سرویس درب به درب

سرویس درب به درب

سرویس درب به درب ( سرویس Door to Door )

سرویس درب به درب یا سرویس Door to Door یکی از خدمات مهم و پرکاربرد در صنعت حمل و نقل بین المللی است که در آن، تمام مراحل روند ارسال، بارگیری کالا و تحویل آن از مبدا تا مقصد بر عهده ارائه دهنده این سرویس است. برای شما تفاوت چندانی نخواهد داشت که به عنوان یک ارسال کننده و یا دریافت کننده کالا در کدام نقطه زمین زندگی می کنید، این سرویس به شما این امکان را خواهد داد تا فارغ از دغدغه های روند ارسال و دریافت کالا محموله های خود را به راحتی جابه جا کنید.

همانطور که از نام پست درب به درب پیداست، در این روش فرستنده، کالا را از درب منزل یا محل به مامور پستی تحویل می دهد و تحویل گیرنده نیز در درب منزل یا محل، کالا را دریافت می کند. در نتیجه طبیعی است که دیگر نیازی نیست به مراجع پستی رجوع شود.

برخلاف روش های دیگر ارسال کالا، در سرویس پست درب به درب به دلیل وجود واسطه کمتر بین ارسال کننده و دریافت کننده، هزینه های کمتری تحمیل می شود و علاوه بر آن، طرفین احساس امنیت، اعتماد و رضایت بیشتری خواهند داشت. در صورتی که قصد دارید از این سرویس و یا خدمات مشابه بهره مند شوید، می توانید با کارشناسان شرکت اس پی دی در تماس باشید.

مراحل انجام سرویس درب به درب

صرف از نظر اینکه کدام شرکت حمل و نقل را برای ارسال کالای خود انتخاب می کنید، انجام مراحل زیر الزامی است:

  • دریافت، بسته‌بندی و انتقال کالا از مبدا
  • تهیه صورت حساب تجاری و اسناد حمل و نقل جهت ارسال
  • بارگیری و تخلیه در پایانه
  • انجام خدمات گمرکی و ترخیص کالا
  • حمل و انتقال کالا به فرودگاه مقصد
  • بارگیری و تحویل کالا به مقصد
door to door شرکت SPD

نکات مهم در سرویس پست درب به درب

نکاتی که در سرویس پست درب به درب باید در نظر گرفته شود در زیر به اختصار توضیح داده شده است:

توجه به زمان تحویل محموله

آراستگی و ادب مامور ارسال

بسته بندی صحیح محموله

شرکت اسپیدی همواره سعی کرده است با ارائه بهترین خدمات و بالاترین کیفیت رضایت مشتریان را جلب نماید.

مزایای استفاده از سرویس درب به درب

از مزایای سرویس درب به درب در پست سریع بین المللی می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • صرفه جویی در وقت و هزینه:

در خدمات حمل درب به درب به دلیل عدم مراجعه افراد به مراکز ارسال و دریافت کالا، علاوه بر کاهش مصرف سوخت و در نتیجه کاهش آلودگی هوا، از اتلاف وقت و صرف هزینه اضافی جلوگیری می کند.

  • امکان رهگیری محموله:

با توجه به اینکه در این سرویس امکان رهگیری محموله به صورت آنلاین وجود دارد، مشتریان این خدمت از روند ارسال می توانند مطلع شوند که این امر باعث جلب اعتماد بیشتر مشتریان خواهد شد.

  • زمان بندی دقیق:

وجود برنامه زمانی مشخص یکی از مزیت های ارسال درب به درب می باشد. ماموران پست با زمانبندی دقیق و از پیش تعیین شده، اقدام به تحویل و یا جمع آوری کالا می کنند که این امر در افزایش رضایتمندی مشتریان تاثیر مستقیم دارد. 

  • بسته بندی مناسب و امنیت بیشتر:

با توجه به اینکه حمل و ارسال کالا بر عهده شرکت سرویس دهنده می باشد، مشتریان می توانند به بسته بندی مناسب شرکت اطمینان کنند. در واقع، به دلیل آنکه مسئولیت بسته بندی کالا بر عهده کارشناسان متخصص است، میزان آسیب های احتمالی در حین ارسال به حداقل ممکن می رسد. همچنین از این جهت که با توجه به نوع کالا، بسته بندی مناسب در نظر گرفته می شود، میزان هزینه کمتری متوجه مشتریان خواهد شد.

سرویس درب به درب در شرکت SPD

شرکت SPD با سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات درب به درب در سراسر دنیا این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم می آورد تا با خیالی آسوده از این سرویس بهره مند شوید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Open chat
تماس
از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.