خدمات گمرکی

خدمات گمرکی چیست؟

امروزه با توسعه‌ تجارت در سطح جهان و با آزادسازی تجارت و عضویت در سازمان جهانی تجارت (WTO)، انجام صادرات و واردات امری اجتناب‌ناپذیر و ضروری به‌ نظر می‌رسد. طبیعتاً انجام هرگونه فعالیت تجاری بین المللی نیازمند انجام خدمات گمرکی است. در واقع خدمات گمرکی یا همان خدمات ترخیص کالا از الزامات حمل و نقل بار از کشور A به کشور B در سراسر جهان است. معمولا خدمات گمرکی توسط کارمندان گمرک در نقاط خاص ترانزیتی و هاب ها در مناطق آزاد گمرکی ارائه می شوند که این امر توسط شرکت های پستی مختلفی پشتیبانی می گردد. شرکت حمل و نقل بین المللی SPD می تواند با کارشناسان خبره خود پیچیدگی های گمرکی را آسان کند. 

Customs services شرکت SPD

برخی از خدمات گمرکی

برخی از خدمات گمرکی عبارتند از:

ارائه خدمات مربوط به ترخیص کالاهای وارداتی تجاری
• انجام خدمات ترانزیت کالا در بستری قابل تعریف
• بررسی و ارائه و تهیه اسناد حمل
• ارایه خدمات ترخیص بارهای ریلی صادراتی و وارداتی
• ارائه خدمات صادرات کالا
• امور نظارت بر هندلینگ بارهای صادراتی و وارداتی

اهمیت خدمات گمرکی

روند انجام امور گمرکی بسیار پیچیده است. انجام خدمات گمرکی به شکل بهینه نه تنها به مهارت های کلی ترخیصکار بستگی دارد. نکته مهم اینکه براساس کشور مبدا یا مقصد میزان پیچیدگی انجام امور گمرکی و ترخیص کالا اهمیت بیشتری پیدا می کند؛ به ویژه در روند ترخیص کالا متناسب با نوع کالا اطلاعات خاصی نیاز است و اظهار نادرست گمرکی می تواند شما را در معرض هزینه های بالا و غیر قابل پیش بینی قرار دهد. تیم گمرکی ما با مشاوره درست می تواند یاری شما در این راه باشد. کارشناسان شرکت SPD با دارا بودن تجربه کافی در این زمینه می تواند پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

custom clearance شرکت SPD

خدمات گمرکی SPD

خدمات گمرکی SPD به عنوان جزئی از خدمات شرکت بین المللی شایا پارت دنا (SPD) می تواند به سرعت و ساده سازی روند اداری و احراز شرایط و مجوزهای واردات و صادرات شما در عرصه بین الملل کمک کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این خدمات می توانید با کارشناسان SPD در تماس باشید.

Open chat
تماس
از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.