هزینه فریت بار هوایی به اروپا

هزینه فریت بار هوایی به اروپا

فریت بار به اروپا

قاره اروپا با وجود مساحت نسبتاً کم خود به دلیل داشتن استانداردهای بالای زندگی، شرایط خوب کاری و دانشگاه های معتبر هر ساله مقصد مهاجرین زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران می باشد. ایرانیان زیادی هستند که قصد مهاجرت به اروپا را دارند که بسیاری از آنها مایلند تا لوازم خانگی و شخصی خود را نیز هزینه حمل بار هوایی خارجی به کشور مقصد ببرند. بدین منظور برای حمل بار مسافری خود و برای آنکه متحمل هزینه های اضافه بار نشوند، می توانند از خدمات فریت بار به اروپا استفاده کنند. خدمات فریت بار به اروپا می تواند از سه طریق زیر صورت گیرد:

 • فریت بار زمینی به اروپا
 •  فریت بار دریایی به اروپا
 •  فریت بار هوایی به اروپا

از  بین روش های گفته شده در بالا فریت بار هوایی با وجود اینکه از نظر میزان هزینه حمل بار هوایی خارجی ، یکی از پرطرفدارترین روش های ارسال بار به اروپاست. حمل بار هوایی خارجی به دلیل سرعت و امنیت بالای ارسال و قابلیت پیگیری محموله همواره مورد توجه بوده است.

هزینه فریت بار هوایی به اروپا

برای استفاده از خدمات فریت بار هوایی به اروپا همواره مسافران و مهاجران به دنبال بهترین قیمت و بالاترین کیفیت هستند. بنابراین اطلاع از عوامل مؤثر در کاهش هزینه حمل بار هوایی خارجی می تواند تا حدود زیادی از متحمل شدن هزینه های اضافی جلوگیری کند. عوامل مختلفی در تعیین میزان هزینه ارسال بار به اروپا و به طور کلی هزینه حمل بار هوایی خارجی تأثیر گذار است که در ادامه به برخی از آن ها می پردازیم:

 • نوع بار
 • وزن و حجم کالا
 • هزینه پکینگ کالا
 • کشور و شهر مقصد
 • هزینه حمل تا فرودگاه
 • هزینه های مربوط به انبارداری، تخلیه و توزین بار
 • هزینه مربوط به اخذ مجوزهای لازم
 • هزینه گرفتن بارنامه هوایی
 • هزینه انجام تشریفات گمرکی و مراحل اداری

تفاوتی ندارد که به کدام کشور اروپایی بار ارسال می کنید، شما می توانید با انتخاب شرکت حمل مناسب از متحمل شدن هزینه های اضافی جلوگیری کنید. به همین منظور جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن 02143000143 در تماس باشید.

Freight costs to Europe شرکت SPD

هزینه بسته بندی در فریت بار هوایی به اروپا

همانطور که در بالا اشاره شد یکی از موارد مؤثر در هزینه حمل بار هوایی خارجی ، بسته بندی کالا است. برای ارسال بارهای فریت به اروپا لازم است این بسته بندی به صورت استاندارد انجام شود به نحوی که به محموله خسارت و آسیبی وارد نشود. کارشناسان متخصص  ما در SPD آماده اند تا این خدمات را به بهترین نحو و با کمترین هزینه ارائه دهند. بسته بندی انجام شده با توجه جنس و نوع کالا می تواند از پالت چوبی، پلاستیکی و یا فلزی باشد که دارای مقاومت لازم هستند. طبیعی است انتخاب نوع و متریال استفاده شده در بسته بندی تاثیر مستقیم در هزینه فریت بار هوایی به اروپا دارد.

شرکت SPD و فریت بار هوایی به اروپا

شرکت SPD این افتخار را دارد که تاکنون بهترین و سریعترین خدمات را در زمینه فریت بار هوایی به اروپا ارائه کرده است. این خدمات گسترده شامل دریافت از محل مبدا، بسته بندی و پالت بندی، حمل تا فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی، صدور بارنامه و حمل تا مقصد می شود. جهت استعلام هزینه بار هوایی به اروپا و اطلاع از دیگر خدمات، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Open chat
تماس
از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.