلیل هزینه‌های کارمزد شرکت‌های کارگو ایرانی است.
 • تنوع محصولات کمتر: شرکت‌های کارگو ایرانی معمولاً طیف محدودی از محصولات را پشتیبانی می‌کنند. این امر باعث می‌شود که در واردات کالا از چین نتوانید کالاهای مورد نیاز خود را با سهولت حمل کنید.
 • کیفیت محصولات کمتر: کیفیت محصولات در واردات غیر مستقیم ممکن است کمتر از واردات مستقیم باشد. این امر به دلیل عدم امکان بررسی کیفیت کالاها قبل از خرید است.
 • پیچیدگی‌های تجارت بین‌المللی: خرید مستقیم از چین فرآیندی پیچیده است که نیازمند آشنایی با قوانین و مقررات تجارت بین‌المللی، گمرک، حمل و نقل و ... می‌باشد. عدم آگاهی از این موارد می‌تواند منجر به بروز مشکلات و هزینه‌های اضافی شود.
 • دشواری‌های ارتباطی: برقراری ارتباط با تامین‌کنندگان چینی به دلیل اختلاف زبان و ساعت کاری، می‌تواند برای برخی از افراد چالش‌برانگیز باشد. استفاده از مترجم‌های حرفه‌ای و آگاهی از اصطلاحات تجاری بین‌المللی می‌تواند این مشکل را تا حد زیادی برطرف سازد.
 • حداقل میزان سفارش (MOQ): بسیاری از تولیدکنندگان چینی برای پذیرش سفارش، حداقل مقداری را تعیین می‌کنند که به عنوان "حداقل میزان سفارش" (MOQ) شناخته می‌شود. این موضوع می‌تواند برای خریداران خرد که تنها به مقدار کمی از کالا نیاز دارند، مشکل‌ساز باشد.

انتخاب روش واردات از چین به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر قصد دارید مقدار زیادی کالا را  وارد کنید و تجربه و دانش کافی در زمینه واردات دارید، این روش خرید از چین تحویل در ایران گزینه بهتری است. 

 

نکات مهم در خرید از چین بدون واسطه 

تحقیق و بررسی دقیق پیش از برقراری ارتباط با هر تامین‌کننده‌ای، به خوبی در مورد آن شرکت و محصولاتش تحقیق کنید. از صحت اطلاعات، اعتبار و سابقه‌ی آن‌ها اطمینان حاصل نمایید.
 • استفاده از خدمات شرکت‌های حمل و نقل : اگر دانش و تجربه کافی در زمینه‌ی تجارت بین‌المللی ندارید، می‌توانید از خدمات شرکت‌های معتبر مثل اسپیدی استفاده کنید. این شرکت‌ها می‌توانند در تمامی مراحل خرید، از برقراری ارتباط با تامین‌کننده تا ترخیص کالا از گمرک، به شما کمک کنند. برای نمونه آنها با توجه به جمیع شرایط می توانند شما را در انتخاب روش حمل بار هوایی از چین به ایران و یا جمل دریایی کمک کنند.
 • انعقاد قرارداد رسمی: برای هر خرید، یک قرارداد رسمی با تامین‌کننده منعقد کنید. در این قرارداد، تمامی جزئیات مربوط به کالا، قیمت، شرایط پرداخت، حمل و نقل و ... به طور شفاف و دقیق ذکر شود.
 • استفاده از روش‌های پرداخت امن: برای پرداخت وجه به تامین‌کننده، از روش‌های امن و مطمئن مانند اعتبار اسنادی (LC) استفاده کنید. این روش‌ها از خریداران در برابر کلاهبرداری و تحویل نگرفتن کالا محافظت می‌کنند.
 • صبر : در تمامی مراحل خرید کالا از چین ، دقت و صبر و حوصله را چاشنی کار خود کنید. از بروز هرگونه عجله و تصمیم‌گیری ناآگاهانه خودداری کنید. 
 • مشاوره با کارشناسان : توجه کنید در خرید و واردات از چین از افراد متخصص و باتجربه اسپیدی مشورت بگیرید. با هوشیاری کامل، از کلاهبرداری و سوءاستفاده‌های احتمالی جلوگیری کنید.
خرید مستقیم از چین می‌تواند مزایای قابل توجهی از جمله کاهش هزینه‌ها و دسترسی به طیف وسیع‌تری از کالاها داشته باشد. با این حال، این فرآیند با پیچیدگی‌هایی همراه است که نیازمند دانش، تجربه و آگاهی از قوانین و مقررات تجارت بین‌المللی می‌باشد و شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط و هزینه واردات کالا از چین با اسپیدی تماس بگیرید تا از شرایط روز آگاه شوید. 

 

راهنمای کامل خرید عمده از چین

این کشور یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان جهان است. به همین دلیل خرید از چین عمده برای بسیاری از افراد و کسب‌وکارها جذاب است.  خرید از چین عمده مزایای زیادی دارد برای نمونه در خرید عمده از چین قیمت‌ها پایین هستند. این کشور یکی از ارزان‌ترین کشورهای جهان برای تولید محصولات است. به همین دلیل، خرید عمده می‌تواند منجر به صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌ها شود. همچنین تنوع محصولات در این نوع خرید بیشتر است. این کشور طیف گسترده‌ای از محصولات را تولید می‌کند. به همین دلیل، اگر به دنبال محصول خاصی هستید، احتمالاً می‌توانید آن را در این کشور پیدا کنید. همچنین اگر درست تحقیق کنید می توانید از محصولات با کیفیت هم خرید کنید و نگران بی کیفیتی برخی محصولات نباشد زیرا به نظر می رسد این مورد یکی از مهمترین موارد در واردات از چین است. البته باید گفت این نوع خرید معایبی مثل هزینه حمل کانتینر از چین ، زمان تحویل طولانی و ریسک کلاهبرداری نیز ممکن است به همراه داشته باشد که در صورت مشورت با شرکتهای فعال در این حوزه مثل اسپیدی می توانید ریسک خرید عمده از چین را کاهش دهید. 
 

نکات مهم در خرید عمده از چین

برای خرید عمده از چین ، باید نکات زیر را در نظر بگیرید:
 • تحقیق کنید: قبل از خرید، حتماً تحقیقات لازم را انجام دهید و با چند تامین‌کننده مختلف صحبت کنید.
 • محصولات را با دقت بررسی کنید: قبل از خرید، حتماً محصولات را با دقت بررسی کنید تا از کیفیت آنها مطمئن شوید.
 • با یک شرکت حمل و نقل معتبر کار کنید: برای خرید از چین تحویل در ایران حتماً با یک شرکت حمل و نقل معتبر کار کنید. 
 • از قوانین گمرک ایران آگاه باشید: قبل از خرید، حتماً از قوانین گمرک ایران آگاه باشید تا در هنگام ترخیص محصولات دچار مشکل نشوید.
 

نحوه خرید عمده از چین

خرید از چین عمده معمولاً به چند مرحله زیر تقسیم می‌شود:
1. انتخاب تامین‌کننده: اولین قدم انتخاب تامین‌کننده مناسب است. برای این کار، می‌توانید از بهترین سایت خرید عمده از چین مثل Made-in-China استفاده کنید.
2. مذاکره با تامین‌کننده: پس از انتخاب تامین‌کننده، باید با او مذاکره کنید تا قیمت، کیفیت و زمان تحویل محصولات را مشخص کنید. تقاضای ارسال سمپل از چین فراموش نشود.
3. ثبت سفارش: پس از توافق با تامین‌کننده، باید سفارش خود را ثبت کنید.
4. پرداخت وجه: پس از ثبت سفارش، باید وجه آن را به تامین‌کننده پرداخت کنید.
5. حمل بار از چین : تامین‌کننده محصولات را به یکی از گمرکات ارسال می‌کند.
6. ترخیص کالا از چین: پس از رسیدن محصولات به گمرک ایران، باید آنها را ترخیص کنید.
به طور کلی باید گفت واردات عمده از چین می‌تواند یک روش عالی برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها و دسترسی به محصولات با کیفیت باشد. با این حال، برای خرید موفق ، باید نکات مهمی را در نظر بگیرید و می توانید برای واردات کالا از چین با شرکت اسپیدی تماس بگیرید تا کارشناسان حرفه ای آن در زمینه ارسال بار از چین شما را راهنمایی کنند.

بهترین کالا برای واردات از چین

این کشور یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان است و به عنوان یک تولیدکننده عمده کالاهای مختلف شناخته می شود. این کشور دارای نیروی کار ارزان و دسترسی به مواد اولیه فراوان است که آن را به یک گزینه جذاب برای واردات کالا تبدیل می کند. با این حال، با توجه به تنوع بالای محصولاتی که در این کشور تولید می شود، انتخاب بهترین کالا برای واردات می تواند چالش برانگیز باشد. در این بخش برخی از بهترین کالاها برای واردات کالا از چین را بررسی خواهیم کرد. 

 

پرسودترین کالاها برای واردات از چین

د راین قسمت به طور خاص به این موضوع می پردازیم که بهترین محصولات برای واردات از چین کدامند؟ و در دسته بندی های مختلف به بررسی کالاها خواهیم پرداخت. 

 1.  لوازم الکترونیکی : لوازم الکترونیکی یکی از محبوب ترین محصولات وارداتی از چین هستند. این محصولات شامل طیف گسترده ای از کالاها از جمله تلفن های همراه، رایانه ها، تلویزیون ها، لوازم خانگی و لوازم جانبی می شوند. چین یکی از پیشگامان تولید لوازم الکترونیکی در جهان است و به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات خود شناخته می شود. این کشور همچنین دارای زنجیره تامین قوی برای لوازم الکترونیکی است که باعث می شود واردات این محصولات مقرون به صرفه باشد.
 2.  پوشاک و لوازم جانبی : پوشاک و لوازم جانبی دیگر دسته مهمی از محصولات وارداتی از چین هستند. این محصولات شامل طیف گسترده ای از کالاها از جمله لباس، کفش، کیف، جواهرات و سایر لوازم جانبی می شوند. این کشور یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پوشاک و لوازم جانبی در جهان است و به دلیل قیمت مناسب و تنوع محصولات خود شناخته می شود. این کشور همچنین دارای نیروی کار ماهر برای تولید این محصولات است.
 3.  لوازم خانگی : لوازم خانگی بخش دیگری از محصولات جهت واردات کالا از چین هستند. این محصولات شامل طیف گسترده ای از کالاها از جمله تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق گاز و سایر لوازم خانگی می شوند.

چین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در جهان است و به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات خود شناخته می شود. این کشور همچنین دارای زنجیره تامین قوی برای لوازم خانگی است که باعث می شود واردات این محصولات مقرون به صرفه باشد. نکته ای که باید به آن توجه شود این است که در خصوص انتخاب ارسال بار به چین و انتخاب بار با حجم و وزن زیاد در موقع حمل بار از چین به ایران ممکن است با محدودیت هایی روبرو شوید لذا در زمان انتخاب کالا به این موضوع نیز فکر کنید زیرا برای مثال کالاهای سنگین قابلیت حمل هوایی از چین ندارند.

 

عوامل مهم در انتخاب کالا برای واردات

در هنگام انتخاب بهترین کالا برای واردات از چین، باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت. این عوامل شامل موارد زیر هستند:

 • تقاضا در بازار هدف: قبل از واردات هر محصولی، باید مطمئن شوید که تقاضای کافی برای آن در بازار هدف وجود دارد.
 • رقابت: باید بررسی کنید که آیا محصولات مشابهی از سایر کشورها در بازار هدف موجود است یا خیر.
 • مقرون به صرفه بودن: هزینه واردات باید مقرون به صرفه باشد. برای نمونه گاهی حمل خرده بار از چین به ایران برای تاجر مقرون به صرفه نیست و بهتر است قبل از اقدام به هر کاری با اسپیدی مشورت کنید.
 • کیفیت: محصولات باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

 

نکاتی برای واردات کالا از چین

در اینجا چند نکته برای وارد کردن کالا آورده شده است:

 • با یک تامین کننده معتبر کار کنید: مهم است که با یک تامین کننده معتبر کار کنید که محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه دهد این موضوع در واردات کالا از چین اهمیت زیادی دارد.
 • قبل از امضای قرارداد، تمام شرایط را به دقت بررسی کنید: باید تمام شرایط قرارداد را به دقت بررسی کنید تا از حقوق خود محافظت کنید.
 • به دنبال تخفیف باشید: می توانید با تامین کننده خود مذاکره کنید تا تخفیف بگیرید.
 • به خطرات واردات آگاه باشید: واردات کالا از چین می تواند با خطراتی همراه باشد. از جمله این خطرات می توان به عدم تحویل کالا، آسیب دیدگی کالا در هنگام حمل و نقل و عدم مطابقت کالا با مشخصات و وجود برخی مشکلات در ترخیص کالا اشاره کرد. لذا باید توجه کرد که باید با مشاوره افراد و شرکت های با سابقه مانند شرکت اسپیدی در این حوزه اقدام به واردات از چین نمود .
نگران حمل بار از چین به ایران نباشید، اسپیدی همه چیز را به عهده می‌گیرد! واردات از چین علی بابا و سایر پلتفرمهای آنلاین از خدمات حرفه ای اسپیدی است و فرصتی عالی برای سودآوری است، اما حمل بار می‌تواند دغدغه‌ای بزرگ برای بسیاری از افراد باشد. شرکت اسپیدی با ارائه خدمات حمل و نقل مطمئن، سریع و مقرون به صرفه، این دغدغه را از بین برده است. با اسپیدی خیالتان از بابت حمل بار راحت باشد چرا که اسپیدی با سال‌ها تجربه در زمینه حمل و نقل بین‌المللی بهترین راه‌حل را برای حمل کالا از چین به ایران ارائه می‌دهد.

واردات از چین با سرمایه کم : راهنمای گام به گام

واردات کالا از چین به ایران در سال‌های اخیر به دلایل مختلفی رونق چشمگیری داشته است. دسترسی به طیف وسیعی از محصولات با قیمت مناسب، کیفیت قابل قبول و امکان خریدهای با حجم کم، چین را به گزینه‌ای جذاب برای بازرگانان ایرانی، به ویژه آن‌هایی که قصد شروع فعالیت با سرمایه کم را دارند، تبدیل کرده است. اما آیا واردات از چین با سرمایه اندک واقعاً امکان‌پذیر است؟ بله؛ اما رسیدن به سودآوری نیازمند برنامه‌ریزی دقیق، انتخاب درست محصول و آشنایی با مراحل و نکات کلیدی است.

 1. محصول مناسب را پیدا کنید: اولین قدم در واردات، انتخاب محصولی است که بتواند با توجه به سرمایه شما، حاشیه سود مناسبی به همراه داشته باشد. محصولاتی که با حجم و وزن کم قابل حمل باشند، هزینه کمتری برای حمل و نقل در بر خواهند داشت. همچنین، بازار هدف خود را به خوبی بشناسید و کالایی را انتخاب کنید که در ایران تقاضای کافی برای آن وجود داشته باشد. به عنوان راهنمایی به چندین مورد از بهترین اجناس برای واردات از چین با سرمایه کم اشاره می کنیم:
  • واردات خودکار 
  • واردات اسباب بازی
  • واردات اکسسوری 
  • واردات چراغ های LED
  • واردات لباس و تی شرت
  • واردات عینک آفتابی از چین
  • واردات لوازم آشپزخانه
  • واردات شارژر های بی سیم
  • واردات هندزفری بی سیم
 2. تامین‌کننده معتبر را بیابید: مهم‌ترین عامل در موفقیت واردات کالا از چین ، انتخاب تامین‌کننده‌ای قابل اعتماد است. با جستجو در پلتفرم‌های آنلاین و بررسی اعتبارنامه‌های شرکت‌ها، به تامین‌کنندگانی که سابقه همکاری با تجار ایرانی را دارند، اولویت دهید. همچنین، دریافت نمونه محصول قبل از سفارش نهایی، ضروری است.
 3. با کمترین هزینه خرید کنید: برای صرفه‌جویی در هزینه‌ واردات از چین ، سعی کنید به صورت مستقیم از کارخانه‌های آن کشور خرید کنید. خرید عمده می‌تواند قیمت تمام‌شده را کاهش دهد، اما به سرمایه بیشتری نیاز دارد. بنابراین، در ابتدای کار، خرید با حجم کم و به صورت نقدی، راهکار بهتری برای وقتی است که حداقل سرمایه برای واردات از چین موجود است.
 4. روش حمل و نقل مناسب را انتخاب کنید: هزینه حمل و نقل یکی از عوامل کلیدی در واردات کالا از چین است. برای سفارش‌های با حجم کم، حمل و نقل هوایی سریع‌تر است، اما هزینه بالاتری دارد. حمل و نقل دریایی ارزان‌تر اما زمان‌بر است. با توجه به بودجه و اولویت خود، روش مناسب را انتخاب کنید.
 5. از خدمات شرکت‌های حمل و نقل در حوزه واردات کالا از چین کمک بگیرید: اگر تجربه کافی در زمینه واردات ندارید، می‌توانید از خدمات نمایندگی شرکت‌های ایرانی مستقر در آن کشور کمک بگیرید. شرکت اسپیدی با داشتن نماینده در آن کشور می‌تواند در مراحل مختلفی مانند پیدا کردن تامین‌کننده، مذاکره و عقد قرارداد، بازرسی کالا، ترخیص از گمرک و حمل و نقل، به شما یاری رساند. همچنین این شرکت می تواند با توجه به نوع کالا شما را در انتخاب حمل هوایی از چین و یا حمل دریایی راهنمایی کند.
 6.  با قوانین و مقررات واردات کالا از چین آشنا شوید: آشنایی با قوانین و مقررات گمرکی و واردات کالا به ایران امری ضروری است. کسب مجوزهای لازم و رعایت قوانین مربوطه، از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری خواهد کرد.

واردات از چین با سرمایه کم با اتخاذ رویکردی هوشمندانه و با برنامه‌ریزی دقیق دست‌یافتنی است. با انتخاب محصول مناسب، یافتن تامین‌کننده معتبر، مدیریت هزینه‌ها و آگاهی از قوانین و مقررات می‌توانید گام‌هایی موثر در جهت رسیدن به موفقیت در این مسیر بردارید. انتخاب روش حمل و نقل مناسب یکی از عوامل کلیدی در واردات از چین با سرمایه کم است. شرکت حمل و نقل اسپیدی با ارائه خدمات متنوع و مقرون به صرفه می‌تواند در این زمینه به ویژه در حمل بار هوایی از چین به شما کمک کند.

حمل بار از چین

حمل سریع از چین با اسپیدی

در دنیای تجارت امروزی، سرعت و اطمینان در ارسال کالا حرف اول را می‌زند. به‌خصوص اگر کسب و کار شما به واردات کالا از چین وابسته باشد، یافتن یک شرکت حمل و نقل سریع و قابل اعتماد که بتواند کالاهای شما را به سلامت و در کمترین زمان ممکن به دستتان برساند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اسپیدی با در اختیار داشتن شبکه‌ای گسترده از خطوط حمل و نقل هوایی، دریایی و زمینی، راه‌حلی ایده‌آل برای حمل کالا از چین به ایران است. ما با بهره‌گیری از پرسنلی مجرب و کارآزموده در زمینه حمل و نقل بین‌المللی، تمام امور مربوط به بسته‌بندی اصولی، اخذ مجوزهای لازم، ترخیص کالا در گمرک و ارسال نهایی را بر عهده می‌گیریم تا شما با خیالی آسوده بر روی کسب و کار خود تمرکز کنید.

مزایای حمل سریع از چین با اسپیدی :

 • سرعت بالا: ما با ارائه خدمات حمل و نقل هوایی، کوتاه‌ترین زمان ممکن را برای رسیدن کالای شما به ایران تضمین می‌کنیم.
 • ایمنی و امنیت: بسته‌بندی اصولی کالا همراه با بیمه کامل، خیال شما را از هرگونه آسیب احتمالی در حین حمل و نقل راحت می‌کند.
 • پیگیری دقیق: امکان رهگیری لحظه‌به‌لحظه وضعیت کالای خود را از طریق سامانه آنلاین شرکت ما خواهید داشت.
 • هزینه مناسب: با توجه به نیازهای شما، بهترین و بهینه‌ترین روش حمل و نقل را با مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌دهیم.
 • خدمات ترخیص حرفه‌ای: کارشناسان مجرب ما در زمینه ترخیص کالا، امور گمرکی را با سرعت و دقت برای شما انجام خواهند داد.

با انتخاب اسپیدی به‌عنوان شریک حمل و نقل خود، از مزایای رقابتی زیر بهره‌مند شوید:

 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه
 • کاهش ریسک آسیب به کالا
 • سهولت و آسودگی در انجام امور واردات
 • امکان واردات کالا به صورت شخصی و تجاری

همین حالا با ما تماس بگیرید!

کارشناسان حمل و نقل ما با ارائه مشاوره رایگان، شما را در انتخاب بهترین روش حمل و نقل برای کالای خود راهنمایی کرده و تمامی مراحل را تا رسیدن کالا به دست شما به طور کامل مدیریت می‌کنند. برای دریافت مشاوره و یا ترخیص کالا از چین با اسپیدی تماس بگیرید.

 

همیشه در دسترس هستیم و به تمام سوالات شما در حمل و نقل بین المللی پاسخ می دهیم

با تیم پشتیبانی شرکت حمل و نقل بین المللی اس پی دی برای حمل سریع کالای خود تماس بگیرید تا سوال یا ابهامی که در مورد حمل و نقل بین المللی یا باربری جهانی دارید را پاسخگو باشیم. مهم نیست کجای جهان باشید، شرکت اسپیدی با چشم انداز بزرگترین شرکت حمل و نقل بین المللی ایران راه های ارتباطی زیادی برای شما فراهم کرده است.
با SPD حمل و نقل بین المللی بار و واردات کالا از چین همیشه آسان و مطمئن خواهد بود. از طریق خطوط حمل و نقل بین المللی معتبر و همکاران ما در این کشور ، ما اطمینان می‌دهیم که کالا و بارهای شما به‌طور سریع و امن دریافت می‌شود. با تجربه و تخصص ما در حمل و نقل بین المللی ، قادر خواهید بود به راحتی بسته‌های خود را دریافت کنید. همچنین، با راه‌اندازی سیستم رهگیری پیشرفته، شما قادر خواهید بود مسیر حرکت بار خود را در هر لحظه پیگیری کنید. با ما حمل و نقل بین المللی همچنان ساده، قابل اعتماد و به‌صرفه خواهد بود. اسپیدی در صفر تا صد واردات از چین کنار شما خواهد بود.

واردات کالا از چین با کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان با شرکت اسپیدی

شرکت اسپیدی از جمله شرکت های حمل و نقل بین المللی با سابقه در کشور می باشد که در زمینه ارائه خدمات ویژه حمل بار از چین و ترخیص انواع کالاهای وارداتی از خرده بار تا بار های سنگین می تواند به شما کمک کند. همان طور که می دانید در حال حاضر این کشور به عنوان بزرگ ترین قطب تجارت، توانسته است بازارهای زیادی را در سراسر جهان توسط کالاهای تولید شده خود تسخیر نماید. ایران نیز یکی از کشورهایی است که از آن کالا وارد می کند و در واقع از واردکنندگان اصلی کالا به شمار می آید و واردات در طی چندین دهه گذشته با افزایش چشمگیری رو به رو بوده است. شرکت حمل‌ونقل بین المللی اسپیدی به عنوان یکی از بهترین شرکت واردات از چین با سال‌ها تجربه در زمینه حمل و ترخیص همچنین حمل ونقل هوایی، دریایی و ترکیبی را با کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه می‌دهد. 
شرکت واردات از چین اسپیدی همراه شما در ارسال بار از چین
 

 

 

دانستنی های مرتبط با واردات از چین

سوالات متداول

برای اطلاع از قوانین گمرک ایران در واردات از چین، می‌توانید به سایت گمرک ایران مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با کارشناسان گمرک ایران مشورت کنید.

بله فقط در صورتی که کالای تجاری نباشد و به صورت مسافری و واردات چمدانی از چین این نوع واردات امکان پذیر است.

دیدگاه کاربران

 • icon محمد
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۵

  متشکرم از اطالاعات خوب و مناسب شما در خصوص واردات از چین

  icon ادمین
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸

  خواهش می کنم

 • icon کامران شریفی
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۳

  ببخشید من اطلاعات دقیق تری در خصوص واردات کالا از چین و هزینه آن می خواستم میشه راهنمایی کنید

  icon ادمین
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۸

  لطفا با ما تماس بگیرین

 • icon غلام رضا حبیبی
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۸

  با سلام من ایران نیستم نمی تونم زنگ بزنم چطوری هزینه واردات از چین به صورت عمده را باید بپرسم ؟

 • icon جمال الدین حسینی
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰

  برای واردات از چین خودتون نماینده دارین جنسو بفرسته یا باید نماینده بفرستم؟

  icon ادمین
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰

  سلام نماینده داریم برای اطلاعات دقیقتر با ما تماس بگیرین لطفا

شبکه مطمئن

دسترسی به شبکه ای مطمئن حمل و نقل به سراسر دنیا

شفافیت

دسترسی کامل شما به تمام نرخ نامه های مصوب و اطلاع از تمامی هزینه های ارسال

بهره وری بالا

فرآیندهای خسته کننده اداری را به ما واگذار می کنید

ردیابی

مسیرهای محموله خود را می توانید رصد و پیگیری کنید.