ارسال و دریافت بار به کانادا

ارسال بار به کانادا یکی از خدمات شرکت اسپیدی می باشد. این کشور به دلیل داشتن دانشگاه های معتبر و امکانات مناسب تحصیلی و فرصت های شغلی، سالانه پذیرای افراد زیادی از کشورهای مختلف می باشد که به قصد تحصیل، اقامت و یا کار به کانادا مهاجرت می کنند به همین علت دارای رتبه بالایی در پذیرش مهاجر وگردشگر می باشد. ارسال بسته و محموله به کانادا از سال ها پیش به صورت هوایی و دریایی مورد توجه بوده است ولی در بین روش های مختلف ارسال کالا به کانادا، ارسال بار هوایی به دلیل سرعت و امنیت بالایی که دارد مورد استقبال زیادی قرار گرفته است زیرا یکی از مسائل مهم برای مهاجران و دانشجویان ارسال لوازم شخصی و مدارک می باشد که سرعت ارسال از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت SPD با دارا بودن سابقه درخشان در این زمینه،  خدمات لازم برای دریافت و ارسال بار به کانادا را فراهم می نماید.  شما می­توانید با شماره 02143000143 تماس گرفته و یا فرم سفارش حمل را تکمیل نمایید. 

ارسال و دریافت بار از کانادا- شرکت SPD

نکات مهم در ارسال بار به کانادا

اولین مرحله برای ارسال بار به کانادا بسته بندی مناسب می باشد که از جهات زیادی حائز اهمیت است. شرکت SPD پس از دریافت کالا از مشتریان و ارائه خدمات بسته بندی مناسب می تواند روند ارسال کالا را به بهترین نحو انجام دهد.

برای ارسال هر نوع کالایی به بارنامه نیاز داریم. بارنامه شامل اطلاعات کاملی مانند زمان، مقصد دریافت و مشخصات بار می باشد که بدون آن امکان ارسال میسر نمی باشد. انجام هرگونه تشریفات گمرکی منوط به ارائه بارنامه در کشور مبدا و مقصد می باشد.

نکته قابل ذکر این است که مهاجرپذیر بودن کشور کانادا باعث شده است این کشور در مقایسه با بسیاری از کشورها دارای محدودیت های کمتر از نظر قوانین گمرکی باشد. به علاوه، کانادا با استفاده از پلیس گمرکی و نظارت دقیق توانسته است شرایط سهل ولی ایمن را در این امور فراهم کند. به این ترتیب تمامی محموله ها به دقت تحت نظارت اداره گمرک قرار می گیرند.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشت این است که دریافت کننده کالا تا 48 ساعت فرصت دارد که بار را تحویل بگیرد در غیر این صورت متحمل پرداخت هزینه  انبارداری خواهد شد.

برای ارسال هر نوع کالایی به بارنامه نیاز داریم. بارنامه شامل اطلاعات کاملی مانند زمان، مقصد دریافت و مشخصات بار می باشد که بدون آن امکان ارسال میسر نمی باشد. انجام هرگونه تشریفات گمرکی منوط به ارائه بارنامه در کشور مبدا و مقصد می باشد. با توجه یه اینکه هرکشوری قوانین گمرکی خاص خود را دارد و براساس آن ممکن است محدودیت هایی وضع کند، پیشنهاد می شود قبل از اقدام برای ارسال کالا با کارشناس خبره در این زمینه مشورت نمایید. شرکت SPD با دارا بودن تجربه لازم در این زمینه می تواند شما را راهنمایی نماید.  

نکته قابل ذکر این است که مهاجرپذیر بودن کشور کانادا باعث شده است این کشور مقصد در مقایسه با بسیاری از کشورها دارای محدودیت های کمتر از نظر قوانین گمرکی باشد. به علاوه، کانادا با استفاده از پلیس گمرکی و نظارت دقیق توانسته است شرایط سهل ولی ایمن را در این امور فراهم کند. به این ترتیب تمامی محموله ها به دقت تحت نظارت اداره گمرک قرار می گیرند.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشت این است که دریافت کننده کالا تا 48 ساعت فرصت دارد که بار را تحویل بگیرد در غیر این صورت متحمل پرداخت هزینه  انبارداری خواهد شد.

ارسال بسته به کانادا

فریت بار به کانادا

ارسال بار به کانادا غالبا به شهرهای تورنتو، ونکوور، ادمونتون، اتاوا، کبک، وینیپگ، رجینا، کلگری به صورت فریت هوایی و یا حمل دریایی با کشتی انجام می شود. فریت بار به کانادا معمولا برای افرادی که قصد مهاجرت  یا مسافرت به این کشور را دارند می توانند  برای پرهیز از هزینه های اضافه بار از این سرویس برای ارسال وسایل شخصی و لوازم منزل به کانادا استفاده نمایند. هزینه فریت بار به کانادا بسته به وزن و حجم بار متغیر بوده و معمولا بین بازه زمانی 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد.

مطالعه بیشتر فریت بار چیست؟ 

مراحل انجام فریت بار به کانادا

سرویس فریت بار دارای هشت مرحله می باشد که در زیر به آن اشاره شده است:

مرحله اول: هماهنگی جهت دریافت بار در ایران

مرحله دوم: بسته بندی برای فریت بار به کانادا

مرحله سوم: پرداخت هزینه توسط مشتری

مرحله چهارم: انجام تشریفات و مراحل گمرکی و فرودگاهی

مرحله پنجم: صدور بارنامه

مرحله ششم: بارگیری به مقصد کانادا

مرحله هفتم: پیگیری آنلاین بار

مرحله هشتم: دریافت بار در کانادا

شرکت SPD و خدمات ارسال کالا به کانادا

در این مطلب اطلاعات مختصری جهت ارسال بار به کانادا و رعایت نکات لازم برای انجام آن بیان کردیم. قبل از اقدام برای ارسال بار، توصیه می کنیم در صورتی که قصد دارید از خدمات شرکت SPD برای ارسال کالا به کانادا استفاده کنید، جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

Open chat
تماس
از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.