خدمات پس کرایه

خدمات پس کرایه

پس کرایه Charges Collect Service به پرداخت هزینه حمل بسته در مقصد گفته می شود که عمدتاً از آن برای ارسال کالاهای غیرخطرناک و متعارف از نظر وزن و سایز استفاده می شود. 

سرویس پس‌کرایه از جمله خدمات ویژه‌ شرکت حمل و نقل بین المللی و پست هوایی خارجی SPD است که در بخش های پست اکسپرس بین المللی، صادرات و واردات ارائه می‌شود. این سرویس شامل تحویل مرسوله به گیرنده در کمترین و سریع ترین زمان ممکن و پرداخت هزینه حمل مرسوله توسط گیرنده است.

collect charges شرکت SPD

اهمیت خدمات پس کرایه

همانطور که می دانید مسئله مسافت در هزینه حمل کالا از اهمیت زیادی برخوردار است و هزینه بیشتری باید پرداخت شود. در این موارد معمولا گیرنده و فرستنده توافق می کنند که از خدمات پس کرایه برای ارسال کالا استفاده کنند. اهمیت خدمات پس کرایه زمانی بیشتر است گیرنده کالا بخواهد هزینه های مربوط به حمل و انبارداری را شخصاً پرداخت کند؛ به خصوص برای حمل هدایا، نمونه ها و کالاهایی که ارسال آنها جنبه تجاری نداشته و ارزش آنها خیلی کمتر از هزینه حمل است، این سرویس کاربرد بیشتری دارد. به علاوه ممکن است ارسال کننده، حاضر نباشد که هزینه ای اضافه تر از بهای خود کالا جهت ارسال نمونه به درخواست کننده پرداخت کند. از طرفی تعجیل در دریافت این نمونه ها باعث می شود درخواست برای این نوع سرویس افزایش یابد.

مزایای خدمات پس کرایه

از مزایای خدمات پس کرایه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

با ارائه این سرویس ارسال کننده نیازی به پرداخت هزینه حمل ندارد.

ریسک پرداخت‌های اینترنتی و کلاه‌برداری‌ از طریق اینترنت کاهش می‌یابد.

دریافت کننده به فرستنده بیشتر اعتماد می‌کند.

دریافت کننده نیازی به سرویس های پرداخت ارزی بین المللی جهت هزینه حمل ندارد.

مدیریت ریسک حمل به سمت دریافت کننده منتقل می شود.

همانطور که در بالا اشاره شد این مزایا باعث اطمینان خاطر بیشتر دریافت کننده کالا است. فقط نکته قابل ذکر این است که مدیریت و کنترل بهتر ارسال کالا از طرف فرستنده به طور قابل توجهی می تواند به سرعت ارسال و کاهش هزینه ها کمک کند.

charges collect شرکت SPD

خدمات پس کرایه شرکت SPD

ارائه خدمات پس کرایه به عنوان جزئی از خدمات گسترده شبکه  SPD بخشی از نیاز مشتریان در حوزه حمل و نقل و پست بین المللی را مرتفع می کند. شرکت SPD با سال ها تجربه در زمینه خدمات بار هوایی بین المللی پاسخگوی نیاز مشتریان است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با  شماره 43000143-021 تماس بگیرید.

Open chat
تماس
از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.