حمل و نقل کالای صنعتی سریع با قیمت مناسب

ما در اسپیدی، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا حمل کالاهای صنعتی شما در سریع‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام شود. ما همچنین تضمین می‌کنیم که کالاهای صنعتی شما در طول مسیر در امنیت کامل باشند. اگر به دنبال یک شرکت حمل و نقل کالاهای صنعتی معتبر و مطمئن هستید، اسپیدی بهترین انتخاب برای شما است

توضیحات تکمیلی

چه طور می توان قطعات صنعتی و خودرویی وارد کرد؟

در برخی مواقع تولید و یا دسترسی به دستگاه و قطعات صنعتی در ایران امکان پذیر نمی باشد و گاهی به علت هزینه تمام شده بسیار زیاد، سفارش این نوع محصولات از سایر کشورها صرفه اقتصادی بیشتری دارد. بر طبق آمار گمرک، در میان بیست قلم کالایی که بیشترین واردات کشور را به خود اختصاص داده ‌اند، واردات قطعات خودرویی و صنعتی است که اغلب واردات این نوع قطعات از کشور چین بوده است.
شرکت اسپیدی با سال ها تجربه و دارا بودن دفتر و نماینده در سراسر دنیا کلیه مراحل خرید، حمل و ترخیص کالای وارداتی شما را به ایران و سایر کشورها در سریع ترین زمان می تواند به انجام رساند. این شرکت سالانه از کشورهای مختلف واردات انجام می دهد از جمله خدمات آن واردات از چین است، شما می توانید برای دریافت استعلام و ثبت سفارش حمل اقدام نمایید.
 
واردات قطعات صنعتی

نکات مهم برای وارد کردن قطعات صنعتی

قبل از وارد کردن قطعات صنعتی و یا هر کالای دیگری در ابتدا می بایست سه نکته مهم در نظر گرفته شود:
 • شناسایی نیاز بازار
 • برنامه ریزی و تعیین بودجه
 • برآورد تمام هزینه ها (اخذ مجوزها، حمل و نقل، بسته بندی و …) شما می توانید برای استعلام کرایه حمل قطعات صنعتی با شرکت اسپیدی تماس بگیرید.

مدارک لازم برای ترخیص لوازم یدکی خودرو و قطعات صنعتی از گمرکات کشور

اولین اقدام جهت واردات تهیه کارت بازرگانی می باشد. پس از اخذ کارت بازرگانی و خرید کالای مورد نظر، صاحب کالا و یا نماینده قانونی آن باید به گمرک مراجعه کند و مدارک لازم برای ترخیص را تحویل دهد. در زیر به این مدارک به طور خلاصه اشاره شده است:
 • بارنامه
 • ترخیصیه
 • گواهی مبدأ
 • ظهرنویسی اسناد (در صورتی که اعتبار اسنادی به روش براتی، وصولی یا LC افتتاح شده باشد).
 • فاکتور
 • بیمه نامه
 • قبض انبار
 •  پروفرما
 • ثبت سفارش
 • لیست عدل بندی

ترخیص قطعات ماشین آلات صنعتی

پس از انجام اقدامات اولیه واردات، همچون خرید، ثبت سفارش، پرداخت هزینه کالا، هزینه حمل و نقل و… می بایست کالا از گمرک ترخیص شود. لازمه ترخیص کالا از گمرک ، رعایت قوانین و مقررات گمرکی می باشد که توسط ارگان ها و سازمان های دولتی وضع شده است. یکی از مهم ترین بخش این قوانین، تعیین کد تعرفه گمرکی است که به هر کالای وارد شده، اختصاص داده می شود این کد به منظور جلوگیری از ورود کالای قاچاق در نظر گرفته شده است. اگر در این مسیر کد تعرفه اشتباهی تعیین شود و یا مجوزی اخذ نشود، نه تنها روند ترخیص را طولانی تر می کند، بلکه هزینه های مالی زیادی بر شخص وارد کننده تحمیل می شود.

واردات ماشین آلات و قطعات صنعتی از اروپا

یکی از مبداهای واردات این نوع قطعات، کشورهای اروپایی از جمله آلمان است. محصولات کشور آلمان به دلیل دانش فنی و تکنولوژی بالایی که دارند یکی از 5 واردات عمده دستگاه از اروپا در داخل کشور ایران می باشند.

 

همیشه در دسترس هستیم و به تمام سوالات شما در حمل و نقل بین المللی پاسخ می دهیم

با تیم پشتیبانی شرکت حمل و نقل بین المللی اس پی دی برای حمل سریع کالای خود تماس بگیرید تا سوال یا ابهامی که در مورد حمل و نقل بین المللی یا باربری جهانی دارید را پاسخگو باشیم. مهم نیست کجای جهان باشید، شرکت اسپیدی با چشم انداز بزرگترین شرکت حمل و نقل بین المللی ایران راه های ارتباطی زیادی برای شما فراهم کرده است.
ما معتقدیم که حمل و نقل کالاهای صنعتی اعم از تجهیزات صنعتی، دستگاه صنعتی و حمل و نقل ماشین آلات سنگین یک فرآیند حساس است که نیاز به دقت و توجه ویژه دارد. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا کالاهای صنعتی شما را در سریع‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به مقصد برسانیم. ما همچنین تضمین می‌کنیم که کالاهای صنعتی شما در طول مسیر در امنیت کامل باشند.

خدمات شرکت اسپیدی در واردات قطعات صنعتی و خودرویی

حمل و نقل کالاهای صنعتی یکی از مهم ترین بخش های زنجیره تامین در صنعت است. این فرآیند شامل جابجایی کالاها از محل تولید به محل مصرف است و می تواند از طریق روش های مختلفی انجام شود. برای حمل و نقل کالاهای صنعتی باید بیمه کالا و رعایت نکات ایمنی و ملاحظه قوانین کشورهای مختلف را در نظر گرفت. حمل و نقل کالاهای صنعتی یک فرآیند پیچیده است که نیازمند برنامه ریزی دقیق و اجرای اصولی است. رعایت نکات ذکر شده می تواند به کاهش هزینه ها و افزایش ایمنی حمل و نقل کالاهای صنعتی کمک کند. حمل و نقل ماشین آلات، قطعات و خط تولید یک فرآیند تخصصی است که نیازمند برنامه ریزی دقیق و اجرای اصولی است. ماشین آلات و قطعات صنعتی اغلب سنگین و حجیم هستند و ممکن است حساس و گران قیمت باشند. بنابراین، انتخاب روش حمل و نقل مناسب و رعایت نکات ایمنی ضروری است. انتخاب روش حمل و نقل مناسب برای کالاهای صنعتی از جمله ماشین آلات، قطعات و خط تولید به عوامل مختلفی مانند وزن و حجم کالا، مسافت طی شده، سرعت مورد نیاز و هزینه وحساسیت و ارزش ماشین آلات و قطعات بستگی دارد.  SPD یک شرکت حمل و نقل بین المللی فعال در زمینه حمل و نقل و ترخیص از سراسر دنیا با کمک تیم حرفه ای و متخصص خود، به شما در امر واردات از کشورهای مختلف مانند کشورهای اروپایی یاری خواهد رساند.

 

دانستنی های مرتبط با حمل و نقل کالاهای صنعتی

دیدگاه کاربران

شبکه مطمئن

دسترسی به شبکه ای مطمئن حمل و نقل به سراسر دنیا

شفافیت

دسترسی کامل شما به تمام نرخ نامه های مصوب و اطلاع از تمامی هزینه های ارسال

بهره وری بالا

فرآیندهای خسته کننده اداری را به ما واگذار می کنید

ردیابی

مسیرهای محموله خود را می توانید رصد و پیگیری کنید.