واردات از چین [ سریع + حمل و ترخیص با شرکت معتبر ]

شرکت حمل‌ونقل اسپیدی با سابقه درخشان در زمینه واردات از چین و حمل کالا از چین ، توانسته رضایت مشتریان را در خدمات حمل‌ بار هوایی از چین و حمل دریایی از چین جلب کند. در واردات کالا از چین به ایران و ارسال بار از چین ، اسپیدی با بهره‌گیری از امکانات و دانش فنی، می‌تواند کالاهای شما را در سریع‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت حمل کند.

توضیحات تکمیلی

واردات از چین و حمل بار از چین به ایران چه قوانینی دارد؟

حمل بار از چین به ایران طبق قوانین و مقررات کشورهای جمهوری خلق چین و جمهوری اسلامی ایران و کشورهای ترانزیت انجام می‌شود. این قوانین شامل قوانین گمرکی، مقررات صادرات و واردات از چین و سایر قوانین مرتبط است. نیز این قوانین شامل قوانین یاتا و فورواردری و قوانین داخلی شرکت یا شرکت های کوریر مسئول حمل کالا می باشد.

حمل بار از چین

 

قوانین گمرکی حمل بار از چین

حمل بار از چین به ایران مشمول قوانین گمرکی جمهوری اسلامی ایران است. طبق این قوانین، برای واردات از چین واردکنندگان باید قبل از حمل کالا از چین، مدارک گمرکی را تهیه کنند. این مدارک شامل اظهارنامه گمرکی، فاکتور خرید، بارنامه و گواهی مبدا و سایر مدارک مورد نیاز است. بعضی از شرکت های چینی مجوز صادرات ندارند و یا مسئولیت انجام فرآیندهای صادرات بار به ایران را نمی پذیرند و محموله را بصورت EXW / اکسورک تحویل نماینده خریدار می دهند در این صورت نیاز است شرکت دیگری انجام فرآیندهای گمرک چین را جهت واردات کالا از چین بر عهده بگیرد.

در خصوص حمل کالا از چین ، در اظهارنامه گمرکی ، اطلاعات کاملی مانند نوع کالا، وزن، حجم، مبدأ و مقصد، ارزش کالا و سایر اطلاعات مورد نیاز گمرک ذکر می‌شود. فاکتور خرید، سندی است که نشان می‌دهد کالا از کجا و به چه قیمتی خریداری شده است. بارنامه، سندی است که نشان می‌دهد کالا از مبدأ به مقصد حمل شده است. گواهی مبدا سندی است که نشانگر کشور مبدا ساخت آن کالا می باشد و در کشور چین دفتری با عنوان " CHINA COUNCIL FOR THE PROMOTION OF INTERNATIONAL TRADE "  مسئول صدور آن می باشد.

 

حمل بار از چین

 

مقررات صادرات و واردات از چین و حمل بار از چین

حمل بار از چین به ایران همچنین مشمول مقررات صادرات و واردات جمهوری اسلامی ایران است. طبق این مقررات، واردکنندگان باید رویه ترخیص محموله از گمرک را انجام داده و در صورت لزوم  از مجوزهای لازم برای واردات کالای خود برخوردار باشند. مهمترین مسئله در واردات از چین مشخص کردن رویه ترخیص بار از گمرک می باشد. عمده رویه های گمرکی واردات ، رویه پته دستی و یا پته سیستمی و یا پته مسافری برای محمولات کم ارزش  و رویه های ثبت سفارش و ثبت سفارش ارزی و واردات در قبال صادرات و واردات برای خط تولید و غیره رویه های دیگر ترخیص بار از گمرک می باشند. لازم به ذکر است که اشخاص حقیقی و حقوقی بایستی از قبل تمهیدات لازم از قبیل انجام کدینگ گمرکی و اخذ کارت بازرگانی را انجام داده باشند نیز می توانند از اشخاص دیگری که مجوز ترخیص بار از گمرک را دارند و به عنوان حق العمل کار شناخته می شوند استفاده نمایند. شایان ذکر است که مدیریت شخصیت حقوقی و یا شخص حقیقی در هر صورت مسئول مستقیم عملیات گمرکی بوده و منافع مالی و یا عواقب حقوقی و کیفری اظهار نامه های گمرکی عینا متوجه ایشان خواهد بود.
 

حمل پستی از چین به ایران

حمل پستی از چین به ایران نیز طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود. این قوانین شامل قوانین گمرکی، مقررات صادرات و واردات و سایر قوانین مرتبط است. برای واردات از چین واردکنندگان باید از طریق شرکت‌های پستی معتبر مانند شرکت اسپیدی اقدام کنند. این رویه مخصوص حمل کالاهای غیر تجاری می باشد مگر اینکه وارد کننده با علم به تجاری بودن کالا مسئولیت عملیات گمرکی را از قبل بر عهده گرفته باشد. این شرکت ها مدارک گمرکی را از واردکنندگان تهیه می‌کنند و کالا را از مبدأ به مقصد حمل می‌کنند و در صورت امکان طبق قانون عملیات گمرکی را نیابتا و وکالتا از طرف گیرنده انجام می دهند. بدیهی است در صورت تشخیص تجاری بودن کالا از طرف گمرک اجرایی ذیربط قبض انبار محموله وارداتی تحویل نماینده وارد کننده خواهد شد. شما می توانید برای واردات کالا از چین و همچنین پست هوایی از چین به ایران می توانید با این شرکت وارد کننده از چین جهت مشاوره واردات از چین تماس گرفته و با کارشناسان خبره آن در خصوص ارسال بار از چین به ایران و همچنین اراسال بسته به چین مشورت نمایید.

 

ویژگی و مزیت های واردات از چین و ارسال بسته به چین با شرکت حمل و نقل بین المللی اسپیدی

واردات از چین یکی از مهم‌ترین بخش‌های تجارت بین‌المللی است. چین به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده و صادرکننده کالا در جهان، نقش مهمی در تأمین نیازهای کشورهای مختلف دارد. ایران نیز یکی از کشورهایی است که از چین کالا وارد می‌کند. واردات کالا از چین به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. یکی از روش‌های رایج، واردات مستقیم از چین است. در این روش، واردکننده به‌طور مستقیم با تولیدکننده یا فروشنده چینی قرارداد می‌بندد و کالا را خریداری می‌کند. برای واردات مستقیم از چین، واردکننده باید مراحل مختلفی را طی کند. این مراحل شامل انتخاب کالا، مذاکره با تولیدکننده یا فروشنده، عقد قرارداد، حمل‌ بار از چین ، ترخیص کالا از گمرک و توزیع کالا در بازار است.

 

حمل بار از چین

 

ویژگی‌های واردات از چین با شرکت اسپیدی

شرکت حمل و نقل بین‌المللی اسپیدی در زمینه واردات کالا از چین و حمل خرده بار از چین به ایران به واردکنندگان ایرانی کمک می کند. واردات از چین به ایران با شرکت اسپیدی دارای ویژگی‌های زیر است:
 
ویژگی ها توضیح
سرعت و دقت در واردات ایران از چین شرکت اسپیدی با بهره‌گیری از امکانات و تجهیزات مدرن، فرآیند واردات را با سرعت و دقت بالا انجام می‌دهد.
تجربه و دانش

کارشناسان شرکت اسپیدی با بیش از 15 سال تجربه در زمینه پست هوایی از چین و به طور کلی واردات از چین ، دانش و تجربه کافی برای ارائه خدمات با کیفیت را دارند.

مشاوره و پشتیبانی شرکت اسپیدی در تمامی مراحل واردات از چین به واردکنندگان خدمات مشاوره و پشتیبانی ارائه می دهد.

بنابراین می توان گفت در خدمات مختلفی مثل حمل بار هوایی از چین به ایران و یا خرید از چین آنلاین مثل خرید از سایت علی بابا چین شرکت اسپیدی از شرکت های پیشگام است و مناسب است قبل از هر گونه اقدام در خصوص واردات کالا از چین و یا ارسال کالا از چین به ایران با این شرکت تماس گرفته و مشاوره لازم را در مورد حمل کارگو چین به ایران دریافت نمایید.

واردات از چین

 

مزایای واردات کالا از چین

در زیر به برخی از مزایای واردات از چین اشاره شده است:
 • رشد اقتصادی چین : کشور چین بعد از ایالات متحده آمریکا دومین GDP را در بین کشورهای جهان دارا می باشد. تولید ناخالص ملی این کشور  ظرف ده سال اخیر از رتبه دهم به رتبه دوم ارتقا یافته و انتظار می رود این روند صعودی باعث شود طی پنج سال آتی این کشور نخستین رتبه را در این خصوص بدست آورد، که دلیل رشد اقتصادی چین در مدیریت تولید و تسهیل فرآیندهای تولیدی و اختصاص بودجه های کلان در جهت مهیا نمودن مولفه های دخیل در امر تولید مانند انرژی و راه سازی و ایجاد روابط اقتصادی منطقه ای و فرامنطقه ای با سایر کشورهای جهان می باشد. این امر سبب شده که تاجران کشور ما نیز همچون سایر فعالان اقتصادی کشورهای دیگر جذب محصولات با کیفیت و در عین حال ارزان تولید کشور چین گردند و رو به واردات کالا از چین بیاورند. لذا یکی از مزایای واردات کالا از چین را می توان ارزان بودن قیمت کالاهای چینی عنوان کرد که علت آن هم را می توان به کارگیری نیروی کار ارزان قیمت دانست و به همین جهت است که بازرگانان و تاجران تمایل به واردات از چین دارند. 
 • کالاهای منحصر به فرد : از دیگر مزیت های واردات چین وجود کالاهای منحصربه فردی است که مشابه آن در جاهای دیگر کمتر باشد و به نوعی جنبه نوآورانه داشته باشد از دیگر مزایای واردات از چین است .
 • تنوع در سطح کیفی: وجود کالای متنوع در سطح کیفیتی متفاوت و با گوناگونی زیاد که قابل استفاده برای طبقات بیشتری از جامعه باشد، از دیگر مزیت های واردات کالا از چین است.

شرکت اسپیدی در مراحل مختلف واردات از چین و همچنین حمل خرده بار از چین از سفارش کالا از چین تا ارسال نمونه کالا از چین و پست اکسپرس از چین در کنار شما خواهد بود.

 

هزینه حمل کالا از چین و واردات از چین با شرکت اسپیدی چقدر است؟

هزینه واردات از چین و ارسال بار به چین به عوامل مختلفی بستگی دارد که در جدول زیر به عوامل موثر در هزینه کارگو از چین می پردازیم : 

 

عامل شرح
نوع کالا هزینه کارگو از چین در مورد برخی از کالاها، مانند کالاهای خطرناک ، شیمیایی ، پودرها، کالاها با ابعاد نامتجانس، مایعات ، کالاها نیاز به شرایط دمایی خاص ، بیشتر است.
وزن و حجم کالا در حمل کارگو چین به ایران وزن و حجم کالا نیز بر هزینه حمل‌ونقل تأثیر می‌گذارد.  در روش های مختلف حمل محدودیت های ابعادی و وزنی داریم که در بخش های مربوطه به ذکر آنها پرداخته ایم. لذا در برخی موارد با توجه به کلیه شرایط می توان گفت حمل خرده بار از چین نسبت به هزینه حمل کانتینر از چین و یا بارهای صنعتی یا سنگین ارزان تر است.
مبدأ و مقصد هزینه حمل کالا از چین به ایران با هزینه حمل‌ونقل از چین به سایر کشورها متفاوت است. همچنین به دلیل وسعت زیاد کشور چین هزینه حمل داخلی چین تا مبادی بندری یا فرودگاهی بسیار متفاوت می تواند باشد.
روش حمل‌ونقل در حمل بار از چین هزینه حمل‌ونقل هوایی بیشتر از هزینه حمل دریایی و یا ترکیبی از چین است.

لذا هزینه حمل کارگو از چین با توجه به شرایط مختلف فرق دارد مثلا هزینه هر کیلو بار هوایی از چین با هزینه حمل کانتینر دریایی از چین می تواند متفاوت باشد.

 

هزینه واردات از چین شامل چه مواردی است ؟

هزینه واردات از چین شامل هزینه‌های مختلفی است، از جمله:

 • هزینه خرید کالا : هزینه خرید کالا از تولیدکننده یا فروشنده چینی
 • هزینه حمل‌ونقل کالا : این مورد شامل هزینه حمل‌ کالا از چین به ایران و هزینه های حمل داخل چین و هزینه دلیوری در ایران و بیمه بار می باشد و البته باید توجه داشت که در خصوص هزینه حمل‌ بار از چین به ایران هزینه حمل هوایی از چین با هزینه حمل دریایی کالا از چین متفاوت است . لذا برای مثال هزینه پست هوایی از چین به ایران با توجه به شرایط کلی باید محاسبه شود.
 • هزینه گمرک واردات از چین : علاوه بر هزینه حمل بار از چین به ایران هزینه های گمرکی نیز وجود دارد که هزینه‌های گمرکی مبدا و مقصد شامل عوارض گمرکی و حقوق ورودی و خروجی ، هزینه اخذ مجوزهای لازمه، مالیات بر ارزش افزوده و هزینه های مربوط به بازرسی و گمرک کالا  و هزینه های ثبت سفارش و تخصیص ارز در صورت نیاز و و انبارداری و سایر هزینه‌های جانبی می شود.

 

محاسبه هزینه واردات از چین

هزینه واردات از چین را می‌توان به صورت زیر محاسبه کرد:

هزینه واردات = هزینه خرید کالا + هزینه حمل‌ونقل + هزینه گمرکی

برای محاسبه دقیق هزینه ارسال بسته از چین به ایران و ارسال بار به چین باید اطلاعات دقیقی در مورد نوع کالا،  اچ اس کد ، وزن و حجم کالا، مبدأ و مقصد، روش حمل‌ونقل و ارزش کالا داشته باشید و با توجه به عواملی مثل نوع کالا و وزن و حجم آن است که هزینه ارسال بسته از چین به ایران متغیر می شود. لذا برای محاسبه هزینه حمل دریایی کالا از چین نوع کالا نیز مورد توجه قرار میگیرد.

 

هزینه های واردات از چین شامل چه هزینه هایی می باشد؟

قابل ذکر است طبق تعریف حقوق ورودی برابر با حقوق گمرکی معادل چهار درصد ارزش گمرکی کالا به اضافه سود بازرگانی که توسط هیأت وزیران تعیین میگردد به علاوه وجوهی که به موجب قانون، گمرک مسئول وصول آن است و به واردات قطعی کالا تعلق میگیرد ولی شامل هزینه های انجام خدمات نمی شود. برای ترخیص کالا  از گمرک نیازمند پرداخت هزینه خدمات مانند انبارداری، باسکول و … می باشد. شما می توانید جهت استعلام هزینه حمل و نقل کالا و واردات از چین با کارشناسان  اسپیدی تماس بگیرید و هزینه پست بین المللی را به حداقل برسانید.
 

مقایسه هزینه واردات از چین در انواع روش ها

علاوه بر این که هزینه کارگو از چین با هزینه فریت متفاوت است باید گفت که هزینه ارسال بسته از چین در روش های مختلف متفاوت است . در جدول زیر به مقایسه روش های ارسال بار از چین می پردازیم:
 
روش حمل هزینه  مدت زمان
حمل بار هوایی از چین بالاترین سریع ترین
حمل دریایی و ترکیبی پایین ترین کندترین

لذا باید گفت هزینه حمل بار هوایی از چین به ایران و واردات دریایی از چین متفاوت است و با توجه به شرایط مختلف هزینه پست هوایی از چین به ایران و همچنین حمل و نقل از سایر روش ها متفاوت است. این نکات زمانی اهمیت پیدا می کنند که برای مثال بخواهیم حمل سریع کالا از چین داشته باشیم و با توجه به کلیه شرایط و هزینه واردات از چین می توانیم تصمیم بگیریم از کدام روش استفاده کنید و مثلا در پست چین به ایران حمل هوایی از چین مناسب تر است یا ترکیبی. البته باید توجه داشت که حمل کالا از چین کار ساده ای نیست و مناسب است جهت ارسال کالا از چین و محاسبه هزینه واردات از چین با شرکت اسپیدی تماس بگیرید تا اطلاعات دقیقی در خصوص روش محاسبه هزینه حمل بار از چین به ایران به دست بیاورید.

در واردات از چین ، شرایط حمل و ترخیص کالا از چین با شرکت اسپیدی چگونه است؟

واردات از چین و حمل و ترخیص کالا از چین ، فرآیندی پیچیده و چند مرحله‌ای است که نیازمند آشنایی با قوانین و مقررات گمرکی ایران و چین است. برای حمل کالا از چین به ایران ، واردکننده باید با یک شرکت حمل‌ونقل بین المللی معتبر مانند اسپیدی قرارداد ببندد. شرکت حمل‌ونقل کالا را از چین به ایران حمل می‌کند و مدارک گمرکی را برای ترخیص کالا از گمرک ایران آماده می‌کند.

 

حمل بار از چین

 

مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از چین

برای واردات خرده بار از چین و یا حتی در حمل کارگو واردات از چین باید مدارکی را مانند تمامی فرآیندهای اداری دیگر تهیه کرد که در ذیل به تفصیل به آن می پردازیم:

 1.  ترخیصیه (DELIVERY ORDER) : در واردات کالا از چین به ایران یکی از اسناد مهم برای ترخیص کالا از گمرک ترخیصیه است که توسط شرکت حمل صادر می شود و شامل مشخصات گیرنده، شماره بارنامه، وزن کالا، شرح کالا، مشخصات وسیله حمل بار، فهرست کل بار و … می باشد.
 2. پروفرما اینویس (PROFORMA INVOICE) :  در پروفرما اینویس در حمل کالا از چین به ایران اطلاعات مربوط به تعداد کالا، قیمت هر واحد، نحوه پرداخت، وزن و کشور سازنده در پروفرما ثبت می شود.
 3. پکینگ لیست (PACKING LIST) : پکینگ لیست (فهرست عدل بندی) توسط فروشنده صادر می شود که از طریق آن صحت اطلاعات مربوط به کالا تضمین می شود.
 4. گواهی مبدا (CERTIFICATE OF ORIGIN) : این سند معمولا توسط اتاق های بازرگانی صادر می شود و سندی است که در آن مبدا کالا و محل ساخت آن مشخص می شود.
 5. گواهی بازرسی کالا : گواهی بازرسی کالا سندی است که توسط شرکت بازرسی کالا صادر شده و کمیت و کیفیت کالا را مورد بررسی قرار می‌دهد.
 6.  مجوزهای قانونی : مجوزهای قانونی که توسط نهادهایی همچون وزارت بهداشت، انرژی اتمی، وزارت فرهنگ و ارشاد و غیره صادر می‌گردد. تعیین این مجوزها بستگی به نوع کالا دارد.
 7. بارنامه : در واردات از چین بارنامه به منزله سند قرارداد حمل، رسید دریافت کالا و سند مالکیت کالا است.
 8. مجوز واردات : گاهی مجوز گواهی واردات برای وارد کردن کالاهای خاص توسط دولت اجباری می شود. بنابراین دولت مجوز واردات را به عنوان یکی از اسناد مورد نیاز برای ترخیص ارسال می‌کند تا محموله ازگمرک اجرایی مربوطه بتواند ترخیص گردد.
 9. سایر اسناد : در واردات کالا از چین باید توجه داشت برخی دیگر از اسناد ترخیص شامل قبض انبار، ثبت سفارش بازرگانی، بیمه نامه و اسناد بانکی در صورت نیاز می‌باشد.

اسناد مربوط به صاحب کالا برای ترخیص کالا از چین

در ترخیص از چین علاوه مدارک مربوط به کالا، مدارک مربوط به صاحب کالا نیز می بایست ارائه گردد که در زیر به آن اشاره شده است.
 • اصل و کپی کارت بازرگانی صاحب کالا
 • اصل و کپی کارت ملی صاحب کالا

 

اسناد مربوط به نماینده صاحب کالا برای ترخیص از گمرک

در صورتی که ترخیص کالا از چین توسط صاحب کالا انجام نگیرد نماینده او با ارائه مدارکی می تواند کالا را ترخیص نماید. 
 •    اصل و کپی کارت ملی نماینده
 •    اصل و کپی وکالت نامه محضری
 •    اصل و کپی معرفی نامه برای گمرک
واردات دریایی از چین و حمل هوایی از چین و حمل خرده بار از چین و همچنین حمل بار از چین به دبی و ترخیص کالا از چین یکی دیگر از خدمات شرکت واردات از چین شرکت اسپیدی می باشد که همواره تلاش شده است با بهره گیری از تیم متخصص و حرفه ای خود، فرآیند حمل سریع کالا از چین و ترخیص کالا از چین را به بهترین نحوه ممکن و با سرعت و دقت به انجام رساند.

 

نکات مهم در مورد واردات کالا از چین به ایران با شرکت اسپیدی

در ادامه به برخی از مواردی که می بایست در خصوص شرایط حمل کالا از چین و واردات کالا از چین در نظر گرفته شود اشاره شده است:
 • اندازه استاندارد بار : در واردات کالا از چین اندازه محموله باید به گونه ای باشد که بتواند در کانتینر 20 یا 40 فوت مخصوص رویه حمل دریایی و یا ترکیبی گنجانده شود نیز در مورد حمل هوایی استاندارد های حمل بار کوریری با کارگو متفاوت می باشد.
 • در نظر گرفتن زمان متعارف : زمان کافی برای بار چینی را می بایست در نظر گرفت زیرا اغلب اوقات توسط تولیدکنندگان و دلالان چینی نادیده گرفته می شود.
 • بارچینی : در واردات از چین دقت در بارچینی در حمل و نقل بین المللی حائز اهمیت است زیرا بی توجهی به آن منجر به آسیب رساندن به محموله ارسالی خواهد شد. 
 • مسئولیت خسارت : در خصوص واردات مستقیم از چین و یا حتی واردات عمده از چین ذکر این نکته ضروری می باشد که فرستنده مسئول بسته بندی کالا بوده و در صورت بروز خسارت ممکن است شرکت بیمه به دلیل بسته بندی بد و نامناسب کالا حقوقی به صاحب کالا / فرستنده پرداخت نگردد نیز شرکت کوریر نیز می تواند کالاها با بسته بندی نامطلوب را پذیرش نکنند.

واردات از چین

قابل ذکر است شرکت حمل و نقل بین المللی اسپیدی با داشتن دفاتر در چین امکان واردات از چین ، حمل کارگو چین به ایران و پست به چین و ترخیص از چین را در سریع ترین زمان ممکن را فراهم نموده است.

 
 

واردات کالا از چین با شرکت اسپیدی

شرکت اسپیدی با سالها سابقه فعالیت در زمینه واردات از چین، یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه است. این شرکت با بهره گیری از تیمی مجرب و متخصص، خدمات واردات کالا از چین را به صورت جامع و تخصصی ارائه می دهد.
 
واردات کالا از چین

تجربه شرکت اسپیدی

شرکت اسپیدی در طول سال های فعالیت خود، موفق به واردات انواع کالا از چین به ایران شده است. این شرکت واردات کالاهایی از قبیل لوازم خانگی، لوازم الکتریکی، پوشاک، مواد غذایی، و تجهیزات صنعتی را به صورت عمده و خرده انجام می دهد.
 

تخصص شرکت اسپیدی

شرکت اسپیدی در زمینه های واردات از چین وحمل و ترخیص کالا از چین و گمرک تخصص دارد.
 

ارائه خدمات با کیفیت

شرکت اسپیدی همواره تلاش می کند تا خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه دهد. این شرکت با بهره گیری از سیستم های پیشرفته مدیریتی و فناوری های نوین، فرآیند واردات کالا از چین و یا ارسال بسته پستی به چین را برای مشتریان خود ساده و آسان می کند.
 

اعتماد مشتریان

شرکت اسپیدی با ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت مشتریان خود، توانسته است اعتماد آنها را در واردات مستقیم از چین به خود جلب کند. این شرکت با استفاده از خدمات حمل بار مطمئن و سریع در حمل بار هوایی از چین ، بار مشتریان خود را از چین به ایران ارسال می کند. در نهایت، این شرکت با بهره گیری از کارشناسان گمرکی مجرب، کالاهای مشتریان خود را با کمترین هزینه از گمرک ترخیص می کند. با توجه به تجربه، تخصص و کیفیت خدمات شرکت اسپیدی، این شرکت واردات از چین به ایران می تواند گزینه مناسبی برای مشتریانی باشد که قصد واردات کالا از چین به ایران را دارند.

همیشه در دسترس هستیم و به تمام سوالات شما در حمل و نقل بین المللی پاسخ می دهیم

با تیم پشتیبانی شرکت حمل و نقل بین المللی اسپیدی برای حمل سریع کالای خود تماس بگیرید تا سوال یا ابهامی که در مورد حمل و نقل بین المللی یا باربری جهانی دارید را پاسخگو باشیم. مهم نیست کجای جهان باشید، اس پی دی با چشم انداز بزرگترین شرکت حمل و نقل بین المللی ایران راه های ارتباطی زیادی برای شما فراهم کرده است.
با SPD حمل و نقل بین المللی بار و واردات کالا از چین همیشه آسان و مطمئن خواهد بود. از طریق خطوط حمل و نقل بین المللی معتبر و همکاران ما در چین، ما اطمینان می‌دهیم که کالا و بارهای شما از چین به‌طور سریع و امن دریافت می‌شود. با تجربه و تخصص ما در حمل و نقل بین المللی ، قادر خواهید بود به راحتی بسته‌های خود را از چین دریافت کنید. همچنین، با راه‌اندازی سیستم رهگیری پیشرفته، شما قادر خواهید بود مسیر حرکت بار خود را در هر لحظه پیگیری کنید. با ما حمل و نقل بین المللی از چین و واردات از چین همچنان ساده، قابل اعتماد و به‌صرفه خواهد بود.

واردات کالا از چین و حمل بار از چین با کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان با شرکت واردات از چین اسپیدی

شرکت اسپیدی از جمله شرکت های حمل و نقل بین المللی با سابقه در کشور می باشد که در زمینه ارائه خدمات ویژه حمل بار از چین و ترخیص کالاهای وارداتی می تواند به شما کمک کند. همان طور که می دانید در حال حاضر کشور چین به عنوان بزرگ ترین قطب تجارت، توانسته است بازارهای زیادی را در سراسر جهان توسط کالاهای تولید شده خود تسخیر نماید. به ویژه ایران یکی از واردکنندگان اصلی کالاهای چینی به شمار می آید و واردات از چین در طی چندین دهه گذشته با افزایش چشمگیری رو به رو بوده است. شرکت حمل‌ونقل بین المللی اسپیدی به عنوان یک شرکت واردات از چین با سال‌ها تجربه در زمینه ارسال بار از چین و واردات کالا از چین به ایران با استفاده از خدمات حمل‌ هوایی از چین و همچنین حمل ونقل هوایی، دریایی و ترکیبی را با کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه می‌دهد. به طور کلی باید گفت خدمات شرکت اسپیدی در زمینه واردات از چین به شرح زیر است:
 • حمل و ترخیص کالا از چین
 • حمل بار به چین
 • ارسال نمونه کالا از چین
 • حمل خرده بار از چین به ایران
 • ارسال سمپل از چین
 • واردات ماشین آلات صنعتی از چین 
 • واردات لوازم یدکی از چین
 • واردات قطعات خودرو از چین
 • ارسال بار از چین به ایران
 • حمل بار از چین به دبی
 • ترخیص کالا از چین
 • ارسال سمپل از چین
همانطور که گفته شد خدمات شرکت اسپیدی در حوزه حمل بار از چین متنوع است از واردات از چین علی بابا گرفته تا حمل سریع کالا از چین خدماتی است که اسپیدی با کمال افتخار ارائه می دهد. لذا در حوزه واردات از چین آشنایی با روند ترخیص کالا از چین می تواند در گسترش تجارت خارجی بسیار موثر و مفید باشد و این شرکت با بهره‌گیری از امکانات و دانش فنی، می‌تواند بار شما را از هر نقطه‌ای از چین به هر نقطه‌ای از ایران حمل کند. برای اطلاع از هزینه ارسال بسته از چین به ایران و زمان ارسال بار از چین و یا واردات کالا از چین و همچنین واردات دستگاه از چین و سایر شرایط حمل بار هوایی از چین و پست از چین به ایران می‌توانید از طریق استعلام وب‌سایت ما یا تماس با کارشناسان ما، استعلام هزینه حمل کالا از چین بگیرید و یا در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد حمل بار از چین به ایران با مشاوران ما در تماس باشید.


شرکت حمل‌ونقل اسپیدی همراه شما در ارسال بار از چین و واردات از چین
 

دانستنی های مرتبط با واردات از چین

دیدگاه کاربران

 • icon محمد
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳

  متشکرم از اطالاعات خوب و مناسب شما در خصوص واردات از چین

 • icon کامران شریفی
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳

  ببخشید من اطلاعات دقیق تری در خصوص واردات کالا از چین و هزینه آن می خواستم میشه راهنمایی کنید

شبکه مطمئن

دسترسی به شبکه ای مطمئن حمل و نقل به سراسر دنیا

شفافیت

دسترسی کامل شما به تمام نرخ نامه های مصوب و اطلاع از تمامی هزینه های ارسال

بهره وری بالا

فرآیندهای خسته کننده اداری را به ما واگذار می کنید

ردیابی

مسیرهای محموله خود را می توانید رصد و پیگیری کنید.