ارسال و دریافت بار به آمریکا

ارسال و دریافت بار از آمریکا موضوعی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

در میان کشورهای توریستی و مهاجرپذیر، آمریکا به خاطر شرایط ویژه ای که دارد، از توجه خاصی برخوردار است. مهاجرت بالای هموطنان به کشور آمریکا که عمدتا به منظور اقامت و ادامه تحصیل به کشور آمریکا صورت می گیرد، نشان دهنده اهمیت این کشور و لزوم خدمات بار هوایی به آمریکا می باشد. با توجه به وجود مراکز علمی، تجاری و اقتصادی مطرح و دوری از بستگان و آشنایان، دانشجویان و یا مهاجران نیاز دارند تا لوزام شخصی و یا مدارک خود را به کشور مقصد ارسال کنند. مهاجران و دانشجویان می توانند لوازم و وسایل شخصی خود را به راحتی با فریت بار به تمام شهرهای آمریکا ارسال کنند.

مراحل ارسال و دریافت بار هوایی به آمریکا

ارسال و دریافت بار از آمریکا- سرعت SPD

ارسال و دریافت بار هوایی از آمریکا شامل مراحلی است که در اینجا به برخی از مهمترین آنها اشاره می کنیم:

مشاوره رایگان و بسته بندی کالا

بسته بندی کالا یکی از مهمترین مراحل قبل از ارسال کالا می باشد. در صورتی که به درستی انجام نشود جدا از اینکه ممکن است به امنیت و سلامت کالا آسیب بزند می تواند شما را متحمل هزینه اضافی در روند حمل کالا نماید. علاوه بر آن باعث می شود در روند ترخیص کالا در کشور مقصد با مشکلات بیشتری مواجه کند. لذا شرکت پست بین المللی SPD با ارائه خدمات بسته بندی مناسب و مشاوره رایگان شما را در این زمینه یاری می نماید.

انجام تشریفات گمرکی

قبل از ارسال بار هوایی به آمریکا بهتر است از تشریفات گمرکی مطلع شوید. چرا که هر کشور، دارای  قوانین و ضوابط خاصی در این زمینه می باشد. قوانین و تشریفات گمرکی از این جهت که کالا در چه نوع دسته بندی قرار می گیرد، می تواند متفاوت باشد. به طور کلی این تشریفات و ضوابط از کشور مبدا گرفته تا کشور مقصد دارای پیچیدگی های خاصی است که شرکت SPD راهنمایی ها و خدمات لازم  را ارائه می نماید.

صدور بارنامه و ارسال بار

برای ارسال کالا قبل ازهرچیزی لازم است، زمان، مقصد و اطلاعات دقیق محموله از جمله شماره رهگیری مشخص گردد که همه این همه اطلاعات در قالب صدور بارنامه انجام می شود. پس از انجام این مراحل است که گیرنده محموله می تواند به راحتی کالای ارسالی را در کشور مورد نظر ترخیص و دریافت نماید.

مرحله دریافت بار در آمریکا

این مرحله از خدمات ارسال بار هوایی به آمریکا از این جهت مهم است که می تواند منجر به هزینه های انبارداری ناخواسته شود. همچنین در صورتی که اطلاعات بار و مدارک مرتبط با کالای شما هم خوانی نداشته باشد، واضح است که در روند ترخیص کالا از گمرک کشور مقصد دچار مشکل خواهید شد. نکته قابل ذکر این است که دریافت کننده کالا تا 48 ساعت فرصت دارد به ترخیص کالای خود اقدام کند. در غیر این صورت کالا به انبار منتقل شده که در این صورت، هزینه های انبارداری قابل توجهی به همراه خواهد داشت.

شرکت SPD و خدمات ارسال کالا به آمریکا

شرکت SPD با دارا بودن تجربه کافی در زمینه حمل بار هوایی قادر است بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. در صورتی که قصد دارید از خدمات ما به منظور ارسال کالاهای خود به کشور آمریکا استفاده کنید، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت SPD در ارتباط باشید.

Open chat
تماس
از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.