حمل بار از چین به ایران

حمل بار از چین به ایران

حمل بار از چین، حمل خرده بار از چین به ایران

واردات چین به ایران در سال های اخیر افزایش یافته است و چین اکنون یکی از بزرگترین صادرکنندگان در دنیا محسوب می شود.  امروزه کشور چین به عنوان یکی از شرکای تجاری آسیای شرقی ایران به دلیل تولیدات انبوه، متنوع و گسترده ای که دارد به یکی از رتبه های برتر اقتصادی در جهان تبدیل شده است و شاید بهتر بگوییم در بسیاری از عرصه های تولیدی، رقیبی ندارد. این کشور با بهره گیری از علم و تکنولوژی روز دنیا توانسته است با کیفیت بخشی به محصولات خود در سطوح مختلف به یک صادرکننده قوی تبدیل شود که تقریبا برای هر مصرف کننده در سراسر جهان، کالایی دارد. البته از دیگر دلایل پیشرفت کشور چین، استفاده از نیروی کار ماهر و دستمزد پایین است که موجب شده است، مراودات تجاری با این کشور برای اغلب بازرگانان مقرون به صرفه باشد.

برای حمل بار از چین  با شماره 02143000143 تماس حاصل فرمایید.

روش های حمل بار از چین به ایران

روش حمل هوایی

در روش حمل هوایی، هزینه حمل براساس وزن، حجم، نوع کالا و شرکت هواپیمایی محاسبه می شود و اغلب این روش حمل، زمانی استفاده می شود که مدت زمان تحویل بار دارای اهمیت می باشد. نکته قابل توجه در ارتباط با محدودیت در حجم و نوع بار است و بدین معناست امکان حمل هر محموله ای با هواپیما مقدور نیست به خصوص بارهایی با حجم بالا و مواد شیمیایی خطرناک. مدت زمان حمل هوایی از چین به ایران حدود 7 تا 10 روز زمان نیاز دارد.  فرودگاه های مهم در چین شامل شنژن، پکن، شانگهای و گوانگجو می باشند که همواره به سمت ایران خدمات باربری ارائه می دهند.

روش حمل دریایی

روش حمل دریایی به دلیل اینکه دارای هزینه کمتر و امکان حمل محموله با حجم بالا می باشد در بین بازرگانان محبوب است. مدت زمان حمل در این روش بین 20 تا 35 روز به طول می انجامد که البته با توجه به نوع کالا گاهی این زمان بیشتر خواهد شد به طور مثال ترخیص مواد گیاهی و دارویی به زمان بیشتری نیاز دارد. با توجه به موارد گفته شده روش حمل دریایی مناسب برای تجاری است که فوریتی برای دریافت محموله خود ندارد.

حمل بار از چین- spdpost

برای آشنایی با مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از چین کلیک کنید.

نکات مهم در حمل کالا از چین

به برخی از مواردی که می بایست در خصوص شرایط حمل کالا از چین در نظر گرفته شود در زیر به آن اشاره شده است:

  •  اندازه محموله باید به گونه ای باشد که بتواند در کانتینر 20 فوت گنجانده شود.
  •  زمان کافی برای بارچینی را می بایست در نظر گرفت زیرا اغلب اوقات توسط تولیدکنندگان و دلالان چینی نادیده گرفته می شود. دقت در بارچینی در حمل و نقل بین المللی حائز اهمیت است زیرا بی توجهی به آن منجر به آسیب رساندن به محموله ارسالی خواهد شد.

قابل ذکر است حمل و نقل بین المللی اسپیدی با داشتن دفاتر در چین امکان واردات، حمل و ترخیص کالا را در سریع ترین زمان فراهم نموده است.

خدمات شرکت SPD در حمل بار از چین

شرکت حمل و نقل بین المللی اسپیدی  با سال ها تجربه می تواند شما را در زمینه تجارت با چین و سایر کشورها یاری رساند.  متقاضیان می توانند برای حمل بار و خرده بار از چین با کارشناسان این مجموعه با شماره 02143000143 تماس حاصل فرمایند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Open chat
تماس
از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.