خدمات ارسال و دریافت بار به کانادا

کشور کانادا از نظر پذیرش مهاجر و گردشگری دارای رتبه بالایی می باشد. این کشور به دلیل داشتن دانشگاه های معتبر و امکانات مناسب تحصیلی و فرصت های شغلی، سالانه پذیرای افراد زیادی از کشورهای مختلف می باشد که به قصد تحصیل، اقامت و یا کار به آنجا مهاجرت می کنند.

یکی از مسائل مهم برای مهاجران و دانشجویان ارسال لوازم شخصی و مدارک می باشد که شرکت SPD با دارا بودن سابقه درخشان در این زمینه می تواند خدمات لازم برای دریافت و ارسال بار به کانادا را فراهم نماید.

ارسال بار به کانادا از سال ها پیش به صورت هوایی و دریایی مورد توجه بوده است ولی در بین روش های مختلف ارسال کالا به کانادا ارسال بار هوایی به دلیل سرعت و امنیت بالایی که دارد مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. 

ارسال و دریافت بار از کانادا- شرکت SPD

نکات مهم در ارسال بار به کانادا

اولین مرحله برای ارسال بار به کانادا بسته بندی مناسب می باشد که از جهات زیادی حائز اهمیت است. شرکت SPD پس از دریافت کالا از مشتریان و ارائه خدمات بسته بندی مناسب می تواند روند ارسال کالا را به بهترین نحو انجام دهد.

برای ارسال هر نوع کالایی به بارنامه نیاز داریم. بارنامه شامل اطلاعات کاملی مانند زمان، مقصد دریافت و مشخصات بار می باشد که بدون آن امکان ارسال میسر نمی باشد. انجام هرگونه تشریفات گمرکی منوط به ارائه بارنامه در کشور مبدا و مقصد می باشد. با توجه یه اینکه هرکشوری قوانین گمرکی خاص خود را دارد و براساس آن ممکن است محدودیت هایی وضع کند، پیشنهاد می شود قبل از اقدام برای ارسال کالا با کارشناس خبره در این زمینه مشورت نمایید. شرکت SPD با دارا بودن تجربه لازم در این زمینه می تواند شما را راهنمایی نماید.  

نکته قابل ذکر این است که مهاجرپذیر بودن کشور کانادا باعث شده است این کشور مقصد در مقایسه با بسیاری از کشورها دارای محدودیت های کمتر از نظر قوانین گمرکی باشد. به علاوه، کانادا با استفاده از پلیس گمرکی و نظارت دقیق توانسته است شرایط سهل ولی ایمن را در این امور فراهم کند. به این ترتیب تمامی محموله ها به دقت تحت نظارت اداره گمرک قرار می گیرند.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشت این است که دریافت کننده کالا تا 48 ساعت فرصت دارد که بار را تحویل بگیرد در غیر این صورت متحمل پرداخت هزینه  انبارداری خواهد شد.

شرکت SPD و خدمات ارسال کالا به کانادا

در این مطلب اطلاعات مختصری جهت ارسال بار به کانادا و رعایت نکات لازم برای انجام آن بیان کردیم. قبل از اقدام برای ارسال بار، توصیه می کنیم در صورتی که قصد دارید از خدمات شرکت SPD برای ارسال کالا به کانادا استفاده کنید، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

Open chat
تماس
از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.