حمل بار از چین به ایران

حمل بار از چین به ایران

آنچه در این مطلب خواهید خواند

حمل بار از چین، حمل خرده بار از چین به ایران

واردات چین به ایران در سال های اخیر افزایش یافته است و چین اکنون یکی از بزرگترین صادرکنندگان در دنیا محسوب می شود.  امروزه کشور چین به عنوان یکی از شرکای تجاری آسیای شرقی ایران به دلیل تولیدات انبوه، متنوع و گسترده ای که دارد به یکی از رتبه های برتر اقتصادی در جهان تبدیل شده است و شاید بهتر بگوییم در بسیاری از عرصه های تولیدی، رقیبی ندارد. این کشور با بهره گیری از علم و تکنولوژی روز دنیا توانسته است با کیفیت بخشی به محصولات خود در سطوح مختلف به یک صادرکننده قوی تبدیل شود که تقریبا برای هر مصرف کننده در سراسر جهان، کالایی دارد. البته از دیگر دلایل پیشرفت کشور چین، استفاده از نیروی کار ماهر و دستمزد پایین است که موجب شده است، مراودات تجاری با این کشور برای اغلب بازرگانان مقرون به صرفه باشد.

برای حمل بار از چین  با شماره 02143000143 تماس حاصل فرمایید.

روش های حمل بار از چین به ایران

حمل بار هوایی از چین

حمل بار هوایی از چین از این جهت اهمیت دارد که روش های مختلف حمل می توانند تفاوت زیادی در زمان حمل و نقل و هزینه حمل بار از چین ایجاد کنند. بنابراین باید مقرون بصرفه ترین روش و برای حمل بار از چین انتخاب شود.

برخی از شهرها دارای فرودگاه بین المللی بوده که از این جهت، روش حمل بار به صورت فریت بار هوایی یا کارگو بهترین گزینه برای جابجایی محموله های نسبتاً سنگین است که سرعت و امنیت بالا برای صاحبان بار اهمیت ویژه ای دارد.

عواملی که در مد زمان حمل هوایی تاثیر گذار است شامل:

  • مستقیم یا غیر مستقیم بودن پرواز به سمت ایران
  • داخلی یا خارجی بودن ایرلاین مورد نظر
  • کیفیت و تعداد پروازها و تایپ پروازی ایرلاین

نکته مهمی که در حمل بار هوایی خارجی باید مورد توجه قرار گیرد، توجه به بسته بندی کالاست؛ زیرا در صورتی که بسته بندی محموله استاندارد نباشد می تواند برای سلامتی و ایمنی انسان و وسایل حمل و نقل خطرساز باشد. برای حمل هوایی محموله در واردات چین به ایران، می بایست به درستی و طبق استاندارد تعیین شده بسته بندی شود به طور مثال برای کالاهایی که امکان آسیب رسیدن به آن وجود دارد از پالت های چوبی استفاده می شود و همچنین جهت حمل هوایی مواد شیمیایی و کالای خطرناک شرایط بسته بندی و استاندارد خاصی تعیین شده است. شرکت SPD با دارا بودن کادر متخصص قادر است این خدمات را به خوبی مشتریان ارائه دهد.

حمل بار دریایی از چین 

هزینه حمل دریایی از چین به ایران ارزانتراز حمل هوایی است به همین منظور گاهی تجار و بازرگانان تمایل دارند کالا های خود را توسط کشتی و حمل دریایی وارد کنند، همچنین زمانی که وزن محموله ارسالی زیاد باشد روش حمل دریایی می تواند گزینه خوبی باشد این روش حمل برای شهرهایی از کشور چین که در مجاورت آب های بین المللی و بندر هستند مناسب است.

حمل بار از چین- spdpost

برای آشنایی با مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از چین کلیک کنید.

نکات مهم در حمل کالا از چین

به برخی از مواردی که می بایست در خصوص شرایط حمل کالا از چین در نظر گرفته شود در زیر به آن اشاره شده است:

  •  اندازه محموله باید به گونه ای باشد که بتواند در کانتینر 20 فوت گنجانده شود.
  •  زمان کافی برای بارچینی را می بایست در نظر گرفت زیرا اغلب اوقات توسط تولیدکنندگان و دلالان چینی نادیده گرفته می شود. دقت در بارچینی در حمل و نقل بین المللی حائز اهمیت است زیرا بی توجهی به آن منجر به آسیب رساندن به محموله ارسالی خواهد شد.

قابل ذکر است حمل و نقل بین المللی اسپیدی با داشتن دفاتر در چین امکان واردات، حمل و ترخیص کالا را در سریع ترین زمان فراهم نموده است.

خدمات شرکت SPD در حمل بار از چین

شرکت حمل و نقل بین المللی اسپیدی  با سال ها تجربه می تواند شما را در زمینه تجارت با چین و سایر کشورها یاری رساند.  متقاضیان می توانند برای حمل بار و خرده بار از چین با کارشناسان این مجموعه با شماره 02143000143 تماس حاصل فرمایند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Open chat
تماس
از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.