خدمات حمل بار سنگین

خدمات بار کارگو

حمل بار سنگین

خدمات حمل بار سنگین به عنوان زیرمجموعه ای از خدمات حمل بار کارگو محسوب می شود. به طور کلی، محموله هایی کارگو به بارهایی اطلاق می شود که عموما وزن آنها نسبت به کالاهای متعارف پستی بیشتر است. خدمات حمل بار کارگو زمانی اهمیت ویژه ای پیدا می کند که امکان حمل بارهای غیر عادی از قبیل محمولات سنگین و کالاهای خطرناک، مرطوب، ژله ای، پودری و یا با ابعاد و وزن نامتجانس دارای زمان برآورد دلیوری نمی باشد. بعلاوه مسیرهای حمل آنها بستگی به ایر لاین یا شرکت حمل کننده ای دارد که قرار است محموله با آن حمل گردد. اضافه بر آن، در ماه های پرترافیک حمل و نقل هوایی مثل ژانویه یا مارچ مدت زمان حمل معمولا افزایش یافته و قابل پیش بینی دقیق نمی باشد. همچنین خدمات گمرکی در این سرویس نسبت به سرویس پستی به صورت تجاری انجام پذیرفته و طولانی تر می باشند.

heavy goods شرکت SPD

حمل بار سنگین و شرکت SPD

شرکت حمل و نقل بین المللی SPD با سال ها تجربه تخصصی در زمینه حمل و نقل، امکان حمل بار کارگو از جمله  حمل بار سنگین، حمل کالای خطرناک و خدمات فریت بار شما را به سراسر دنیا فراهم کرده است تا شما مشتریان عزیز بتوانید به سهولت و در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خود را در مقصد دریافت کنید. همچنین کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در این خصوص می باشند؛ کافیست از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید تا از خدمات تخصصی SPD بهره مند شوید.

cargo شرکت SPD

مزایای حمل هوایی بار سنگین

به طور معمول، کمتر از 1% از حمل و نقل اجسام سنگین در دنیا از طریق سیستم حمل و نقل هوایی انجام می شود. با این حال یکی از مهم ترین انواع حمل و نقل در دنیا، حمل بار سنگین با استفاده از هواپیما می باشد. از مزایای حمل هوایی بار سنگین می توان به سرعت انجام آن اشاره کرد. در این روش برخلاف روش های دریایی، زمینی و ریلی محموله در سریع ترین زمان ممکن بین کشورهای مختلف جابجا می شود. 

سخن آخر

یکی از خدمات شرکت بین المللی SPD ارائه سرویس حمل بار هوایی سنگین می باشد. شرکت SPD با برخورداری از تجربیات ارزنده ای که تا به امروز در زمینه پست سریع بین المللی کسب نموده است، قادر است پاسخگوی نیاز شما باشد. به عنوان یکی از پیشتازان فعال در عرصه حمل و نقل هوایی مفتخریم که اعلام کنیم ماهیانه قادر به حمل و نقل حجم بالایی از انواع کالاهای تجاری و غیرتجاری از طریق پست سریع هوایی می باشیم.

Open chat
تماس
از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.